Rekrutacja dla Pana

 

Przesłanie do wszystkich, którzy pragną błogosławieństw

 

Dla wszystkich, którzy pragną otrzymać błogosławieństwa, Pan rekrutuje armię tłumaczy do tłumaczenia nauk na stronie www.mcreveil.org w jednym z języków wymienionych na stronie.

 

Celem jest, aby wszystkie te piękne nauki, które Pan nam daje, były dostępne dla każdego na świecie. Jeśli znasz jeden z języków dostępnych na stronie, wiedz, że możesz umieścić go w służbie Pana. On potrzebuje was do tłumaczenia tych nauk, aby były one dostępne dla ludzi z każdego narodu, z każdego plemienia, każdej rasy i każdego kontynentu.

 

Nie wahaj się umieścić swoje talenty w służbie Pana, aby szerzyć Jego przesłanie do całego świata. A jeśli nie możesz przetłumaczyć tych nauk, ale znasz ludzi, którzy mogą to zrobić, zachęć ich do tego.

 

A jeśli masz talent do czytania nauk audio i/lub wideo, lub w jakiejkolwiek innej dziedzinie, która może pomóc w rozwoju dzieła Pana, skontaktuj się z nami.

 

Twój wkład jest mile widziany. Pan potrzebuje was, abyście posuwali naprzód Jego dzieło. Oto moment, aby uczynić się użytecznym dla Jezusa Chrystusa, waszego Mistrza i zgromadzić swoje błogosławieństwa w niebie. Jeśli chcesz być częścią tej armii Pana, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem mail@mcreveil.org wskazując, w jakim języku chcesz pracować.

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego, Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF