Ostrzeżenie

 

Niniejsza Księga jest bezpłatna i w żaden sposób nie może stanowić źródła handlu.

 

Możesz swobodnie kopiować tę Księgę dla swojego głoszenia, lub dla dystrybucji, lub dla swojej Ewangelizacji w Sieciach Społecznościowych, pod warunkiem, że jej zawartość nie jest modyfikowana lub zmieniana w jakikolwiek sposób, i że mcreveil.org jest cytowany jako źródło.

 

Biada wam, agenci szatana, którzy są chciwi i którzy będą próbowali sprzedawać te nauki i świadectwa!

 

Biada wam, synowie szatana, którzy chętnie publikują te nauki i świadectwa w mediach społecznościowych, ukrywając adres strony Internetowej www.mcreveil.org, lub przez sfałszowanie ich treści!

 

Wiedz, że możesz uciec przed systemem sprawiedliwości ludzi, ale na pewno nie uciekniesz przed sądem Bożym.

 

Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Mateusza 23:33

 

Proszę Zanotować

 

Książka ta jest regularnie aktualizowana. Zalecamy pobranie zaktualizowanej wersji ze Strony www.mcreveil.org.

 

PROFESOR JEAN-BERNARD FOURTILLAN
W NIEBEZPIECZEŃSTWIE

(Zaktualizowano 17 02 2024)

 

Drodzy bracia i drodzy przyjaciele, profesor Jean-Bernard Fourtillan jest w niebezpieczeństwie śmierci. Rząd francuski postanowił go zniszczyć. Jest to zatem wołanie o cierpienie, które wam wysyłamy, aby każdy na swoim poziomie mógł poprowadzić walkę, która jest potrzebna do ocalenia tego ludzkiego, odważnego profesora, który zdecydował się nie zawierać paktu z szatanistami w ich projekcie zniszczenia ludzkości.

 

1- Kim jest Profesor Jean-Bernard Fourtillan?

 

Jest on francuskim naukowcem, przez którego prawda o dokładnym pochodzeniu Covida-19 została ujawniona światu. To dzięki niemu cały świat wie, że "Covid-19 został wyprodukowany we Francji, przez francuskich naukowców z Instytutu Pasteura, z naturalnego koronaawirusa Sars-CoV, a następnie przeniesiony do Wuhan, gdzie francuscy naukowcy z Instytutu Pasteura celowo uwolnili go bez wiedzy naukowców z laboratorium w Wuhan i rządu chińskiego. "Wszyscy wiemy teraz, że to szatański francuski rząd stoi za tą zbrodnią przeciwko ludzkości.

 

Jeżeli wielu innych poważnych naukowców podniosło się, aby potępić komedię, w którą grają przywódcy tego świata, przedstawiając nam łatwą do wyleczenia grypę jako pandemię, profesor Jean-Bernard Fourtillan pozostaje tym, który pozwolił nam dokładnie dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu tej tak zwanej pandemii.

 

2- Gdzie jest w tej chwili Profesor Fourtillan?

 

Został aresztowany, rzekomo dlatego, że był przedmiotem nakazu jego aresztowania, wydanego przez paryskiego sędziego śledczego. Następnie został umieszczony w areszcie tymczasowym w więzieniu w Nîmes, według prokuratora z Nîmes. Ale, co dziwne, zamiast przebywać w tym więzieniu, jest on internowany, wbrew swojej woli, w szpitalu, właśnie w zakładzie psychiatrycznym, i pozbawiony jakichkolwiek wizyt.

 

3- Los Profesora Jean-Bernard Fourtillan

 

Iluminaci i masoni, którzy rządzą Francją, postanowili położyć kres profesorowi Fourtillan, który obnażył ich katastrofalny plan ludobójstwa na planetach. Ujawnimy wam decyzje, które podjęli na swoich tajnych spotkaniach. Te demony znalazły się w swoich czarnych mszach, aby zbadać zaklęcie, które powinno być zarezerwowane dla Profesora Fourtillan.

 

Niektórzy domagali się jego zamachu; inni stwierdzili, że plan zamachu nie tylko musiał przyciągnąć uwagę całego świata, ale również nie rozwiązał prawdziwego problemu, jakim jest prawda, którą cały świat już zna, o prawdziwym pochodzeniu Covida-19. Wykazali się nieco większą pomysłowością, proponując zamiast tego aresztowanie go, umieszczenie w ośrodku psychiatrycznym i doprowadzenie go do szaleństwa. Po utracie zdolności umysłowych zostanie przedstawiony przed telewizorami na całym świecie jako schizofrenik i powie, że jego słowa o produkcji Covid-19 we Francji przez Instytut Pasteura były związane z jego słabym zdrowiem psychicznym. Jeszcze inni preferowali połączenie tych dwóch rozwiązań, tzn. doprowadzenie go do szaleństwa, a następnie zabicie. Powinieneś wiedzieć, że ludzie szatana są niezwykle okrutni.

 

Więc masz tu pojęcie, co czeka profesora Fourtillan w ciągu najbliższych kilku dni. Albo zostanie zamordowany, albo zostanie przedstawiony oczom całego świata jako szaleniec, a wszystkie kłamliwe media w służbie tych demonów przekażą informację, że od kilku lat cierpi na schizofrenię, a jego uwagi dotyczące pochodzenia Covida-19 będą wynikiem.

 

4- Jean-Bernard Fourtillan jak Serge Monast

 

Lepiej potraktuj sprawę profesora Fourtillan bardzo poważnie. Na pewno zostanie zamordowany, albo doprowadzony do szaleństwa, chyba że Bóg w swojej łasce interweniuje. Ta sprawa ma niesamowite podobieństwo do innej, która miała miejsce 24 lata temu, do sprawy Serge'a Monasty.

 

5- Kim jest Serge Monast?

 

Serge Monast jest kanadyjskim dziennikarzem śledczym, którego misją było ujawnienie diabelskich planów Iluminatów i masonów. Od 1993 roku ujawnił ten tajny projekt Covid-19, który Iluminaci już przygotowywali, i który miał doprowadzić do postawienia pcheł na mieszkańcach świata, to znaczy nałożenia tej szczepionki covid-19 na całą ludzkość, a następnie nałożenia elektronicznego chipa na rękę lub na czoło każdego mieszkańca ziemi. To właśnie ten szatański projekt Biblia nazywa w Księdze Objawienia rozdziałem 13 "Znak Bestii".

 

Tak więc to, co dzieje się dzisiaj, co dla wielu wydaje się być czymś nowym, jest w rzeczywistości projektem przygotowywanym od dziesięcioleci, w świecie ciemności. Tak zwana pandemia Covida-19, do której przeprowadzenia doszło za sprawą demona Macrona, nie jest w żadnym wypadku nowym projektem. Jest to stary projekt Illuminati i masonów, który właśnie zbliża się do swojej końcowej fazy. Więc Covid-19 nie jest pandemią, a jego szczepionka nie jest tylko szczepionką. To trucizna o nieodwracalnych skutkach. Jest to ostateczny kontrakt, który ludzie podpiszą z szatanem, przyjmując tę szczepionkę. Dlatego musimy go potępić i dlatego też nikt nie może tego zaakceptować. Ci, którzy przyjmą tę szczepionkę, sprzedadzą swoje dusze diabłu.

 

Serge Monast został zamordowany 5 grudnia 1996 roku przez rząd kanadyjski za namową demonów i masonów Illuminati. Zanim go zabili, Ci dranie zniszczyli jego rodzinę i odebrali mu opiekę nad jego dwójką dzieci. To właśnie dzieje się z Profesorem Fourtillan. Jego żona zniknęła i jest nieosiągalna, tak jak reszta jego rodziny. Więc rząd francuski przysiągł go zniszczyć, tak jak rząd kanadyjski zrobił to dla Monast.

 

6- Jak pomóc Profesorowi Fourtillan?

 

Wszyscy, którzy chrześcijanie "narodziliście się ponownie", musicie się za niego modlić i pościć. To jest poważna duchowa walka, którą trzeba stoczyć. Nie zapominajcie, że Illuminati i Masoni są potężnymi ludźmi, tak potężnymi, że nawet myślą, że są wszechmocni. Można się im oprzeć tylko opierając się na mocy Jezusa Chrystusa, który według Biblii jest największą siłą.

 

A wszyscy, którzy nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako prawdziwego Boga, musicie podjąć wszelkie możliwe działania, które mogłyby doprowadzić do niepowodzenia tego projektu zabójstwa prof. Fourtillan. Wiedzcie, że francuscy sataniści, którzy stoją za tym katastrofalnym projektem, z pomocą swoich towarzyszy z innych krajów, nie są gotowi znieść upokorzenia, jakiego doświadczyli, odsłaniając prawdziwe źródło Covida-19. Jeśli Bóg nie będzie interweniował, położą kres życiu profesora Fourtillan.

 

Wszystkie dzieci Boże, które poprowadzą duchową walkę o Prof. Fourtillan, nie zapomnijcie poprowadzić tej samej walki o wszystkich innych naukowców, badaczy i uczciwych ludzi, którzy potępiają i demaskują tę szatańską szczepionkę, która zostanie narzucona całemu światu w najbliższych dniach. Ich życie też jest w niebezpieczeństwie. Każdy z nich jest celem tych agentów szatana.

 

7- Inne Objawienia Serge Monast?

 

Dla tych z Was, którzy nigdy nie słyszeli o Serge Monastrze, możecie przeczytać niektóre z tych objawień na stronie www.mcreveil org, w dziale Illuminati. Znajdziesz tam takie artykuły jak "Plan Oznaczania Ludzkości", "Projekt "Blue Beam" NASA" i "Protokół z Toronto". Serge Monast był bardzo zdeterminowanym i znającym się na rzeczy człowiekiem. To właśnie w 1993 roku odsłonił ten projekt Covid-19 i szczepionki, który jest narzucany światu teraz, dla całkowitej kontroli nad ludzkością.

 

Zmobilizujcie się do tej sprawy i masowo dzielcie się tym krzykiem rozpaczy!

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego,
Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

 

Zaproszenie

 

Drodzy bracia i siostry,

 

Jeśli uciekłeś od fałszywych kościołów i chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, oto dwa rozwiązania, które są ci oferowane:

 

1- Sprawdź, czy wokół ciebie są jakieś inne dzieci Boże, które boją się Boga i pragną żyć zgodnie ze Zdrową Doktryną. Jeśli je znajdziesz, dołącz do nich.

 

2- Jeśli nie znajdziesz żadnego, a chcesz do nas dołączyć, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Jedyne, o co będziemy Cię prosić, to abyś najpierw przeczytał wszystkie Nauki, które dał nam Pan, a które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcreveil.org, aby upewnić się, że są one zgodne z Biblią. Jeśli uważasz je za Biblijne i jesteś gotów podporządkować się Jezusowi Chrystusowi i żyć według wymagań Jego Słowa, powitamy cię z radością.

 

Łaska Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami.

 

Źródło i Kontakt:

Witryna Internetowa: https://www.mcreveil.org
E-mail: mail@mcreveil.org

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF