Ostrzeżenie

 

Niniejsza Księga jest bezpłatna i w żaden sposób nie może stanowić źródła handlu.

 

Możesz swobodnie kopiować tę Księgę dla swojego głoszenia, lub dla dystrybucji, lub dla swojej Ewangelizacji w Sieciach Społecznościowych, pod warunkiem, że jej zawartość nie jest modyfikowana lub zmieniana w jakikolwiek sposób, i że mcreveil.org jest cytowany jako źródło.

 

Biada wam, agenci szatana, którzy są chciwi i którzy będą próbowali sprzedawać te nauki i świadectwa!

 

Biada wam, synowie szatana, którzy chętnie publikują te nauki i świadectwa w mediach społecznościowych, ukrywając adres strony Internetowej www.mcreveil.org, lub przez sfałszowanie ich treści!

 

Wiedz, że możesz uciec przed systemem sprawiedliwości ludzi, ale na pewno nie uciekniesz przed sądem Bożym.

 

Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Mateusza 23:33

 

Szanowni Czytelnicy,

 

Książka ta jest regularnie aktualizowana. Zalecamy pobranie zaktualizowanej wersji ze Strony www.mcreveil.org.

 

Pragniemy zaznaczyć, że to Nauczanie zostało napisane w języku Angielskim i Francuskim. Aby udostępnić go jak największej liczbie osób, użyliśmy oprogramowania komputerowego do przetłumaczenia go na inne języki.

 

Jeśli wykryjesz jakiekolwiek błędy w tekście przetłumaczonym na Twój język, nie wahaj się nas o tym powiadomić, abyśmy mogli je poprawić. A jeśli chcesz oddać cześć Bogu i rozwijać Boże dzieło poprzez tłumaczenie Nauk na swój język, skontaktuj się z nami.

 

Miłej Lektury!

 

OSOBISTE DUCHOWE UWOLNIENIE

(Zaktualizowano 06 06 2024)

 

1- Wprowadzenie

 

Chociaż na ogół ludzie opętani biegną bezpośrednio do sług Bożych, aby szukać duchowego uwolnienia, ważne jest, aby zrozumieć, że nie w każdym przypadku duchowego uwolnienia potrzebny jest sługa Boży. Niekoniecznie potrzebujesz pastora lub innego sługi Bożego, aby zostać uwolnionym od demonów. Możesz, w większości przypadków, uzyskać swoje duchowe uwolnienie od Boga bezpośrednio, bez wkładu człowieka. To jest to, co nazywam Osobistym Duchowym Uwolnieniem.

 

2- Co to jest osobistym duchowym uwolnieniem?

 

Osobiste duchowe uwolnienie polega na uzyskaniu uwolnienia od duchów nieczystych bezpośrednio od Boga, bez pośredników, i bez interwencji mężczyzn. Uznałem za pożyteczne oddać do waszej dyspozycji tę naukę, która pozwoli wam, z jednej strony, nie być już dłużej, nie chcąc być, świątynią demonów i złych duchów, a z drugiej strony, nie być już dłużej ofiarą tych pastorów-czarnoksiężników, którzy uczynili z uwalniania nieczystych duchów biznes i kolejny środek wtajemniczania ignorantów w czary.

 

3- Co zrobić, aby uzyskać osobiste wyzwolenie?

 

Aby być całkowicie wolnym od wszelkich szatańskich więzów, szatańskiego paktu i przekleństwa oraz być uwolnionym od każdego demona, który wciąż jest w tobie lub który nadal kontroluje twoje życie, jest kilka kroków do naśladowania: uświęcenie, wyznanie grzechów i błaganie oraz duchowa walka. Poświęć cały swój czas, aby dobrze wykonać tę pracę, nie spiesząc się. Pamiętaj, że chodzi o twoje zbawienie, twoje życie oraz twoje duchowe i fizyczne zdrowie.

 

Wiedzcie, że niektóre z chorób, na które cierpicie, nie są pochodzenia naturalnego, lecz raczej duchowego. Wiedzcie również, że choroby, które mają duchowe pochodzenie, mogą być rozwiązane tylko duchowo. Wiele chorób, na które cierpią ludzie, jest albo konsekwencją grzechów, które popełnili, albo konsekwencją drzwi, które otworzyli demonom w swoim życiu, albo rezultatem zaklęć dokonanych przeciwko nim, albo rezultatem przekleństw, które nadal noszą ze sobą. W takich przypadkach potrzebne jest im duchowe uwolnienie, a nie uzdrowienie.

 

3.1- Uświęcenie

 

3.1.1- Pozbywanie się obiektów szatana

 

Sekret osobistego duchowego uwolnienia leży w uczciwości, szczerości i prawdziwym pragnieniu wyrzeczenia się grzechów i wszystkiego, co otworzyło drzwi demonom. Wszelkie wyzwolenie osobiste musi zatem rozpocząć się najpierw od prawdziwego dzieła ogołocenia siebie. Jeśli chcesz być uwolniony od duchów nieczystych, musisz najpierw pozbyć się wszystkich satanistycznych przedmiotów, które mogą otworzyć drzwi dla demonów w twoim życiu. Jeśli nadal jesteś przywiązany do próżności i rzeczy tego świata, jeśli nadal kieruje tobą pożądliwość ciała, pożądliwość oczu i pycha życia, musisz najpierw wyrzec się tego wszystkiego, zanim będziesz mógł mieć nadzieję, że zostaniesz uwolniony od duchów nieczystych. Musisz wtedy mieć w sercu nienawiść do wszystkich tych grzechów, które chcesz wyznać i musisz poświęcić czas, aby wyznać Bogu po imieniu każdy z tych grzechów, szczerze i uczciwie, ze zobowiązaniem do ich porzucenia.

 

3.1.1.1- Pozbycie się przedmiotów szatana dla kobiety

 

Dla ciebie, kobieto, która jesteś jeszcze przywiązana do makijażu, perfum, klejnotów, szatańskich fryzur, takich jak kosmyki włosów, peruki i wszystkie te inne obrzydliwości, które prostytuujące się kobiety noszą na swoich głowach i ciałach w dzisiejszych czasach, musisz porzucić je wszystkie, aby mieć nadzieję na uwolnienie od wszystkich demonów. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nadal noszą spodnie pod pretekstem, że są to spodnie damskie, lub pod pretekstem, że Bóg patrzy tylko na serce, wiedz bardzo dobrze, że to twój własny bóg patrzy tylko na serce. Prawdziwy Bóg Biblii, któremu służę, patrzy na wszystko.

 

To jest ten prawdziwy Bóg, Bóg Biblii, który według ciebie patrzy tylko na serce, który mówi do ciebie w 1Tymoteusza 2:9-10. "9Także i niewiasty, aby się ubiorem przystojnym ze wstydem i skromnością zdobiły, nie z trefionemi włosami, albo złotem, albo perłami, albo szatami kosztownemi, 10Ale jako przystoi niewiastom, które się ozywają do pobożności, dobremi uczynkami."

 

To jest ten sam Bóg, który według ciebie patrzy tylko na serce, który mówi do ciebie w 1Piotra 3:1-6. "Żony, ... 3Których ochędostwo niech będzie nie ono zwierzchne, w splecieniu włosów i obłożeniu się złotem, albo w ubieraniu się w szaty: 4Ale on skryty serdeczny człowiek, zależący w nieskażeniu cichego i spokojnego ducha, który jest przed obliczem Bożem kosztowny. 5Albowiem tak niekiedy i one święte małżonki, które nadzieję miały w Bogu, zdobiły się, będąc poddane mężom swoim. 6Jako Sara była posłuszną Abrahamowi nazywając go panem; której wy stałyście się córkami, gdy dobrze czynicie …"

 

Jest to wciąż ten sam Bóg, który według ciebie patrzy tylko na serce, który mówi do ciebie w Księdze Powtórzonego Prawa 22:5. "Niech nie bierze niewiasta na się szat męskich, ani niech się nie obłóczy mąż w szatę niewieścią; albowiem jest obrzydliwością Panu, Bogu twemu, kto by to czynił." Jeśli chcesz być dostarczane z duchów nieczystych, musisz przedstawić się całkowicie do jego słowa. A jeśli zdecydujesz się być uparty, nie tylko nigdy nie zostaniesz uwolniony od duchów nieczystych, ale spędzisz całą swoją wieczność w Piekle. Masz więc wybór.

 

3.1.1.1- Pozbycie się przedmiotów szatana dla człowieku

 

Ty, człowieku, który jak kobieta-prostytutka jesteś jeszcze przywiązany do makijażu, łańcuchów, pierścionków i innych klejnotów, do szatańskich fryzur, wąsów i bród, musisz je wszystkie porzucić, aby mieć nadzieję na uwolnienie od wszystkich demonów. Jeśli jesteście jednymi z tych, którzy wciąż noszą satanistyczne dodatki, by podążać za modą, lub którzy wciąż używają satanistycznych perfum, by przyciągnąć na siebie uwagę świata, pod pretekstem, że Bóg nie brałby pod uwagę tych rzeczy, które są tylko bezużytecznymi szczegółami, wiedzcie bardzo dobrze, że to jest wasz własny bóg, o którym mówicie. Prawdziwy Bóg Biblii, któremu służę, jest o wiele bardziej wymagający, niż myślisz.

 

To właśnie ten prawdziwy Bóg, Bóg Biblii, który według ciebie nie zwracałby uwagi na szczegóły, przemawia do ciebie w 1Tymoteusza 4:12. "Żaden młodością twoją niech nie gardzi; ale bądź przykładem wiernych w mowie, w obcowaniu, w miłości, w duchu, w wierze, w czystości." To jest ten sam Bóg, który mówi do ciebie w Tytusa 2:6-8. "6Młodzieńców także napominaj, aby byli trzeźwi; 7 We wszystkiem samego siebie wystawiając za wzór dobrych uczynków, mając w nauce całość, powagę, 8Słowo zdrowe, nienaganione, aby ten, kto by się sprzeciwił, zawstydzić się musiał, nie mając nic, co by o was miał złego mówić."

 

3.1.1.1- Pozbycie się przedmiotów szatana dla Mężczyźni i kobiety

 

Mężczyźni i kobiety, unikajcie perfum. Niektóre przypadki demonicznego opętania, które macie, pochodzą od satanistycznych perfum, których używacie. Uciekajcie od próżności tego świata, jeśli chcecie zamknąć drzwi przed demonami w waszym życiu. Wszyscy ci, którzy chcą być uwolnieni od wszelkich demonów, muszą całkowicie poddać się wymaganiom Boga zawartym w Jego słowie, którym jest Biblia. Pozbądźcie się stringów i innej satanistycznej bielizny, którą demony przynoszą ze świata ciemności, aby opętać was przez duchy zmysłowości. Jeśli chcesz być uwolniony od wszystkich demonów, pozbądź się wszystkiego, co nie oddaje czci Bogu. A jeśli wybierzesz upór, nie tylko nigdy nie zostaniesz uwolniony od duchów nieczystych, ale spędzisz całą wieczność w Piekle. Masz więc wybór.

 

3.1.2- Internetowa

 

Bardzo ważnym elementem, który w dzisiejszych czasach otwiera drzwi demonom w życiu dzieci Bożych, jest Internet. Jeśli spędzasz w Internecie więcej czasu niż to konieczne, wiedz, że jesteś opętany. Prawdziwe dziecko Boże, które nie jest opętane i nie jest uzależnione od Internetu, spędza za jego pośrednictwem tylko kilka minut dziennie, albo w celu ewangelizacji, albo w celu przeczytania wiadomości. A gdy tylko skończy, zamyka Internet i wraca do swoich programów. Internet stał się bardzo potężnym narzędziem demonicznego opętania w rękach szatana. Wiele dzieci Bożych jest opętanych przez Internet. Jeśli spędzasz czas niepotrzebnie przeszukując internet, wiedz, że jesteś opętany. Szukajcie duchowego wyzwolenia szybko, lub będziesz żałować.

 

3.1.3- Odmowa przebaczenia

 

Innym kluczowym elementem, który może zablokować twoje osobiste duchowe uwolnienie, jest odmowa przebaczenia. Jeżeli jacyś źli ludzie skrzywdzili cię tak bardzo, że odmawiasz im przebaczenia po tym, jak poprosili o przebaczenie, może to zablokować twoje duchowe uwolnienie. Obowiązkiem nas, dzieci Bożych, jest przebaczenie wszystkim tym, którzy nas obrazili, a którzy przyszli do nas po szczere przebaczenie. Ale nigdy nie biegnijcie za ludźmi, którzy was obrazili i nie prosili o przebaczenie, aby im przebaczyć. To nie jest to, czego Pan od nas żąda.

 

Należy również pamiętać, że przebaczenie złym nie oznacza ponownego nawiązania z nimi kontaktu. Nie wpadnijcie w pułapkę ponownego nawiązywania kontaktów z czarownikami, od których już uciekliście, pod pretekstem, że poprosili was o przebaczenie. Jeśli wpadniesz w tego rodzaju pułapkę, zostaniesz połknięty przez tych agentów szatana. Nie zapominajcie, że wielu z tych agentów Piekła, gdy przychodzą prosić was o przebaczenie, to po to, by spróbować skłonić wasze serce do uległości, to po to, by was zwieść, byście opuścili gardę i stali się mniej stanowczy i mniej czujni, aby oni mogli to wykorzystać do zniszczenia was. Należy bardzo uważać na tego typu pułapki. Zajmę się tym tematem szczegółowo w nauczaniu na temat "Przebaczenia". Można ją znaleźć na stronie mcreveil.org.

 

3.2- Wyznanie grzechów i błaganie

 

3.2.1- Modlitwa i błaganie o przebaczenie

 

Możesz wyznać swoje grzechy w następujący sposób: Panie, przychodzę do Ciebie, aby prosić o Twoje przebaczenie i miłosierdzie. Popełniłem taki grzech przed twoim obliczem. (Ty wymień grzech). Żałuję tego z całego serca i proszę o przebaczenie w imię Jezusa Chrystusa. Proszę Cię, abyś mnie oczyścił z tego grzechu, w imię Jezusa Chrystusa. Proszę Cię również, Ojcze, abyś w imię Jezusa Chrystusa wypędził z mojego ciała i życia każdego demona, który wszedł we mnie lub miał dostęp do mojego życia z powodu tego grzechu. Proszę zamknij na zawsze każde drzwi, które otworzyłem dla demonów z powodu tego grzechu (Ty wymień grzech), przez drogocenną krew Jezusa Chrystusa. Dziękuję Ci Ojcze, z całego serca, w imię Jezusa Chrystusa.

 

Musisz wyznać w ten sposób każdy grzech, który popełniłeś. Następnie błagasz Boga, aby oczyścił cię z tych wszystkich grzechów, aby zerwał wszystkie satanistyczne więzy na twoim życiu i unieważnił wszystkie pakty, które podpisałeś z szatanem lub które zostały podpisane przeciwko tobie w świecie ciemności. Błagasz także Boga, aby w imię Jezusa anulował wszystkie przekleństwa, które nadal ciążą na twoim życiu.

 

3.2.2- Modlitwa i błaganie o wyzwolenie

 

Możesz modlić się w następujący sposób: O Panie Zastępów, modlę się, abyś oczyścił mnie od wszystkich moich grzechów, i abyś wypędził z mojego ciała i życia każdego demona, który wszedł we mnie, lub miał dostęp do mojego życia z powodu tych grzechów, w imię Jezusa Chrystusa. (Wymień wszystkie grzechy, z których się wyspowiadałeś).

 

Modlę się również Ojcze, abyś zerwał wszystkie satanistyczne więzy na moim życiu i abyś anulował wszystkie pakty, które podpisałem z szatanem i wszystkie pakty, które zostały podpisane przeciwko mnie w świecie ciemności, w imię Jezusa Chrystusa. Zniszcz, Panie, błagam Cię, wszystkie przekleństwa, które wciąż ciążą na moim życiu, w imię Jezusa Chrystusa.

 

Jeśli cierpisz na jakieś choroby spowodowane tymi grzechami, które popełniłeś, musisz również błagać Pana, aby uzdrowił cię z tych chorób i uwolnił cię od wszystkich następstw tych chorób, w imię Jezusa Chrystusa.

 

3.3- Jak prowadzić wojna duchowa?

 

Jak prowadzić wojna duchowa? Musisz sam przejąć władzę nad szatanem i jego demonami i wyrzucić ich ze swojego życia. Musicie również zerwać wszystkie satanistyczne więzy w waszym życiu i unieważnić wszystkie pakty, które podpisaliście z szatanem lub które zostały podpisane przeciwko wam w świecie satanistycznym. Musisz modlić się głośno i z autorytetem.

 

Możesz toczyć duchową wojna w następujący sposób: Szatanie i wy demony, właśnie wyznałem Bogu wszystkie moje grzechy w imieniu Jego Syna Jezusa Chrystusa. Poprosiłem mojego Ojca Niebieskiego, aby wybaczył mi wszystkie moje przeszłe obrzydliwości (ty wymień te obrzydliwości), i w swojej wierności, On to zrobił. On mi wybaczył. Teraz i na zawsze zamykam przed Tobą wszystkie drzwi, które zostały otwarte dla Ciebie w moim życiu przez drogocenną krew Jezusa Chrystusa. Wyrzucam cię z mojego ciała i życia w imię Jezusa Chrystusa. Nakazuję ci, abyś mnie teraz opuścił i nigdy nie wracał, w imię Jezusa Chrystusa.

 

Musisz stoczyć tę walkę o każdy grzech, przeciwko demonom, które kontrolowały twoje życie z powodu tego grzechu. Co do choroby, która byłaby konsekwencją tych grzechów, musisz wziąć władzę nad nim, złamać jego panowanie nad swoim ciałem i wyrzucić go z ciała, w imię Jezusa Chrystusa.

 

Jak dowiedziałeś się w nauczaniu o Wojna Duchowa, niektóre demony są potężniejsze od innych. W zależności od drzwi, które otworzyłeś i rodzaju paktów, które podpisałeś z Szatanem, niektóre z potężniejszych i bardziej upartych demonów w tobie mogą stawiać opór i wymagać większej mocy, aby odejść. W takich przypadkach należy wezwać Sługi Boże. I jak powiedziałem wcześniej, nie spieszcie się, gdy modlicie się o swoje duchowe uwolnienie. Poświęć czas, aby dobrze wykonać tę pracę. Twoje duchowe uwolnienie jest ważniejsze niż cokolwiek innego.

 

3.4- Ostrzeżenie

 

Wiedz, że to nie wszystkie grzechy, że możesz pozostać w swoim kącie i spowiadać się sam, mając nadzieję na wybawienie od duchów nieczystych. Tak jest na przykład w przypadku czarów. Nie możesz pozostać w swoim pokoju i spowiadać się i potępiać czarów w samotności i mieć nadzieję na uwolnienie od szatana i jego demonów. W takich przypadkach należy zwrócić się do prawdziwego sługi Bożego.

 

Tak jest również w przypadku morderstwa. Nie możesz popełnić morderstwa i zostać w swoim pokoju, aby spowiadać się w nim sam, mając nadzieję, że zostaniesz uwolniony od demonów. W takich przypadkach należy zwrócić się do sługi Bożego. Pamiętajmy, że samobójstwa i dobrowolne aborcje są morderstwami. Pamiętaj też, że każda próba samobójstwa, morderstwa czy dobrowolnej aborcji jest oceniana tak samo jak morderstwo. Oznacza to, że jeśli próbowałeś popełnić samobójstwo lub zabić kogoś przez otrucie lub w jakikolwiek inny sposób, zanim Bóg udaremni twoje złe plany, jesteś tak samo winny w oczach Boga, jak prawdziwi przestępcy. Tak samo jest z planami aborcji, które zainicjowałeś, ale które Bóg spowodował, że się nie powiodły. We wszystkich tego typu przypadkach należy skontaktować się z prawdziwym sługą Bożym.

 

Pamiętajcie, że osobiste duchowe uwolnienie nie powinno być dla was sposobem na ukrycie swoich grzechów. Jeśli zdecydujesz się ukryć swoje grzechy, nie będzie prosperować, jak Biblia mówi nam w Przypowieści Salomonowych 28:13. "Kto pokrywa przestępstwa swe, nie poszczęści mu się; ale kto je wyznaje i opuszcza, miłosierdzia dostąpi."

 

3.5- Dla kogo osobiste duchowe uwolnienie?

 

Jak już czytaliśmy, osobiste duchowe uwolnienie to uwolnienie od samego siebie, tzn że ktoś, kto jest jeszcze w pętach szatana lub po prostu jest opętany przez demony, modli się i sam prowadzi walkę duchową, bez interwencji ludzi Bożych. Osobiste duchowe uwolnieniejest uwarunkowane uświęceniem, wyznaniem grzechów i błaganiem oraz duchową walką. Co więcej, wymaga ona sprawowania władzy Ducha Świętego. Jest więc oczywiste, aby zrozumieć, że tylko ci chrześcijanie, którzy już narodzili się na nowo, to znaczy, którzy już przyjęli Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela, i którzy już zostali ochrzczeni w wodzie, mogą z powodzeniem rościć sobie prawo do przejęcia władzy nad szatanem i jego demonami.

 

4- Konkluzja

 

Pan mówi nam w Marka 16:17 "A znamiona tych, co uwierzą, te naśladować będą: W imieniu mojem dyjabły wyganiać będą, nowemi językami mówić będą;". To ci, którzy już uczynili Jezusa Chrystusa swoim jedynym Mistrzem, którzy mogą używać Jego imienia do wypędzania demonów, którzy dlatego mają kwalifikacje do dokonywania samowyzwolenia, wciąż nazywanego osobistym duchowym uwolnieniem. Nie można skutecznie wypędzać demonów w imię Jezusa, nie wierząc w tego Jezusa. Nie da się walczyć z obozem szatana, będąc ciągle w tym samym obozie. Jeśli jeszcze nie rozumiesz różnicy między terminami "katolik", "chrześcijanin", "katolicki chrześcijanin" i "Chrześcijanin narodzony na nowo", radzimy przeczytać naukę zatytułowaną "Chrzest Wodny", którą można znaleźć na stronie www.mcreveil.org.

 

A jeśli twój przypadek opętania wykracza poza osobiste uwolnienie i wymaga pomocy męża Bożego, zapoznaj się z nauczaniem zatytułowanym "Uwolnienie od Duchów Nieczystych", które można znaleźć na stronie www.mcreveil.org.

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego,
Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

 

Zaproszenie

 

Drodzy bracia i siostry,

 

Jeśli uciekłeś od fałszywych kościołów i chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, oto dwa rozwiązania, które są ci oferowane:

 

1- Sprawdź, czy wokół ciebie są jakieś inne dzieci Boże, które boją się Boga i pragną żyć zgodnie ze Zdrową Doktryną. Jeśli je znajdziesz, dołącz do nich.

 

2- Jeśli nie znajdziesz żadnego, a chcesz do nas dołączyć, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Jedyne, o co będziemy Cię prosić, to abyś najpierw przeczytał wszystkie Nauki, które dał nam Pan, a które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcreveil.org, aby upewnić się, że są one zgodne z Biblią. Jeśli uważasz je za Biblijne i jesteś gotów podporządkować się Jezusowi Chrystusowi i żyć według wymagań Jego Słowa, powitamy cię z radością.

 

Łaska Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami.

 

Źródło i Kontakt:

Witryna Internetowa: https://www.mcreveil.org
E-mail: mail@mcreveil.org

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF