Ostrzeżenie

 

Niniejsza Księga jest bezpłatna i w żaden sposób nie może stanowić źródła handlu.

 

Możesz swobodnie kopiować tę Księgę dla swojego głoszenia, lub dla dystrybucji, lub dla swojej Ewangelizacji w Sieciach Społecznościowych, pod warunkiem, że jej zawartość nie jest modyfikowana lub zmieniana w jakikolwiek sposób, i że mcreveil.org jest cytowany jako źródło.

 

Biada wam, agenci szatana, którzy są chciwi i którzy będą próbowali sprzedawać te nauki i świadectwa!

 

Biada wam, synowie szatana, którzy chętnie publikują te nauki i świadectwa w mediach społecznościowych, ukrywając adres strony Internetowej www.mcreveil.org, lub przez sfałszowanie ich treści!

 

Wiedz, że możesz uciec przed systemem sprawiedliwości ludzi, ale na pewno nie uciekniesz przed sądem Bożym.

 

Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Mateusza 23:33

 

ZEZNANIA ZMARTWYCHWSTAŁEGO

 

Zanim przeczytasz to zeznania, zachęcamy do zapoznania się z ważnym ostrzeżeniem, które zamieściliśmy w odniesieniu do zeznania. Ostrzeżenie to, zatytułowane "Ostrzeżenie Zeznania", można znaleźć na stronie internetowej www.mcreveil.org.

 

1- Wprowadzenie

 

Drodzy bracia i drodzy przyjaciele, z radością dzielimy się z wami tym nieco szczególnym świadectwem. Jest to historia młodego człowieka o imieniu Matthieu Badjoko, który był martwy i pochowany, i który dzięki łasce Bożej powrócił na ziemię po 3 latach w świecie szatana. To świadectwo otworzy wam oczy na to, co naprawdę dzieje się po śmierci.

 

Dla was, którzy już narodziliście się ponownie zgodnie z Biblią, doprowadzi was to do innego wymiaru walki duchowej. A dla was, którzy zawieracie pakty z szatanem, aby się wzbogacić lub stać się sławnym na ziemi, pomoże wam to poznać, co czeka was w nadchodzących dniach.

 

Przeczytaj uważnie to świadectwo. Potwierdza nauki o "Wojna Duchowa" i o "Rozeznawanie" , które udostępniliśmy wam kilka lat temu. Znajdziesz je na stronie internetowej www.mcreveil.org. Proszę również ponownie przeczytać te nauki.

 

2- Okoliczności mojej śmierci

 

Zacznę od wyjaśnienia tajemnicy śmierci. Należy rozumieć, że istnieje śmierć naturalna i śmierć mistyczna, która jest przedwczesną i sfabrykowaną śmiercią. Mówimy o naturalnej śmierci, gdy człowiek umiera po wyczerpaniu liczby lat przydzielonych mu przez Boga, ponieważ Bóg ustalił określoną liczbę lat dla każdego człowieka na ziemi. Natomiast w mistycznej lub przedwczesnej śmierci, której dopuszczają się słudzy diabła, człowiek umiera nie wyczerpując liczby lat przydzielonych mu przez Boga. Wielu mężczyzn i kobiet ma swoje życie skrócone przedwcześnie, bez osiągnięcia liczby lat przydzielonych im przez Boga. W rzeczywistości lucyfer zawsze szuka ludzkich duchów, które można wykorzystać jako demony.

 

W rzeczywistości wiele złych duchów, które są w stanie wojny z chrześcijanami i ludzkością, to duchy ludzkie, mam na myśli ludzi, którzy zmarli przed swoim czasem, a następnie zostali zaciągnięci i zintegrowani z diabelską armią lucyfera. Oficjalnie są martwi, ale nadal działają na powierzchni ziemi. Umiłowani, jesteśmy w stanie wojny z demonicznymi duchami i ludzkimi duchami. Sataniści nieustannie składają ofiary z ludzi diabłu. A duchy tych ofiar są przenoszone do królestwa diabła i są używane jako demony, dopóki nie osiągną liczby lat, które Bóg im wyznaczył. Tak było w moim przypadku. Zmarłem przedwcześnie jako ofiara czarów i ofiar z ludzi i zostałem przeniesiony do świata łodzi podwodnych, aby służyć lucyferowi jako demon.

 

Jestem brat Matthew Badjoko. Jestem dobrze znany w kraju. Urodziłem się we wschodniej prowincji Demokratycznej Republiki Konga. Tam dorastałem i tam wszystko się wydarzyło. To znaczy, tam byłem martwy i gdzie zostałem pochowany. Moje zeznania są dobrze znane urzędnikom państwowym. Rząd i parlament zbadały moją sprawę i znają moją historię. Zbadali i potwierdzili, że rzeczywiście byłem martwy i pochowany. Podczas dochodzeń prowadzonych przez władze prowincjonalne i krajowe byłem więziony do czasu zakończenia śledztwa. Chcieli mieć pewność, że nie jestem zwykłym uzurpatorem, który uwodzi ludzi. W rzeczywistości diabeł wiedział, że będę sługą Bożym. Próbował więc przerwać mi życie. Moja śmierć nie była naturalna, ale maskarada popełniona przez czarowników.

 

Moja historia zaczęła się, gdy zmarł mój wujek. Po śmierci mojego wuja mój ojciec, który miał środki, wziął na siebie odpowiedzialność za wychowanie i finansowanie studiów moich kuzynów. A wśród moich kuzynów był jeden, któremu mój ojciec powierzył pieniądze, aby poradzić sobie z braćmi i być niezależnym. Zauważyliśmy jednak, że stał się stosunkowo bogaty w bardzo krótkim czasie. Początkowo przypisywaliśmy to jego umiejętnościom i umiejętnościom biznesowym, ale tak nie było. Prawdę mówiąc, uciekał się do okultyzmu i czarnej magii, aby doskonalić, rozwijać i ulepszać swój biznes. Chciał zostać wielkim biznesmenem, ale był niecierpliwy. I tak szukał drogi na skróty, uciekając się do okultyzmu.

 

W rezultacie miał składać ofiary z ludzi, aby osiągnąć sukces i prosperować w swoim biznesie. Krew musiała płynąć. A ponieważ w tym czasie mieliśmy dużo pomocy domowej w domu, wziął na cel jedną z nich. Kilka dni później jeden z naszych pomocników w domu poważnie zachorował. Był celem mojego kuzyna, który chciał poświęcić go diabłu dla jego biznesu. Zauważyliśmy, że jego stan zdrowia pogarszał się, mimo że był leczony. Potem zaproponowałem mu, aby znalazł mężów Bożych do modlitwy. Kiedy mój satanistyczny kuzyn usłyszał o mojej sugestii, był zły i zaczął mnie obrażać. Trudno mi było zrozumieć jego postawę. W rzeczywistości mój kuzyn był już głęboko w okultyzmie i znał moc modlitwy.

 

Biblia mówi, że żarliwa modlitwa sprawiedliwych jest bardzo skuteczna. To właśnie po wizycie w miejscowym kościele nasz sługa został uwolniony i uzdrowiony ze swojej mistycznej choroby. A nasz sługa gorliwie modlił się i w obecności Boga po swoim uzdrowieniu. Dlatego stał się poza zasięgiem mojego satanistycznego kuzyna. A kiedy mój kuzyn zdał sobie sprawę, że stracił swoją zdobycz, postanowił poświęcić mnie zamiast naszego sługi. Ponieważ to ja zaproponowałem naszemu słudze, aby poszedł do kościoła, musiałem go zastąpić w ofierze. Aby poświęcić mnie diabłu, mój kuzyn użył pieniędzy, które oczarował, jako narzędzia przeciwko mnie.

 

Było to w okresie egzaminów w szkole. Ponieważ nie zapłaciłem całości czesnego, nasz dyrektor uniemożliwił mi przystąpienie do testu. Opuściłem więc klasę, w której odbywał się egzamin, i byłem w drodze do domu, kiedy spotkałem mojego satanistycznego kuzyna. Po tym, jak opowiedział mu, co wydarzyło się w szkole, zaoferował mi 5 dolarów; ale te pieniądze zostały przeklęte. Chociaż miałem wystarczająco dużo pieniędzy w kieszeni, aby uzupełnić opłaty, chciałem przeszkadzać moim rodzicom. W ten sposób mój kuzyn kupił moją duszę za te pieniądze, które zostały oczarowane. Następnego dnia zachorowałem. Cierpiałem na intensywny ból głowy. Później w szpitalu byłem operowany, ale lekarz nie mógł zdiagnozować choroby, która mnie dręczyła, ponieważ miała mistyczne pochodzenie. Pamiętam, że od dnia, w którym mój kuzyn dał mi pieniądze, zacząłem mieć dziwne sny. Marzyłem o ludziach, którzy zginęli, marzyłem o trumnach i cmentarzach. Później widziałem w snach dziwnych ludzi, którzy się ze mnie naśmiewali. Powiedzieli mi: "Umrzesz Mateuszu, już cię mamy, to już koniec dla ciebie". Ci czarodzieje świętowali, mówiąc:"mamy Cię".

 

Potem zabrano mnie do szpitala. Lekarze nie mogli nic dla mnie zrobić, ponieważ źródło mojej choroby było mistyczne. Zabierano mnie z jednego szpitala do drugiego. W pewnym momencie powiedziałem sobie: "Ponieważ współczesna medycyna nie może nic dla mnie zrobić, jeśli zostanę w szpitalu, mogę umrzeć, muszę uciekać się do modlitwy". Poprosiłem więc moją rodzinę, aby zabrała mnie do kościoła. Moja rodzina zabrała mnie ze szpitala do kościoła i tam zobaczyłem skuteczność modlitwy, ponieważ moje zdrowie nagle się poprawiło. Potem poprosiłem moją rodzinę, aby pozwoliła mi pod nadzorem i przewodnictwem mężów Bożych. Powiedziałem sobie: "Jeśli zostanę internowany w Kościele, mam szansę zostać całkowicie uzdrowiony". Moja rodzina zgodziła się ze mną. Zostawili mnie pod opieką mężów Bożych. Ale kiedy mój kuzyn czarnoksiężnik dowiedział się, że zostałem przeniesiony do Kościoła, poczuł się nieswojo. Wysłał demoniczne duchy, aby manipulowały moją rodziną. W rezultacie przybyli, aby wykorzenić mnie z kościoła i z rąk mężów Bożych siłą, ponieważ byli pod wpływem demonów rozmieszczonych przez mojego kuzyna, który wiedział, że jedynym sposobem na zabicie mnie jest trzymanie mnie z dala od mężów Bożych. W przeciwnym razie straciłby mnie tak, jak stracił naszego sługę.

 

Potem zabrano mnie do domu; dzień po chorobie powrócił i to na siłę; było gorzej niż wcześniej. Ponieważ lekarze nie mogli zdiagnozować tej mistycznej choroby, która zmieniała miejsca w moim ciele, zabrano mnie do Kliniki Uniwersyteckiej Kisangani, ale lekarze byli zaskoczeni, widząc, że mój stan pogarsza się pomimo ich wysiłków. Moja rodzina wyczerpała swoje zasoby na mistyczną chorobę, której współczesna medycyna nie mogła ani zdiagnozować, ani wyleczyć. Kiedy byłem zdesperowany w szpitalu, zobaczyłem, jak mój duch wychodzi i wchodzi do mojego ciała dwa razy. Potem usłyszałem, jak lekarz mówi mojej matce, że nie ma dla mnie nadziei. Pamiętam ten dzień, kiedy usłyszałem, jak lekarze rozmawiają ze sobą i powiedzieli: "Matthew umrze, nie możemy już nic dla niego zrobić". Kilka godzin później zobaczyłem, jak mój duch wychodzi z mojego ciała, ale zamiast przywrócić moje ciało w normalny sposób, mój duch pozostał w mojej nodze.

 

W tym samym momencie usłyszałem, jak lekarz ogłasza mojej rodzinie wiadomość o mojej śmierci. Widziałem i słyszałem wszystkie krzyki, krzyki i lamenty. Mistyczna śmierć polega na przeniesieniu świadomości ofiary i trzymaniu jej z dala od jej lokalizacji, zarówno w ciele, jak i poza ciałem. Wrócimy do tego. Widziałem wszystko w tej klinice uniwersyteckiej, ale nie mogłem nawiązać żadnej komunikacji z rodziną i lekarzami. Byłem świadkiem mojej śmierci i uczestniczyłem w moim pogrzebie. Pamiętam, jak pewnej nocy podczas pogrzebu prawie wszyscy spali. Widziałem, jak moja matka wylewała łzy w agonii za mnie. Było mi tak smutno, że zobaczyłam, jak płacze, więc zaczęłam płakać. I kiedy płakałam, ludzie zauważyli łzy w oczach moich zwłok. W dniu pochówku moje zwłoki zostały przewiezione na cmentarz i uczestniczyłem w pogrzebie. Po płaczu i lamentach cała rodzina i przyjaciele wrócili do domu. Przypomnę, że do dziś moja rodzina posiada akt zgonu i pozwolenie na pochówek wydane przez władze.

 

3- Astralny świat czarowników i niewolników

 

W dniu pochówku, po wyjeździe wszystkich, zostałem sam na cmentarzu. Było ciemno i było bardzo gorąco w trumnie. Kiedy było późno w nocy, usłyszałem chmarę ludzi na powierzchni, jak głos grupy ludzi. Ci ludzie wprowadzili kij, który przeniknął moją trumnę. Potem usłyszałem, jak ktoś woła mnie po imieniu. Podniósł głos i powiedział: "Mateuszu, wyjdź!" Kiedy ten głos zadzwonił do mnie po raz trzeci, coś się stało. W rzeczywistości moje zwłoki wyszły mistycznie z mojej trumny i przekroczyły nagrobek. Znalazłem się na powierzchni, a ci ludzie, którzy byli czarownikami, przywrócili mojego ducha do mojego ciała i odzyskałem przytomność. Wróciłem do życia i znów żyłem i byłem pełen sił. Mistyczna choroba, która mnie zabiła, zniknęła. Moja świadomość znów była z powrotem w moim ciele. Nagle zobaczyłem w kolejce kilka osób ubranych na czarno. Byli pod kontrolą czarowników, którzy byli ich katami.

 

Wśród tych katów zauważyłem obecność mojego kuzyna okultysty. Kiedy go zobaczyłem, próbowałem zapytać go o to, co się dzieje, ponieważ wszystko to było dla mnie jak film. Ale zostałem poważnie pobity i poinstruowano mnie, żebym milczał. Nigdy nie wolno wam umierać w rękach czarowników; ofiary czarów są torturowane w intensywny i okrutny sposób. W rzeczywistości spędzisz resztę swojego życia w torturach, ponieważ będziesz niewolnikiem. Mój kuzyn był zimny i pozbawiony emocji w stosunku do mnie, jakby mnie nie znał. Musimy wiedzieć, że kiedy czarodzieje działają w nocy, stają się jak demony pozbawione empatii i współczucia. Tak więc, po pobiciu, polecono mi dołączyć do ludzi ubranych na czarno, którzy stali w kolejce. Jak tylko do nich dołączyłem, natychmiast zmieniliśmy lokalizację. W rzeczywistości ci ludzie w czerni byli ofiarami ofiar z ludzi, takich jak ja.

 

Gdy tylko opuściliśmy cmentarz, wylądowaliśmy w astralnym świecie czarowników w siedzibie handlu niewolnikami. Rzeczywiście, każda istota ludzka, która umarła jako ofiara ofiar z ludzi, staje się niewolnikiem w niewidzialnym i widzialnym świecie. To właśnie w tym astralnym świecie czarowników moja pamięć była lobotomiczna. Znalazłem w tym obszarze czarowników tłum ludzi, którzy zmarli z powodu czarów. Zostali pozbawieni swojej tożsamości i stali się niewolnikami. To miejsce było prawdziwym targiem niewolników, gdzie czarownicy i sataniści sprzedawali i kupowali dusze, które były ofiarami ofiar z ludzi i czarów. Wszyscy ci niewolnicy byli ubrani w czarne bryczesy i mieli gołą klatkę piersiową. Kiedy przyjechałem, rozebrano mnie do naga. Kazano mi nosić czarne spodnie, ponieważ wszyscy ci niewolnicy byli w czarnych spodniach z określoną liczbą jak więźniowie, i byli identyfikowani przez liczbę ich par szortów, ponieważ stracili swoją tożsamość. Niewolnicy byli grupowani w zależności od charakteru pracy przymusowej, którą musieli wykonywać. Ale kiedy założyłem tę czarną parę szortów, coś się we mnie stało.

 

Moje człowieczeństwo zostało uchwycone, straciłem świadomość tego, kim jestem. W rzeczywistości moja pamięć była lobotomizowana. Nie wiedziałam, kim jestem, skąd pochodzę i z jakiej rodziny pochodzę. Straciłem swoją ludzką tożsamość i otrzymałem nową tożsamość, którą jest tożsamość niewolnika. Kilka dni później byliśmy jeszcze na targu niewolników, kiedy na rynku umieszczono zamówienie 4 niewolników; tych 4 niewolników musiało iść do pracy na ziemi. Zostałem poinstruowany, aby dołączyć do pozostałych 3 i zostaliśmy przeniesieni na powierzchnię ziemi, aby pracować w sklepach należących do sług szatana. Gdy tylko przybyliśmy na ziemię, byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że jesteśmy w mieście Barumbu, dużym mieście gospodarczym w naszym kraju, w którym istnieje wiele działań komercyjnych. Ojciec zabierał mnie do tego miasta na zakup przedmiotów. Rozpoznałem miasto.

 

4- Moje życie na powierzchni ziemi jako zmartwychwstały człowiek

 

Kiedy dotarliśmy na ziemię, każdy z nas został przydzielony do sklepu, którym musiał zarządzać. Kiedy zacząłem pracować w tym sklepie, musiałem zatrudnić 4 osoby, które musiały ze mną pracować. Ci robotnicy nie wiedzieli, że ich przywódca był duchem, martwym człowiekiem. Byłem w sytuacji, w której byłem martwy i oficjalnie pochowany, ale pracowałem na ziemi kilka kilometrów od mojego regionu. Miałem otrzymywać przedmioty na sprzedaż ze świata szatana w każdy poniedziałek i zwracać pieniądze w każdą sobotę. Kiedy sprzedawałem w tym sklepie, wciąż byłem w czarnej parze szortów, ale moi pracownicy i klienci, którzy przyszli do tego sklepu, zobaczyli mnie dobrze ubranego. Ich naturalne i optyczne widzenie uchwyciło tylko fałszywą tożsamość i wygląd, który przyjąłem. Widzieli mnie jako normalnego człowieka i dobrze ubranego, ale w rzeczywistości wciąż byłem w moich mistycznych spodniach i z gołą klatką piersiową. Tylko ci, którzy są zaawansowani w okultyzmie, mogą zidentyfikować mnie jako ducha i zobaczyć moją prawdziwą naturę.

 

Każdego dnia po wyprzedaży zamykaliśmy sklep i nocowaliśmy w klubach nocnych, barach i hotelach. Kiedy chodziliśmy do tych barów i hoteli, spaliśmy nawet z kobietami. Czasami brałem kobiety i wracałem do domu, ale w rzeczywistości nie mieliśmy domu. Spaliśmy na cmentarzu, ale percepcja i wizja optyczna tych kobiet zostały zmanipulowane, ponieważ postrzegały cmentarz jako dzielnicę, a nagrobki jako domy. Spałem z kobietami na grobie. Często budzili się rano na cmentarzu, leżąc nad nagrobkami. W ten sposób ich życie zostało zniszczone. Kiedy żyłem na ziemi jako duch, nawet zaręczyłem się z dziewczyną, ponieważ mogłem przybrać różne tożsamości. Pamiętam, jak zaręczyłem się z dziewczyną, która bardzo się do mnie przywiązała z powodu pieniędzy. Jej rodzina kochała mnie, ponieważ myśleli, że mają do czynienia z biznesmenem. Nie wiedzieli, że oficjalnie nie żyję. Ale ta dziewczyna ostatecznie zniknęła z powierzchni ziemi, ponieważ została usunięta do świata szatana. Żałuję, że odeszła, ponieważ jej rodzina nigdy więcej jej nie zobaczy, nawet jej zwłoki.

 

Pewnego dnia, kiedy żyłem jako zmartwychwstały człowiek z dala od mojej rodziny, zobaczyłem mojego ojca, ale on nie mógł mnie zobaczyć, ponieważ byłem niewidzialny w tej łodzi, do której podróżował; Byłem tuż przy nim, ponieważ chciałem go zobaczyć. I byłem szczęśliwy, widząc go. Jako zmartwychwstały człowiek mogłem zniknąć i działać jako niewidzialny duch, ponieważ funkcjonowałem jak demon i czasami krzywdziliśmy ludzi. Chciałbym podkreślić, że wszyscy ci, którzy zostali poddani rytuałom, nacięciom lub ceremoniom w imię zwyczaju i tradycji, mają drzwi swojego życia bardzo otwarte i te drzwi zwróciły naszą uwagę, aby ich zaatakować. Byłem naprawdę demonicznym duchem. Mógłbym wejść do twojego domu i ukraść twoje pieniądze, nawet jeśli ukryłbyś je w walizce z kodami. Ilekroć dawałem komuś pieniądze, łapałem jego szanse, bogactwo i gwiazdę. W życiu nie wolno przyjmować pieniędzy od kogoś, kogo nie znasz. On może kupić twoje życie za te pieniądze. Żyłem więc 6 miesięcy na powierzchni ziemi w spodniach, ale zwykli mężczyźni widzieli mnie dobrze ubranego.

 

Powinniście wiedzieć, że Bóg dał każdej istocie ludzkiej określoną liczbę lat życia na ziemi. Czarownicy i sataniści, którzy uczęszczają do świata pandemonium, wiedzą dokładnie, w którym roku mają umrzeć. Świat diabła dokładnie wie, ile lat Bóg dał każdemu człowiekowi na życie na ziemi. A ponieważ żyłem w świecie szatana przez 3 lata, wiem, ile lat mam żyć na ziemi. W niewidzialnej wojnie między królestwem światła i ciemności diabeł potrzebuje ludzkich duchów, aby zaciągnąć je do swojej armii. W rezultacie zabija ludzi poprzez czary, które są gałęzią czarnej magii. Ponieważ ofiary te zmarły przedwcześnie, nie mogą udać się do Hadesu. Dusze te są w większości zaciągnięte do jego armii. Będą działać jak demony, dopóki nie osiągną liczby lat określonej wcześniej przez Boga. Wtedy pójdą do siedziby zmarłych. Moja śmierć nie była naturalna; moje życie zostało skrócone i przerwane przez synów szatana. Wiele osób umiera przedwcześnie.

 

Po śmierci zostają zabrani do świata szatana jako niewolnicy do pracy przymusowej. Niektórzy są przesiedleni daleko od swojego regionu i kraju, gdzie pracują jako niewolnicy na polach. Pracowali jako niewolnicy lub demony, dopóki nie osiągnie liczby ich lat. Kiedy byłem martwy i oficjalnie pochowany, pracowałem z dala od mojego regionu jako kierownik sklepu. Istnieje przemysł niewolnictwa w niewidzialnym świecie czarowników, gdzie mężczyźni i kobiety, którzy są zabijani na ziemi mistycznymi metodami, są sprzedawani jako niewolnicy. W rzeczywistości istnieją rynki i miejsca transakcji dusz w astralnym świecie czarowników, gdzie czarownicy i szamani sprzedają i kupują dusze, które są ofiarami ofiar z ludzi. Widziałem tłum ludzi na tych rynkach, ludzi oficjalnie martwych na ziemi, ale którzy nadal żyją jako ludzie wskrzeszeni.

 

Pamiętam, że kiedy sprzedawałem w tym sklepie, pewnego dnia mój były nauczyciel przyszedł kupić rzeczy w moim sklepie. Nie mógł mnie rozpoznać, ponieważ miałem inną tożsamość, ale mogłem go rozpoznać. Kiedy robił zakupy, poprosiłem moich pracowników, aby dali mu kilka urządzeń w prezencie. Był zaskoczony i podejrzliwy. Nie mógł tego wszystkiego zaakceptować i zrozumieć. Powiedział do mnie: "Panie, nie znam pana, jak możesz dać mi to wszystko za darmo?" Postanowiłem więc ujawnić mu swoją tożsamość. Kiedy zobaczył moją twarz, był przerażony i krzyknął: "Mateuszu, ale już nie żyjesz". Był tak przerażony, że uciekł, porzucając rzeczy, które przyszedł kupić. Później poszedł poinformować moją rodzinę o tym, co zobaczył. W rodzinie panowało zamieszanie. Zwykle ludzie wskrzeszeni przybierają pozory i tożsamości w zależności od miejsca ich misji. Jeśli zostaną wysłani do pracy w polu w Europie, przyjmą wygląd białego i będą postrzegani jako biali przez naturalnych mężczyzn, nawet jeśli są innej rasy.

 

Moi klienci nie mogli sobie wyobrazić, że mają do czynienia z żywym trupem z niewidzialnego świata. Wiele korporacji, firm i przedsiębiorstw należy do królestwa ciemności. Szefowie i liderzy tych firm niekoniecznie są zwykłymi ludźmi. Pewnego dnia, kiedy pracowałem w tym sklepie, zobaczyłem telefon i był tam konkretny numer. Był to numer sklepu kuzyna, który mnie poświęcił. Kiedy zadzwoniłem pod ten numer, ponieważ był nieobecny, musiałem porozmawiać z jego młodszą siostrą, która była obecna. Powiedziałem jej: "Julio, jestem twoim bratem Mateuszem". Odpowiedziała, że Mateusz już nie żyje. Ale jak nalegałem, w końcu zapadła w śpiączkę z powodu paniki i została przewieziona do szpitala. Kiedy wyszła ze śpiączki, poinformowała rodzinę, co się stało. Ludzie byli przytłoczeni tym, co mówiła.

 

Kilka miesięcy później ponownie zadzwoniłem pod ten sam numer. Julia odebrała mnie przez telefon. Była oszołomiona tym, co się dzieje; powiedziałem jej: "Julia, idź do domu i powiedz moim rodzicom, żeby przysłali mi ubrania, bo Jestem tu półnaga".Julia była tak przerażona, że odłożyła słuchawkę. Kiedy kuzyn, który mnie poświęcił, usłyszał o tym, zgłosił mnie do świata astralnego, a władze oddelegowały kogoś, kto siłą wziął telefon i ostrzegł mnie, żebym nie używał telefonu. Nadal byłem czarnym mężczyzną, ale klienci postrzegali mnie jako Araba, ponieważ przybrałem fałszywy wygląd. Rozpoznałem niektórych moich klientów, ale nie mogli mnie rozpoznać. Ludzie na ulicy nie są zwykłymi ludźmi. Funkcjonowałem już jako demon, ludzki duch służący królestwu lucyfera.

 

5- Tajemnica podwodnego świata

 

Pewnego dnia, kiedy zajmowałem się swoimi sprawami jak zwykle, odwiedziła mnie syrena ze świata pandemonium lucyfera. Nazywa się Madame Jacqueline. Przybyła na powierzchnię ziemi, aby zbadać firmy i przemysł ciemnego świata w regionie. Sprawdziła mój sklep w ciągu kilku sekund. Zaproponowała, że zostanę jej sługą i poprosiła mnie, abym dołączył do niej w podwodnym świecie, w którym mieszka. Powiedziała do mnie: "Twoja praca tutaj na ziemi dobiegła końca. Od teraz będziesz pracował jako mój ochroniarz w świecie wód". Następnego dnia przyszła z osobą, która miała mnie zastąpić, a ja wręczyłem mu klucz. Nadszedł dzień, w którym szedłem do królestwa łodzi podwodnych; byliśmy w grupie 4 osób; wszyscy byliśmy duchami służącymi w sklepach agentów szatana w mieście. Syrena przyszła po nas i poszliśmy na brzeg rzeki Kongo.

 

Wyjaśniła nam rytuał, który musieliśmy wykonać, aby otworzyć międzywymiarową bramę do królestwa łodzi podwodnych. Zanim zniknęła, dała nam Nowy Testament, perfumy, dwie czarne świece i jajko. Dała nam werset biblijny, który mieliśmy recytować podczas rytuału i zaklęcia. Syrenka wybrała spośród nas przywódcę. Wyjaśniła mu modlitwę zaklęcia, która ma być wykonana w Nowym Testamencie. Poinstruowała go, aby po modlitwie nałożył perfumy na nasze oczy i wrzucił jajka do rzeki, gdy tylko zgasną świece, aby otworzyć międzywymiarową bramę prowadzącą do podwodnego świata. Potem zniknęła. Następnie nasz kolega zaczął się modlić z Nowym Testamentem. Potem nałożył perfumy na nasze oczy i gdy tylko czarne świece, które zostały zapalone, zgasły, wrzucił jajka do rzeki Kongo. Rzeka wycofała się, jak wtedy, gdy dzieci Izraela weszły do Morza Czerwonego. A potem złoty bulwar pojawił się na środku rzeki, a ten bulwar dotarł do brzegu rzeki. W rzeczywistości ten złoty bulwar prowadził bezpośrednio do podwodnego świata: Pandemonium.

 

Gdy tylko zeszliśmy tym złotym bulwarem, zobaczyliśmy przed sobą magiczny, bajkowy i tajemniczy świat, którego nigdy nie widzieliśmy, odkąd urodziliśmy się na ziemi. Była to miejska i wyrafinowana cywilizacja. To był inny wszechświat. Prawdę mówiąc, nie ma miasta na ziemi, które mogłoby dorównać cywilizacji podwodnej. Widzieliśmy ogromne konstrukcje i zaawansowaną architekturę. Poziom technologii i wyrafinowania jest daleko przed ludzką cywilizacją. Infrastruktura tego kosmopolitycznego i prehistorycznego świata wykracza poza infrastrukturę ludzkiej cywilizacji na powierzchni ziemi. To miasto to olśniewająca metropolia, zbudowana z kamieni szlachetnych. Kiedy dotarliśmy do tego metropolitalnego miasta, zobaczyliśmy wielką damę morza, syrenę Jacqueline, która na nas czekała. Przyjęła nas entuzjastycznie, a potem zabrała do swojego pałacu. Kiedy dotarliśmy do jej pałacu, przedstawiła nas swoim pracownikom i pracownikom. Powiedziała im: "Oto moi nowi ochroniarze". Kiedy zaczęliśmy nowe życie w tym tajemniczym świecie lucyfera, zacząłem widzieć elity, które zarządzają naszym światem.

 

Widziałem rodziny królewskie, arystokratów, klasę wyższą i ludzi, których widzimy w telewizji. Widziałem naszych muzyków, byłem zszokowany, widząc wszystkich sławnych ludzi, których oglądamy w telewizji. Widziałem ich wszystkich w królestwie lucyfera, królestwie łodzi podwodnych. Mieszkają tam i regularnie uczestniczą w spotkaniach lucyfera. Królestwo to jest rządzone przez światowy rząd lucyfera. W tym rządzie jest dwóch Kongijczyków: Jeden jest pastorem , a drugi muzykiem, który przebiera się za monterów. W tym rządzie szatana są tacy, którzy siedzą po lewej stronie lucyfera i ci, którzy siedzą po jego prawej ręce. Wielu satanistów twierdzi, że są sekretarzami lucyfera, ale w rzeczywistości sekretarze lucyfera są upadłymi aniołami, a nie ludźmi. Został zdradzony i zdemaskowany przez wielu byłych satanistów, którzy przyszli do Chrystusa, więc nie ma już zaufania do człowieka. Syrenka, której służyliśmy, jest członkiem rządu szatana. To dzięki niej mogliśmy zobaczyć lucyfera. Dostęp do tronu lucyfera nie jest dany każdemu, ponieważ jest on bogiem w podwodnym świecie. To członkowie jego rządu, tacy jak Jacqueline, Andou Sankara i Nabam, mają do niego łatwy dostęp.

 

Zniszczenie ludzkości jest głównym i strategicznym celem świata szatana, stąd potrzeba debaty na ten temat przez parlament. Chciałbym przypomnieć, że poszedłem żyć w świecie lucyfera z moim fizycznym ciałem, a nie duchem. Budowa domów w podwodnym świecie przez duchy morskie odbywa się za pomocą słowa mówionego. Aby zbudować dom w świecie wody, demony wymawiają słowo i określają strukturę domu, a dom się pojawia. Musimy wiedzieć, że w podwodnym świecie istnieje rząd i parlament, a w tym wszechświecie pod powierzchnią morza parlament nieustannie debatuje i określa, jak zniszczyć ludzkość. Kiedy dotarliśmy do świata wody, Jacqueline, która jest syreną z toalety, zainstalowała nas w naszych domach. Miała przychodzić po nas za każdym razem, gdy nas potrzebowała.

 

Po tym, jak osiedliliśmy się w naszych domach w tym tajemniczym świecie, poprosiła nas, abyśmy się pobrali, zanim będziemy jej służyć. Zaproponowała nam kobiety. Ale te piękne kobiety były boginiami, damami morza, syrenami wód. Pobraliśmy się. Obchody naszych ślubów nie różniły się od tych, które miały miejsce na powierzchni ziemi. Po moim ślubie z panią morza Jacqueline zaproponowała nam kolejny dom. Miałem 4 dzieci z żoną syrenką, którą zostawiłem w królestwie łodzi podwodnych. Kiedy syrenka jest w ciąży, jej ciąża trwa tylko kilka dni, a dzieci urodzone z małżeństwa mężczyzn i syren są demonami hybrydowymi, ale te demony nie są nieśmiertelne. A te dzieci, które są demonami, dorastają w bardzo krótkim czasie. W rzeczywistości, kiedy te dzieci stają się dorosłe, często są wysyłane na powierzchnię ziemi z określonymi misjami. Kiedy wychodzą na powierzchnię ziemi, wyglądają tak bardzo jak zwykli ludzie do tego stopnia, że trudno je wykryć. Zarządzają korporacjami i dużymi firmami.

 

Biblia mówi w Księdze 1Mojżeszowa – Rodzaju 6:1-2,4 "1I stało się, gdy się ludzie poczęli rozmnażać na ziemi, a córki się im zrodziły;2Że, widząc synowie Boży córki ludzkie, iż były piękne, brali je sobie za żony, ze wszystkich, które sobie upodobali. ... 4A byli olbrzymowie na ziemi w one dni; nawet i potem, gdy weszli synowie Boży do córek ludzkich, rodziły im syny. A cić są mocarze, którzy od wieku byli mężowie sławni.". Podwodny świat jest wypełniony hybrydowymi demonami ze związku mężczyzn z morskimi damami syrenami. Piekielny świat lucyfera znajduje się pod wodą. Jako chrześcijanie musimy wiedzieć, że pod morzami, rzekami i oceanami są różne królestwa, są miasta i aglomeracje o gęstej populacji. Są tam ludzie żyjący życiem, które nie różni się zbytnio od naszego życia na powierzchni ziemi, ponieważ aglomeracje, które znajdują się pod morzami, pod rzekami i oceanami, są cywilizacjami fizycznymi z infrastrukturą jak na powierzchni ziemi. Ludzie, którzy tam mieszkają, idą do pracy i otrzymują wynagrodzenie. Biorą ślub i rodzą dzieci; mają bulwary i samochody. Na miejscu znajdują się bary i restauracje.

 

6- Moja edukacja i szkolenie w królestwie okrętów podwodnych

 

Po moim ślubie z syrenką Jacqueline nakazała nam przejść szkolenie w różnych dyscyplinach, ponieważ będziemy regularnie rozmieszczani na powierzchni ziemi w różnych misjach. Nasze szkolenie było naukowe i ezoteryczne. W kontekście mojego szkolenia naukowego nauczyłem się prowadzić samochód, chociaż nigdy nie posiadałem samochodu podczas mojego życia na ziemi. Pamiętam, że kiedy żyłem w świecie łodzi podwodnych, był tam już samochód René, podczas gdy tego samochodu nie było jeszcze na ziemi; była bardziej rozwinięta i zaawansowana niż te krążące po ziemi. Naukowcy podróżujący po podwodnym świecie próbowali skopiować tę technologię. Ale w podwodnym świecie ten samochód jest wyposażony w komputer, który oferuje opcje. Na przykład po naciśnięciu przycisku "kuchnia" wnętrze samochodu zamienia się w kuchnię; a po naciśnięciu przycisku "łazienka" wnętrze samochodu zamienia się w łazienkę.

 

Wiedzcie, że najwięksi naukowcy na świecie są satanistami. Udają się do świata pandemonium i pracują z demonami, które przekazują im technologię, którą mają przynieść na powierzchnię ziemi. Tajemniczy świat diabła ma kilka metropolii. To skomputeryzowany świat. Szybki postęp technologiczny, który odnotowaliśmy na Ziemi w tym stuleciu, jest dokonywany przez świat szatana. Naukowcy z całego świata podróżują do świata pandemonium, aby zdobyć wiedzę, ponieważ technologia na ziemi jest mniej zaawansowana niż makrokosmiczna świat szatana. Szkolenie związane było z wiedzą naukową i ezoteryczną. Jeśli chodzi o wiedzę naukową, nauczyłem się prowadzić samochód, pociąg, łódź, motocykl, chociaż przed śmiercią nie wiedziałem, jak prowadzić samochód lub motocykl. Nauczyłem się tego wszystkiego w podwodnym królestwie.

 

Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych pod powierzchnią morza na prośbę syreny. Nauczyłem się muzyki i posługiwania się instrumentami muzycznymi. Nauczono nas chodzić z przywódcami. Nauczono nas, jak rozmawiać i chodzić z przywódcami politycznymi. A jeśli chodzi o wiedzę mistyczną, nauczyliśmy się różnych technik zabijania ludzi. Szkolenie to było konieczne, ponieważ musieliśmy wykonywać misje na ziemi jako niewidzialne i widzialne duchy. Dlatego mieliśmy funkcjonować jako demony. Strategicznym celem królestwa lucyfera jest zniszczenie ludzkości i Kościoła. Nauczyliśmy się więc wszystkich technik destrukcji. Poznaliśmy tajemnicę natury, nauczyliśmy się działać jak złe duchy. Nauczyliśmy się znikać i stawać się niewidzialnymi.

 

Nauczyliśmy się, jak wchodzić w ciała ludzi i mieszkać w nich, aby je posiadać i wpływać na nie jak złe duchy. Nauczyliśmy się również chwytać dusze ludzi, aby je zabić. Pod koniec tych różnych kursów szkoleniowych mieliśmy zostać wysłani do misji zniszczenia. Większość naszych celów stanowili chrześcijanie, ponieważ istnieje niewidzialna i nieustanna wojna między królestwem szatana a królestwem światła. Musieliśmy powodować zniszczenia, a nawet wypadki drogowe, ponieważ staliśmy się jak demony, mimo że byliśmy ludzkimi duchami. Życie tam nie różniło się zbytnio od życia na powierzchni ziemi. Właściwie każdego dnia chodziłem do pracy, miałem żonę i dzieci.

 

7- Widzę mojego siostrzeńca w świecie łodzi podwodnych

 

Pamiętam, że pewnego dnia byłem z moimi kolegami w tym podwodnym świecie, kiedy nagle zobaczyłem mojego siostrzeńca. Został schwytany przez ludzi, którzy zabierali go tam, gdzie nie wiedziałem. Kiedy ich zobaczyłem, rozpoznałem mojego siostrzeńca i zablokowałem im drogę. Zapytałem mojego siostrzeńca: "Młody bracie, dokąd idziesz w ten sposób?" Był zdezorientowany i powiedział do mnie: "Wielki bracie Mateuszu, nie wiem, ci ludzie przyszli i porwali mnie, i nie wiem, dokąd mnie prowadzą". Powiedziałem mu: "Młodszy bracie, nie wytrzymasz rzeczywistości tego świata, musisz wrócić na ziemię. Wiem, że mój kuzyn poświęcił mnie diabłu, ale nie może dokończyć całej rodziny. Jest to niedopuszczalne. Wrócisz na ziemię dobrowolnie lub siłą". Wtedy oprawcy, którzy uchwycili ducha mojego młodszego brata, zaczęli się ze mną kłócić, ale ponieważ byłem jednym z ochroniarzy syrenki Jacqueline, miałem władzę.

 

Nakazałem więc tym ludziom, aby przywrócili ducha mojego młodszego brata do jego ciała. W rzeczywistości, kiedy walczyłem z tymi satanistami, którzy uchwycili duszę mojego młodszego brata w podwodnym świecie, był w śpiączce na powierzchni ziemi; ponieważ byłem kategoryczny, ci sataniści w końcu zwrócili ducha mojego młodszego brata do jego ciała na powierzchni ziemi. A kiedy wyszedł ze śpiączki, zaczął płakać. A później powiedział rodzinie, że został schwytany i przeniesiony do tajemniczego świata przez sześć osób, które były satanistami. Poinformował rodzinę, że spotkał mnie w tym mistycznym świecie, a ja walczyłem, aby uwolnić go z ręki satanistów.

 

8- Artykuły ze świata okrętów podwodnych

 

Umiłowani, wiedzcie, że około 90% przedmiotów, których używamy na powierzchni ziemi, pochodzi ze świata lucyfera. Ilekroć lucyfer chce zdobyć dusze lub kobiety, zbiera syreny. Te panie morza mają długie włosy spływające do stóp. On zarządzi obciąć te włosy. Później włosy te zostaną poddane pewnym zabiegom i procesom, zanim zostaną wysłane na powierzchnię ziemi. Zostaną umieszczeni w saszetkach i wysłani na ziemię. Należy zauważyć, że te włosy są dobrze przygotowane do wpływania na kobiety i małżeństwa. Kiedy je nosisz, kiedy pocisz się na tych włosach, twój pot, który jest twoją krwią, zostanie przeniesiony do świata duchowego. Będziesz kontrolowany z potu, ponieważ twój pot jest twoją krwią. Wiele kobiet jest kontrolowanych na całym świecie z powodu sztucznych włosów, a ich życie małżeńskie jest zdestabilizowane z podwodnego świata.

 

Pamiętam, że kiedy wróciłem do życia, ostrzegałem kobiety przed uwolnieniem sztucznych włosów zwanych "Cabello", podczas gdy te włosy jeszcze nie krążyły po ziemi. Ponieważ właśnie przybyłem ze świata wód, wiedziałem, że te włosy są w trakcie przygotowania i produkcji, kiedy opuszczałem królestwo lucyfera. Zostawiłem syreny, które pracowały nad tymi włosami, aby przenieść je na powierzchnię ziemi. Ostrzegałem ludzi, że istnieje marka sztucznych włosów o nazwie "Cabello" w drodze na powierzchnię ziemi przez syreny. Ludzie myśleli, że żartuję. Później te sztuczne włosy zostały wprowadzone do obiegu. Umiłowani, musicie wzywać krwi Jezusa, aby uniknąć manipulacji podwodnym światem, który wytwarza wszystko, czego używamy na powierzchni ziemi. Musisz nauczyć się modlić i deklarować słowa autorytetu, kiedy dokonujesz zakupów.

 

9- Role fizycznych demonów

 

Możesz się zastanawiać, w jaki sposób przedmioty podwodne są transportowane na powierzchnię ziemi. Odpowiedź jest prosta. Powiedziałem ci, że jestem żonaty z damą morza. Mieliśmy 4 dzieci. Te dzieci są hybrydowymi demonami, które niekoniecznie są nieśmiertelne. Większość dzieci ze związku ziemskich ludzi i istot wodnych rozpoczyna życie w podwodnym świecie. Dorastają tam, ale kiedy stają się dorośli, są wysyłani do życia na powierzchni ziemi z konkretnymi misjami. Misje te mają określony czas trwania. Niektórzy są wysyłani na Ziemię na 50 lub 60 lat. Przychodzą z finansami i zakładają firmy, przedsiębiorstwa, spółki i korporacje. Następnie zatrudniają pracowników, którzy będą potencjalnymi celami ofiar z ludzi. A ponieważ misją tych fizycznych demonów na Ziemi jest pozyskiwanie dusz dla świata ciemności, zaczną poświęcać tych, którzy pracują w ich towarzystwie.

 

Nikt nie będzie mógł ich podejrzewać, ponieważ robią to tajemniczo i taktycznie. Kilka międzynarodowych korporacji jest prowadzonych przez mężczyzn, którzy urodzili się i wychowali w podwodnym świecie. Pochodzą ze związku ludzi i syren. Są na ziemi na misji. Wszystkie przedmioty i produkty sprzedawane w tych firmach i firmach, czy to żywność, odzież i kosmetyki, pochodzą bezpośrednio z podwodnego świata. Są też liderzy biznesu, którzy zgadzają się ze złym światem; otrzymują artykuły i produkty z podwodnego przemysłu światowego. Jeśli chodzi o jedzenie, które jemy na ziemi, wiedz, że ludzie często odwiedzają szamanów, aby się wzbogacić; muszą więc składać demonom ofiary z ludzi. Te demony, które żyją w świecie szatana, nie piją wody; codziennie piją ludzką krew. Kiedy człowiek składa ofiarę z człowieka demonowi poprzez mistyków i fetyszystów, demon wypije tylko krew ofiary, a po wypiciu ludzkiej krwi przekaże ludzkie ciało do przemysłów świata satanistycznego, które tną te ciała i przepuszczają je przez procesy. Później umieszcza się je w puszkach. Te liczne puszki są eksportowane na powierzchnię ziemi w nocy do korporacji i firm prowadzonych przez hybrydowe demony.

 

10- Wojna i niewidzialne bitwy przeciwko chrześcijanom

 

Umiłowani, "11Obleczcie się w zupełną zbroję Bożą, abyście mogli stać przeciwko zasadzkom dyjabelskim. 12Albowiem nie mamy boju przeciwko krwi i ciału, ale przeciwko księstwom, przeciwko zwierzchnościom, przeciwko dzierżawcom świata ciemności wieku tego, przeciwko duchownym złościom, które są wysoko. 13A przetoż weźmijcie zupełną zbroję Bożą, abyście mogli dać odpór w dzień zły, a wszystko wykonawszy, ostać się." List do Efezów 6:11-13.

 

Po zakończeniu naszych programów szkoleniowych nadszedł czas, aby zostać rozmieszczonym na powierzchni ziemi w ramach duchowej wojny przeciwko chrześcijanom i ludzkości. Naszą pierwszą misją było zniszczenie męża Bożego, który wcześniej był satanistą. Został uwolniony z ciemności przez Jezusa Chrystusa i został pobłogosławiony finansowo przez Swojego Mistrza. Ten człowiek chodził od jednego kościoła do drugiego, aby potępić i ujawnić dzieła diabła i królestwa lucyfera. Więc kazano nam go zabić. Ale przed jakąkolwiek operacją na ziemi przeciwko chrześcijanom, syrena wyświetlała bezpośrednie obrazy celu do ataku. Te zdjęcia pokazywały osobę, z którą mieliśmy walczyć, gdzie była i co robiła. Można było odnieść wrażenie, że wszyscy ludzie żyjący na ziemi są filmowani przez świat szatana. Potem syrenka wskazała na ścianę i w rezultacie pojawił się gigantyczny ekran, a żywe obrazy tego pastora były wyświetlane na tym gigantycznym ekranie.

 

Zaczęliśmy naszą misję przeciwko temu pastorowi, szukając otwartych drzwi, ale ten człowiek zamknął wszystkie drzwi w swoim życiu. Szukaliśmy w jego życiu czegoś, co należałoby do diabła jak grzech, ale bał się Boga. Biblia mówi: "Już dalej z wami wiele mówić nie będę; albowiem idzie książę świata tego, a we mnie nic nie ma." Jana 14:30. Umiłowani, nie zachowujcie własności diabła, kiedy idziecie na wojnę przeciwko niemu. Życie w grzechu, w którym żyje wielu, jest własnością diabła. W końcu zdecydowaliśmy się uderzyć tego człowieka, chociaż nie znaleźliśmy otwartych drzwi. Podróżowaliśmy więc w duchu i wylądowaliśmy w jego domu. Widzieliśmy tego człowieka. Spał z żoną na ich łóżku. Poszliśmy więc do jego pokoju, gdzie spał z żoną. Byli tam zaledwie kilka metrów przed nami. Mieliśmy go zabić.

 

Zaczęliśmy odmawiać modlitwy zaklęć, aby uchwycić ducha tego pastora i przenieść go do świata pandemonium. W rzeczywistości, za każdym razem, gdy chwytaliśmy duszę na ziemi, przenosiliśmy ją do świata szatana i odbywała się wielka impreza. A po imprezie mieliśmy być nagradzani i wręczani prezenty. Byliśmy więc w pokoju tego pastora, modląc się inwokacyjnie, aby uchwycić jego duszę, gdy nagle coś się stało. Pojawił się mężczyzna ubrany w jasną, jaskrawą biel. Był szczupły, był istotą światła. Sprawiał wrażenie, że nie bierze pod uwagę naszej obecności i milczy. Poszedł do łóżka, w którym spał pastor i jego żona, i przykrył kaznodzieję i jego żonę prześcieradłem, które wyszło mu z palców. W rezultacie stali się niewidzialni, w tym ich łóżko i materac. Potem istota światła zniknęła.

 

Byliśmy zdumieni i zdezorientowani. Nie rozumieliśmy, co się właśnie stało; wszystkie rzeczy w pokoju były tam, ale łóżko, w tym pastor i jego żona, którzy tam spali, zniknęło. Następnie zaczęliśmy odmawiać modlitwy inwokacyjne do lucyfera i syrenki Jacqueline. Dała nam zachęty i zapewnienia. Powiedziała nam, żebyśmy niczego się nie bali i nadal wzywali lucyfera, a następnie zapewniła nas, że we wszechświecie nie ma mocy, która mogłaby nam zaszkodzić. Ale w pewnym momencie coś we mnie powiedziało mi, żebym wyszedł z pokoju i czekał na zewnątrz. Moi koledzy wciąż byli w pokoju tego męża Bożego. Przywoływali lucyfera, gdy nagle istota światła pojawiła się ponownie. Był zawieszony w przestrzeni. Kiedy ta istota światła, która była aniołem stróżem męża Bożego, wskazała ręką na moich kolegów, usłyszałem dźwięk bardzo głośnej detonacji, jak wybuch bomby. W rzeczywistości anioł Pański uderzył piorunem w moich kolegów, którzy byli w tym pokoju.

 

Kiedy usłyszałem tę eksplozję, zauważyłem, że dwóch moich kolegów zginęło na miejscu. Inny kolega został ciężko poparzony, ale przeżył, trzeci doznał szoku, ponieważ odcięto mu nogę. Byłem jedynym, który nie doznał żadnego szoku i obrażeń. To była nasza pierwsza misja. Kiedy wróciliśmy do pandemonium, powiedziałem do syrenki Jacqueline: "Nie chcę iść na misję na ziemi, ponieważ jest to niebezpieczne; Chciałbym zaopiekować się żoną i dziećmi." Ale dała mi zachętę i radę. A później moja żona, która również była damą wód, poradziła mi, abym kontynuował bitwę i wojnę przeciwko chrześcijanom, ponieważ z jej sukcesem wiąże się wiele nagród.

 

Umiłowani, człowiek jest duchem. Ma duszę i żyje w ciele. Kiedy śpimy, śpi tylko nasze ciało, ale nasz umysł nigdy nie śpi. To, co nasz umysł widzi w nocy, postrzegamy jako sny. Noc to czas, kiedy demoniczne działania są intensywne, ale Pan nas strzeże. Zawsze przy naszym łóżku jest anioł Pański, który nas chroni. Biblia mówi: "Przetoż czujcie, modląc się na każdy czas, abyście byli godni ujść tego wszystkiego, co się dziać ma." Później Jacqueline wysłała mnie na ziemię z misją utopienia statku w rzece. W tej łodzi było wielu ludzi. Ponieważ zostałem obdarzony demoniczną mocą, złapałem ten statek i szybko pociągnąłem go za ramię. Kapitan stracił kontrolę nad łodzią, a ja utopiłem łódź. Zatonął, powodując wiele zgonów.

 

Naszą drugą misją było zniszczenie chrześcijanki. Po kilku próbach w końcu postanowiliśmy odsunąć jej serce od obecności Boga. Taktyka, aby się tam dostać, polegała na wpływaniu na zachowanie jej syna do tego stopnia, że czuła się urażona i traciła wiarę w Boga. Powiedziałem wam, że podczas naszego szkolenia w zakresie wiedzy ezoterycznej nauczono nas wchodzić w ciało danej osoby, aby tam żyć, aby na nią wpływać. Jeden więc z moich kolegów postanowił wejść w ciało syna tej pani aby nim manipulować i kontrolować jego zachowanie. Mój kolega wszedł do ciała dziecka przez palce i osiadł w jego ciele, a on zaczął wpływać na zachowanie tego dziecka. Ten ostatni zaczął kraść, walczyć i sprawiać wszelkiego rodzaju kłopoty swojej matce.

 

Początkowo jej matka nie chciała zaakceptować negatywnego raportu, jaki otrzymała na temat syna, ale później zachowania jej syna stały się widoczne i była przytłoczona przestępczością syna. Problem w tym, że ta pani nie wykazała się rozeznaniem. Ponieważ jej syn był potulny i nastąpiła nagła zmiana w jego postawie, ale młoda dama nie rozumiała, że zmiana w zachowaniu jej syna była spowodowana wpływem złego ducha. Krótko mówiąc, kobieta musiała dostrzec zmianę w zachowaniu syna i przejąć władzę nad siłami, które wpływały na jej syna. Biblia mówi: "Oto wam daję moc, abyście deptali po wężach i po niedźwiadkach i po wszystkiej mocy nieprzyjacielskiej,..." Łukasza 10:19.

 

Ale ta pani postępowała według ciała, obraziła się. Zaczęła znęcać się nad swoim synem, a ponieważ jej syn się nie zmienił, ta pani odeszła od Boga. To wtedy udało nam się uchwycić jej duszę i deportować jej ducha do niewidzialnego świata. Oczywiście kontynuowała swoje życie na ziemi, ale duchowo była już martwa. Zdecydowaliśmy, jaką śmiercią powinna umrzeć. A później zmarła. Wielu już nie żyje, tylko ciało się porusza. Tylko modlitwa może odwrócić ich śmierć. Po śmierci tej kobiety zostaliśmy nagrodzeni prezentami, samochodami i wieloma innymi rzeczami.

 

Pewnego dnia syrenka Jacqueline dała nam pudełko zawierające krew skażoną AIDS. Dała nam strzykawki. Mieliśmy iść na ziemię w miejscach publicznych, aby wstrzykiwać ludziom tę skażoną krew. Gdy komuś zostanie wstrzyknięta ta krew, poczuje się, jakby został ugryziony przez komara, ale tak nie jest. Wiele chorób ma mistyczne pochodzenie. Tylko modlitwa w imię Jezusa Chrystusa może coś zmienić.

 

Potem ponownie zostaliśmy wysłani na ziemię na misję. Zostałem wysłany do kościoła z misją zniszczenia. Ponieważ musiałem wykonać tę misję fizycznie, fizycznie poszedłem na ziemię i dołączyłem do danego kościoła. Przyjąłem tożsamość biznesmena. Syrenka dała mi dużo pieniędzy na tę misję, ponieważ pieniądze są jednym ze słabych punktów współczesnych mężów Bożych. Za pieniądze łatwo było kupić sumienie mężów Bożych. Kiedy zostałem sponsorem kościoła, pastor w końcu uczynił mnie jednym z diakonów, a ludzie zmarli w tym kościele z mojego powodu. Agenci lucyfera nieustannie składają ofiary z ludzi diabłu, a dusze te ostatecznie stają się sługami diabła w jego królestwie. Niektórzy działają jak demony; zostaną wysłani, aby zaatakować kościoły i ludzi na powierzchni ziemi.

 

Rzeczywiście, za każdym razem, gdy udawało nam się spowodować zniszczenie chrześcijan, było dla nas wiele nagród, dużo pieniędzy i prezentów zostało nam przekazanych. Ale w wielu przypadkach mieliśmy do czynienia ze śmiercią, spotykając chrześcijan. Osobiście nigdy nie podpisałem kontraktu ani paktu z królestwem diabła. Byłem tylko ofiarą ofiar z ludzi, która została zaciągnięta do armii szatana, jak każda inna ofiara czarów. Ale kiedy zacząłem konfrontować chrześcijan z ich duchowymi mocami, wiedziałem, że jestem narażony na niebezpieczeństwo. Na ziemi miała miejsce operacja, której grupa ludzkich duchów nie mogła z powodzeniem wykonać. Zostaliśmy zaproszeni. Musieliśmy przejąć kontrolę.

 

Pamiętam, że zostaliśmy wysłani, aby zniszczyć rodzinę narodzonych na nowo chrześcijan. Kiedy wylądowaliśmy w nocy na podwórku tej rodziny, zauważyliśmy, że cała rodzina śpi. Kiedy zastanawialiśmy się, jak zniszczyć tę rodzinę, stało się coś nieprzewidywalnego. W ułamku sekundy działka tej rodziny zamieniła się w masywną rzekę, która płynęła z wielkim ciśnieniem, a ta rzeka płynęła w wodospad. Ukochani, rezydencja tej rodziny stała się rzeką wpadającą do wodospadu. W tej sytuacji, jeśli nie wiesz, jak pływać, umrzesz, a ponieważ byliśmy grupą kilku osób, niektórzy zginęli z powodu ciśnienia i upadku tej rzeki.

 

Dziękuję Bogu za to, że byłem rybakiem i umiałem pływać. Oto, co się z nami działo, kiedy zostaliśmy rozmieszczeni przeciwko chrześcijanom. Kiedy wróciliśmy do podwodnego świata, Jacqueline opracowała nową strategię. Powiedziała nam: "Zamiast atakować całą rodzinę, zaatakujemy członków tej rodziny indywidualnie. " Wybraliśmy więc pierwszy cel. Syrenka Jacqueline poinformowała nas, że nowa taktyka nazywa się nagłą śmiercią. Musieliśmy uderzyć cel w głowę kijem. Syrenka zrobiła znak ręką i pojawił się gigantyczny ekran. I na tym ekranie zobaczyliśmy cel na ziemi idący ulicą. Więc przenieśliśmy się na Ziemię dokładnie tą ulicą, po której szedł nasz cel i zaczęliśmy go ścigać. Nie mógł nas zobaczyć, ponieważ byliśmy niewidzialni. Ale za nim pojawił się człowiek światła. Blokował nas. Stał między nami a naszym celem. A kiedy przestaliśmy, ta istota światła zniknęła; ale za każdym razem, gdy zbliżaliśmy się do celu, ta istota płonącego światła pojawiała się ponownie, aby nas zablokować; za każdym razem, gdy się zatrzymywaliśmy, znikał.

 

Ale w pewnym momencie zauważyliśmy, że istota światła, która była aniołem stróżem tego człowieka, już się nie pojawiła. Postanowiliśmy więc z nim skończyć. Mieliśmy przejąć dowództwo i zabić tego człowieka, ale wśród nas panował strach, chociaż nasz cel wydawał się nie być chroniony, ponieważ człowiek światła już się nie pojawił. Umiłowani, dla mnie manifestacja tej ognistej istoty światła była sygnałem, że coś się wydarzy. Byłem więc ostrożny. Czułem w duchu, że wydarzy się coś gwałtownego. Więc wycofałem się. Moi przyjaciele byli przede mną. Następnie kolega wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie naszego celu. Najpierw modliliśmy się za niego. Kiedy ten kolega zbliżył się do celu, podniósł rękę i już miał uderzyć w cel mistyczną laską, kiedy nagle zobaczyliśmy obosieczną piłę spadającą z Nieba, a ta obosieczna piła odcięła rękę mojego kolegi. To była trasa! Wszyscy biegli w jego kierunku.

 

Biblia mówi: "Sprawi Pan, że nieprzyjaciele twoi, którzy powstawają przeciwko tobie, będą porażeni przed obliczem twojem; drogą jedną wyciągną przeciwko tobie, a siedmią dróg uciekać będą przed obliczem twojem.". 5Mojżeszowa - Powtórzonego Prawa 28:7. Jacqueline obserwowała tę operację i naszą porażkę z podwodnego królestwa na gigantycznym ekranie. A kiedy wróciliśmy do wodnego świata, by zdać mu relację, byłem niezwykle zły i zacząłem go obrażać. Powiedziałem jej: "Czy wysyłasz nas w tych operacjach, aby nas zabić?" Moi koledzy zaczęli mnie błagać i płakać, prosząc mnie, żebym przestał robić to, co robię. Powiedzieli mi: "Jeśli będziesz kontynuował, ona w końcu zabije nas wszystkich". Ale nadal ją obrażałem, ponieważ wiedziałem, że umrę. Jej pracownicy przyszli zobaczyć, co się dzieje. Potem Jacqueline wstała z krzesła i rozgniewała się, trzęsła się ze złości. Kiedy się zdenerwowała, zobaczyłem wszystkie jej włosy, długie do tego stopnia, że dotykały ziemi, przekształcone w węże, a jej oczy przewróciły się. Wszystkie jej włosy stały się wężami. Wiedziałem, że nie przeżyję tego incydentu.

 

Demony są podobne do ludzi. Tylko wtedy, gdy są wściekli i kiedy chcą działać i wykonywać operacje, przybierają potworne formy. Po tym incydencie z Jacqueline nie mogłem już dla niej pracować. Musiała podjąć decyzję w mojej sprawie. Umiłowani, każdy, kto zawiera sojusz lub pakt z diabłem, nawet jeśli dostosował się do wymagań, w końcu diabeł zabije go przed czasem wyznaczonym przez Boga, aby zaciągnąć go do armii szatana i wprowadzić go do pracy jako demona.

 

Pamiętam, że była tam kobieta, która była czarownicą. Rozwiodła się z mężem z powodu czarów. Postanowiła więc zniszczyć swojego byłego męża. Ale pierwsza grupa ludzkich duchów, która musiała wykonać tę operację, nie zabiła tego człowieka, ponieważ był uczniem Jezusa; był niewidzialny dla systemów i instrumentów mrocznego świata. Ale kiedy przyszliśmy na inspekcję, mogliśmy zobaczyć tego człowieka w naszych instrumentach nadzoru. Trzeba powiedzieć, że ten człowiek był odstępczym chrześcijaninem; miał jedną stopę wewnątrz i jedną stopę na zewnątrz. Aby zabić tego człowieka, jeden z moich kolegów zdecydował się wejść w jego ciało, ponieważ byliśmy w stanie to zrobić.

 

Aby wejść w ciało człowieka, musieliśmy upewnić się, że nasze cele są w stanie niestabilności emocjonalnej i psychicznej, takiej jak strach lub panika. Kiedy mój kolega wszedł do tego człowieka, zaczął wpływać na działania i zachowanie tego człowieka. W rzeczywistości, gdy człowiek jest kontrolowany, manipulowany i pod wpływem demona, zachowuje się irracjonalnie, ale nie zda sobie z tego sprawy, ponieważ jego inteligencja jest manipulowana. Ten mężczyzna popełnił samobójstwo po kłótni z nową żoną. Kiedy był bliski śmierci, mój kolega Demon wyszedł z jego ciała. W tym momencie ten człowiek zdał sobie sprawę z tego, co zrobił, ale było już za późno. Kiedy zły duch wpływa na kogoś, zdaje sobie z tego sprawę tylko wtedy, gdy szkoda zostanie wyrządzona.

 

11- Rybak znajduje się w podwodnym świecie

 

Gdziekolwiek syrenka Jacqueline przeszła w podwodnym świecie, działania zostały wstrzymane, ponieważ jest członkiem światowego rządu szatana. Pewnego dnia minęliśmy w sąsiedztwie podwodnego królestwa i stwierdziliśmy, że jest tam dużo hałasu. Ludzie nie wiedzieli, że Jacqueline jest w sąsiedztwie. Kiedy tam dotarła, została poinformowana, że rybak wylądował nielegalnie w królestwie łodzi podwodnych. W rzeczywistości rybak ten nurkował i próbował wyciągnąć sieć, kiedy wylądował w tym tajemniczym świecie. Nie mógł zrozumieć, gdzie jest. Był nagi i zdezorientowany. Ludzie go nękali. Powiedzieli mu: "Nie możemy być cicho z powodu połowów sieciowych?"

 

Kiedy Jacqueline przybyła, zobaczyła tego mężczyznę. Zobaczyła tego rybaka, który drżał ze strachu i zdumienia. Powiedziała do niego: "Proszę pana, nie chcę pana zabić, ale nie będzie pan mówił o naszym świecie na powierzchni". Ale kiedy ten człowiek miał zostać wyniesiony na powierzchnię ziemi, syrena zawołała go i powiedziała: "Czuję, że nie zamkniesz się." Potem wydmuchała powietrze na tego rybaka, a on stracił mowę i stał się głupi. Potem został wydobyty na powierzchnię. Pozwólcie, że powiem wam, że sposób, w jaki ludzie widzą samoloty latające w kosmosie, jest taki sam, jak ludzie w podwodnym świecie widzą łodzie pływające po wodzie. Większość ludzi żyjących w podwodnym królestwie była satanistami. Diabeł zabił ich przed ich czasem. Więc zginęli i kontynuowali swoje życie w podwodnym królestwie. Te ludzkie duchy są zaciągnięte do armii lucyfera i funkcjonują jako demony, dopóki nie osiągną całkowitej liczby lat, które Bóg im wyznaczył.

 

12- Syrenka Jacqueline

 

Ta syrena jest jedną z żon lucyfera. Często mówi, że jest żoną wszystkich, ponieważ jest niemoralna. W rzeczywistości wielu satanistów jest z nią w związku małżeńskim, ale muszą przestrzegać surowych praw, które charakteryzują małżeństwa mężczyzn z syrenami. Przybiera formę, którą chce się zamanifestować. Często wychodzi na powierzchnię ziemi fizycznie, ale nikt nie może jej podejrzewać ani zidentyfikować. Tworzy kosmetyki i makijaż dla kobiet, aby oczarować je tymi przedmiotami. Syrena Jacqueline jest również nazywana "Tysiącem lat". Jest syreną toalety, ponieważ jest syreną, która mieszka w toaletach każdego domu na ziemi. Kiedy czarownik przychodzi odwiedzić cię po raz pierwszy, pierwszą rzeczą, którą zrobi, to pójdzie do toalety, aby przywołać tę syrenę, która ma informacje o każdym domu i rodzinie na ziemi. Czarownik wezwie ją, aby uzyskać informacje o tobie.

 

13- Ofiary z ludzi

 

Chcę sprecyzować, że istnieją dwa rodzaje ofiar z ludzi. W pierwszym rodzaju ofiary z ludzi demon pije krew ofiary, a ciało jest wysyłane do przemysłu królestwa Pandemonium w celu transformacji. W drugim rodzaju ofiary z ludzi ofiara staje się niewolnikiem w świecie duchowym i nazywana jest "bydłem". Byłem bydłem w świecie duchowym, byłem niewolnikiem; prywatna własność należąca do sługi szatana. Byłem własnością ludzi, którzy mogli mnie sprzedać każdemu, komu chcieli. Istnieją demoniczne duchy i agenci szatana, którzy są nabywcami i sprzedawcami dusz, które są ofiarami ofiar z ludzi. Sprzedają ludzkie dusze, które są uważane za bydło; a kiedy ci niewolnicy, te bydło umierają, ich ciała są wysyłane do przemysłu spożywczego świata Pandemonium, aby przejść transformację.

 

Gdy te ciała zostaną przekształcone, są wkładane do puszek i wysyłane na powierzchnię ziemi. Dzisiaj nawet chrześcijanie nie modlą się przed jedzeniem, chociaż Biblia mówi: "W każdej modlitwie i w prośbie modląc się na każdy czas w duchu, i około tego czując ze wszelką ustawicznością i z prośbą za wszystkich świętych". List do Efezów 6:18. Nie wolno nam zapominać, że większość jedzenia, które dziś spożywamy, pochodzi z królestwa lucyfera. Świat szatana jest pełen niewolników, bydła czy ludzkich duchów funkcjonujących jak demony. Powodują wypadki, choroby i zniszczenia na powierzchni ziemi. Gdy proroctwo ustaje, lud bywa rozproszony; ale kto strzeże zakonu, błogosławiony jest. Niedawno widziałem pastora, który wprowadził świeckiego muzyka do swojego kościoła, mówiąc, że muzyk jest sługą Bożym. Trudno mi było na to patrzeć, ponieważ ten muzyk jest członkiem światowego rządu szatana. Jest jednym z dwóch przedstawicieli diabła w naszym kraju. Ten celebryta ma moc poświęcenia każdego człowieka z dowolnego plemienia i narodowości.

 

Za każdym razem, gdy ten muzyk wypuszcza albumy na rynek, ludzie umierają w dużych ilościach na całym świecie. Umierają stopniowo, w inny sposób iw geograficznie oddzielonych miejscach; niektórzy przez chorobę, inni przez przypadek, w różnych okolicznościach. Ilekroć słyszysz o wypadku na ich koncertach, jest to ofiara z ludzi. I podczas tego wypadku zostaliśmy wysłani i rozmieszczeni przez wodny świat, aby zadusić i udusić ofiary na śmierć. Przypomnijcie sobie, co wydarzyło się na Wybrzeżu Kości Słoniowej podczas ich koncertu. Pozwólcie, że powiem wam, że większość muzyków to sataniści, w tym muzycy chrześcijańscy. Diabeł wkroczył w muzykę chrześcijańską. Są ludzie, którzy śpiewają imię Jezusa, ale podpisali pakty z diabłem, a ich muzyka oczarowuje chrześcijan, którzy ich słuchają, stąd potrzeba rozeznania tych, którzy są ożywieni duchem świętym i tych diabła.

 

14- Sprawa młodego sieroty

 

Pamiętam, że pewnego dnia syrena wysłała nas na ziemię, aby schwytać młodego chłopca. Był sierotą. Kiedy jego rodzice żyli, podpisali przymierze ze światem ciemności, aby osiągnąć sukces i bogactwo. Ale zgodnie z warunkami tego przymierza, ich potomstwo miało umrzeć, gdy osiągną pewien wiek. Z biegiem lat bogacili się dobrami tego świata, ale ich dzieci zmarły z kolei w z góry określonym wieku z powodu paktu, który podpisali ze światem Pandemonium. A kiedy stali się dojrzali i zestarzeli się, zauważyli, że stali się bogaci, ale stracili wszystkie dzieci. Byli więc bezdzietni. Czuli, że ta sytuacja jest tragiczna i że ryzykują śmierć bez spadkobiercy, który będzie cieszył się i korzystał z ich bogactwa po ich śmierci.

 

Więc celowo zdecydowali się mieć dziecko, którego nie poświęcą. Byli gotowi postąpić wbrew warunkom umowy, którą podpisali z podwodnym światem. Zgodzili się nie składać w ofierze swojego syna, jak przewidziano w pakcie podpisanym ze światem szatana. Później ta para urodziła chłopca. A kiedy chłopiec dorósł i osiągnął wiek śmierci określony z góry w szatańskim pakcie, miał umrzeć, ale jego rodzice odmówili posłuszeństwa prośbie świata lucyfera. W rzeczywistości istniały procedury i rytuały, które ta para musiała wykonać, aby dostarczyć dusze swoich dzieci diabłu.

 

Mieli więc wykonać rytuał, dzięki któremu dziecko miało zachorować, a następnie umrzeć bez podejrzeń. Ale ta para poinformowała królestwo Pandemonium i złe duchy, że nie poświęcą swojego syna. Piekielny świat szatana ostrzegł ich, że umrą, jeśli nie poświęcą dziecka, jak podpisano w umowie. I pomimo ostrzeżenia złych duchów, ta para zdecydowała się umrzeć zamiast swojego syna, ponieważ czuli, że są starzy i dlatego zaakceptowali konsekwencje, które nastąpią. W ten sposób ich syn może przynajmniej czerpać korzyści i cieszyć się ich bogactwem.

 

Niedługo po złamaniu umowy podpisanej ze światem szatana zmarła matka tego chłopca. Jakiś czas po jej pogrzebie ojciec tego młodego mężczyzny został uznany za zmarłego. Wszystko po to, aby ich syn mógł cieszyć się ich własnością. Ale tuż po ich śmierci dalsza rodzina wzięła i siłą skonfiskowała całe bogactwo, które ta para pozostawiła temu chłopcu, oskarżając go o bycie czarodziejem odpowiedzialnym za śmierć jego rodziców. Nie mogli zrozumieć, że rodzice tego chłopca zmarli, aby umożliwić mu cieszenie się i czerpanie korzyści z ich rzeczy. Jakiś czas po skonfiskowaniu tych przeklętych rzeczy, rodzina wyrzuciła chłopca na ulicę po zabraniu mu wszystkiego, co zostawili mu rodzice. Ten chłopiec w końcu stał się bezdomny.

 

Ale po tym, jak ta rodzina przejęła kontrolę nad wszystkimi tymi dobrami, coś się stało. Należy zauważyć, że kiedy ojciec i matka tego chłopca zmarli przedwcześnie, zostali zabrani do królestwa szatana jako niewolnicy, aby wykonywać ciężką pracę, aż osiągnęli liczbę lat, którą Bóg im wyznaczył. Dopiero potem mogą znaleźć się w Hadesie. Kontynuowali więc życie w podwodnym świecie jako niewolnicy wykonujący pracę przymusową. A ze świata astralnego widzieli, jak dalsza rodzina przejęła kontrolę nad ich własnością i wyrzuciła na ulicę swoje jedyne dziecko, które miało odziedziczyć cały ich majątek. W rzeczywistości po ich śmierci ten człowiek i jego żona stali się niewolnikami i służyli duchom w służbie królestwa szatana. Jako ludzkie duchy, kiedy zobaczyły swojego syna rozebranego i wyrzuconego na ulicę, zaczęły uderzać członków dalszej rodziny, którzy siłą chwytali ich rzeczy. W rezultacie w rodzinie doszło do zgonów.

 

Większość ludzi, którzy wchodzą w sojusz i podpisują pakty z diabłem, umiera przedwcześnie. Diabeł zabija ich, aby ich dusze zostały zaciągnięte do jego armii. Będą pracować dla Piekielnego świata i będą funkcjonować jako demony misyjne na ziemi i w świecie astralnym, dopóki nie osiągną liczby lat, które dał im Bóg.

 

Kiedy ten chłopiec został wyrzucony na ulicę i stał się bezdomny, dzięki Bogu lokalny kościół zauważył jego sytuację i przyszedł mu z pomocą. Mężowie Boży wzięli odpowiedzialność za tego chłopca. Dali mu miejsce do spania i wysłali do szkoły. Tymczasem jego rodzice wykonywali pracę przymusową w podwodnym świecie, gdzie byli niewolnikami. Pewnego dnia ta para, która została zniewolona w świecie szatana, została wezwana przez legalne władze królestwa ciemności, w świecie Pandemonium. Kiedy przybyli przed władze, powiedzieli im: "To prawda, że przerwaliśmy wasze życie na ziemi, ponieważ nie dotrzymaliście warunków przymierza, które podpisaliśmy razem. Złamałeś umowę, dlatego twoje życie na ziemi zostało przerwane. Ale tak naprawdę nie potrzebowaliśmy cię tutaj. To Wasze dzieci zainteresowały nas, ponieważ należą do nas prawnie i prawnie, ponieważ zgodnie z umowami, które podpisaliście, Wasze dzieci należą do nas. A ponieważ podpisałeś umowę, aby dać nam wszystkie swoje dzieci, informujemy cię, że jesteśmy zobowiązani zabrać twojego syna, który jest na ziemi."

 

Umiłowani, ta para próbowała błagać sędziów królestwa łodzi podwodnych. Próbowali stworzyć obronę prawną i błagać o syna, argumentując, że zgodzili się umrzeć zamiast syna; ale władze sądownicze podwodnego królestwa były kategoryczne, ponieważ pakt podpisany przez tę parę nadal obowiązywał, nie został anulowany, więc ich syn musiał umrzeć na ziemi i dołączyć do nich w świecie wód. Miał umrzeć i stać się służącym duchem w podwodnym królestwie. Królestwo szatana wysłało więc duchy ludzkie, aby zabiły tego chłopca, ale nie udało im się, ponieważ ten chłopiec był w rękach mężów Bożych. Po tej porażce musieliśmy przejąć misję. Syrenka Jacqueline zebrała nas i wyświetlała na żywo obrazy tego młodego chłopca na ekranie.

 

Poświęciliśmy czas na zbadanie i zbadanie jego życia, aby uzyskać informacje o nim. W rzeczywistości oglądaliśmy na żywo zdjęcia życia tego chłopca na ziemi na gigantycznym ekranie, aby zobaczyć, jak możemy kontynuować sukces. Wiedzieliśmy, że jest sierotą, ponieważ jego rodzice byli tutaj, w podwodnym świecie. Zgodnie z bezpośrednimi obrazami wyświetlanymi na gigantycznym ekranie Jacqueline, można było zobaczyć, że mieszkał w kościele, ale wydawał się nieszczęśliwy, ponieważ często myślał o swoich rodzicach. W końcu pojechaliśmy na ziemię, aby się z nim spotkać. Wylądowaliśmy fizycznie na powierzchni ziemi, dokładnie w jego sąsiedztwie. W rzeczywistości wylądowaliśmy trzema nowymi jeepami, ponieważ przybraliśmy wygląd biznesmenów. Po wylądowaniu w tym rejonie ruszyliśmy w stronę chłopca, który miał około 200 metrów. Kiedy go zobaczyliśmy, przywitaliśmy się z nim i zapytaliśmy o jego ojca i matkę. Zaczął płakać, zanim nam odpowiedział, a potem powiedział: "Ludzie, których szukasz, to moi rodzice, ale już nie żyją. Powiedzieliśmy mu: "Jesteśmy przyjaciółmi twojego ojca, jesteśmy z Europy, przyjechaliśmy go zobaczyć, ponieważ pomógł nam podróżować do Europy."

 

Po przyjacielskiej rozmowie z tym chłopcem daliśmy mu dużo pieniędzy i powiedzieliśmy mu, żeby nie mieszkał już w kościele, ale wynajął miejsce. Zamiast rozmawiać o tym wszystkim z pastorami, którzy się nim opiekowali, pobiegł do miasta, aby wynająć mieszkanie. Aby zabić tego chłopca, naszą taktyką było oddalenie go od mężów Bożych i Kościoła, abyśmy nie zawiedli jak pierwszy zespół ludzkich umysłów. Chciałbym zwrócić uwagę, że kiedy rozmawialiśmy z tym chłopcem, musieliśmy umieścić niewidzialne bariery wokół danego obszaru, aby ludzie nie przechodzili w tym obszarze. Gdy człowiek osiągnie te bariery, będzie miał tendencję do zmiany kierunku, ponieważ to miejsce było jakby odizolowane. wszystko po to, abyśmy mogli prowadzić naszą działalność bez zakłóceń i przerw ze strony publiczności.

 

Po przekazaniu tych pieniędzy temu młodemu człowiekowi wróciliśmy do podwodnego świata. Chłopiec zaczął wieść życie w bogactwie, z dala od kościoła i od mężów Bożych, ponieważ daliśmy mu duże sumy pieniędzy. Trzeba było zacząć od trzymania go z dala od kościoła i mężów Bożych. Możesz mnie zapytać, skąd wzięły się te jeepy i duża suma pieniędzy. W rzeczywistości nie byłem nawet dobrze ubrany, jak zwykle byłem w czarnych spodenkach, ale przebrałem się. Jeepy, które zaparkowaliśmy, były po prostu pustymi puszkami sardynek, które zabraliśmy do koszy na śmieci. Kazaliśmy im zamienić się w samochody. Te puszki sardynek były postrzegane przez naturalnych mężczyzn jako samochody, ale w rzeczywistości było to coś innego.

 

Tutaj mamy do czynienia z manipulacją pięcioma zmysłami, to nic innego jak złudzenie. Optyczne oczy naturalnego człowieka postrzegały te puszki sardynek jak samochody dzięki manipulacji optycznej. Wiele samochodów na ulicy to trumny i szkielety, ale są one postrzegane przez ludzkie oczy jako samochody. W rzeczywistości w świecie duchów działamy za pomocą słów i deklaracji. Nakazujemy rzeczom, aby powstały przez słowo mówione. W dniu tej operacji zamówiłem, abym był ubrany w precyzyjny komplet ubrań. Zamówiłem puszki sardynek, aby zamieniły się w samochód. Gdyby tylko Pan mógł otworzyć duchowe oczy Swoich dzieci, zobaczyłyby mnie w czarnych spodniach i z gołą klatką piersiową, a zamiast jeepów zobaczyliby puszki sardynek, które były już używane.

 

Świat fizyczny jest światem iluzji, ponieważ optyczne oczy ludzi nie oddają całości rzeczywistości rzeczy. Powiedziałem wam, że nauczyłem się informatyki w podwodnym świecie. Pozwólcie, że poinformuję was, że największym naukowcem w podwodnym świecie jest lucyfer, on jest u podstaw nowych technologii. W każdej chwili ten archanioł myśli o tym, jak zabawiać i rozpraszać ludzkość nowymi technologiami medialnymi, które wymyśla, takimi jak komputer, telefon. lucyfer stworzył limuzynę René na słowo. Zaczął od wyobrażenia sobie i zastanowienia się nad tym samochodem, potem mówił podając szczegóły i precyzje, i samochód się pojawił. Nawet domy w podwodnym świecie są budowane przez słowo mówione.

 

Naukowcy przybyli z całego świata, aby skopiować technologię lucyfera i przenieść ją na powierzchnię ziemi. Poświęcają czas na studiowanie nowych technologii świata astralnego. W podwodnym świecie diabeł potrzebuje silnych mężczyzn. Ale kiedy ludzkie duchy, które są w jego królestwie, mają umrzeć, zbiera je razem, a demony robią inwokacje, aby przekształcić je w samochody i motocykle. A te motocykle i samochody są eksportowane na ziemię. Jeśli kupisz ten motocykl lub tego rodzaju samochód, wiedz, że kiedy ten człowiek umiera, ryzykujesz wypadek, ponieważ motocykl lub samochód jest istotą ludzką. Gdyby Pan mógł otworzyć ci oczy, aby zobaczyć rzeczywistość samochodów, których zazdrościsz na ulicy, byłbyś zszokowany. Biblia mówi: "Nie miłujcie świata, ani tych rzeczy, które są na świecie; jeźli kto miłuje świat, nie masz w nim miłości ojcowskiej." 1Jana 2:15.

 

Więc pewnego dnia byliśmy w podwodnym świecie grając w warcaby, przypomnieliśmy sobie młodego chłopca, któremu daliśmy pieniądze i postanowiliśmy zakończyć jego życie. Kiedy podróżowaliśmy i lądowaliśmy na ziemi, pił i bawił się ze swoimi dziewczynami. Potem zaczął jeździć. W rzeczywistości tym razem wylądowaliśmy na ziemi jako niewidzialne duchy, więc nie mogli nas zobaczyć. To właśnie podczas jazdy samochodem kupionym za nasze pieniądze chwyciliśmy dany samochód i zaczęliśmy go ciągnąć. Następnie stracił panowanie nad samochodem. Próbował zatrzymać samochód, ale ten nie chciał się zatrzymać. On i jego dziewczyny próbowali wysiąść z samochodu, ale nie mogli, ponieważ zablokowaliśmy drzwi i okna. W końcu uderzyliśmy samochodem w ścianę i zmarł.

 

Podczas jego pogrzebu ludzie mówili, że mógł uciec się do magii, ponieważ stał się bardzo bogaty. Kiedy został pochowany, pojechaliśmy na cmentarz w nocy i wyprowadziliśmy go z trumny poprzez mistyczne modlitwy. Był zdumiony, widząc tych trzech ludzi, którzy dali mu pieniądze i twierdzili, że są przyjaciółmi jego ojca. Później przybraliśmy diaboliczne formy przed tym młodym człowiekiem. Przekształciliśmy się w potworne stworzenia z długimi paznokciami i ostrymi zębami przed nim. Nie mógł zrozumieć, co się przed nim działo. Chwyciliśmy tego młodego chłopca i zabraliśmy go do świata astralnego pod wodą. Młody chłopiec widział swoich rodziców wykonujących pracę przymusową, ponieważ byli tam niewolnikami.

 

Wszystko to wydawało mu się filmem i był przytłoczony. Chłopiec ten został zaciągnięty do armii szatana i stał się służącym duchem, który musiał przejść naukowe i ezoteryczne programy szkoleniowe, aby zostać rozmieszczonym na ziemi jako demon. Dlatego będzie pracował dla szatana, dopóki nie osiągnie przydzielonych lat, które Bóg dla niego wyznaczył. Kiedy udało nam się to zrobić, było przyjęcie i prezenty dla nas od syrenki Jacqueline. Biblia mówi: "Powiadam wam, że taka będzie radość w Niebie nad jednym grzesznikiem pokutującym, więcej niż nad dziewięćdziesiąt i dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują pokuty.". Łukasza 15:7. Pozwolę sobie powiedzieć, że w świecie Pandemonium zawsze jest większa uczta dla jednego zniszczonego chrześcijanina, niż dla tysiąca martwych niewierzących.

 

Ogólnie rzecz biorąc, rodzimy się w rodzinach, które są w sojuszach poprzez stosowanie zwyczajów i tradycji, i jeśli te przymierza przodków i rodziców nie zostaną zerwane, będziemy ofiarami. Nie znamy stanu umysłu naszych przodków. Większość naszych problemów pochodzi od naszych przodków, którzy byli w bałwochwalstwie, w tradycyjnych ceremoniach i praktykach. Pozwól nam dobrze zrozumieć: jeśli twoi rodzice kiedykolwiek odwiedzali szarlatanów, szamanów, maraboutów lub wtrącali się w fetysze, potrzebujesz wyzwolenia, ponieważ ci ludzie są sługami szatana. Wprowadzają nas w bezpośrednie i pośrednie sojusze ze światem szatana. Jeśli kiedykolwiek odwiedziłeś kościół z okultystycznym pastorem i on położył na tobie ręce, potrzebujesz uwolnienia od duchów nieczystych.

 

15- List od osoby już zmarłej

 

Pewnego dnia byłem z kolegami z podwodnego świata. Jeden z moich kolegów zaczął opowiadać o swojej rodzinie, którą zostawił na ziemi. Powiedział, że zostawił żonę i dzieci na ziemi, kiedy umarł. Ale dowiedział się, że jego żona i dzieci cierpią. Czuł się więc zmuszony zrobić coś dla nich, aby uspokoić i ulżyć ich cierpieniu. Umiłowani, tutaj mamy do czynienia z ludźmi, którzy oficjalnie są martwi i pochowani, ale mają zdolność do działania duchowego i fizycznego na powierzchni ziemi. Ponieważ jego żona i dzieci cierpiały na ziemi, mój kolega napisał list do żony i włożył pieniądze do koperty. Następnie wyszedł na powierzchnię ziemi i umieścił kopertę przy drzwiach domu, w którym mieszkała jego żona i dzieci.

 

Kiedy jego żona obudziła się tego ranka, znalazła kopertę w drzwiach. Otworzyła go i zobaczyła paczkę amerykańskich dolarów i list. Otworzyła list i zauważyła pismo swojego zmarłego męża i była zaskoczona. Potem zaczęła czytać list męża, mówiąc: "Kochanie, jestem twoim mężem. Wiem, że ty i dzieci cierpicie. Dlatego wysłałem ci te pieniądze, abyś mógł zaopiekować się moimi dziećmi. nie bój się, bo nie jestem martwy, nic mi nie jest, gdzie jestem. Weź pieniądze i zaopiekuj się dziećmi." Ta kobieta się bała; wzięła kopertę i poszła do swojego pastora. Wyjaśniła, że jej mąż zmarł już lata temu, ale wysłał jej list i pieniądze, ale boi się z nich skorzystać. Pastor powiedział tej kobiecie, że te pieniądze są niebezpieczne, ale on zachował te mistyczne pieniądze i wykorzystał je na swoje potrzeby. W rzeczywistości podzielił się tymi pieniędzmi z innymi pastorami, a oni wykorzystali je na swoje potrzeby.

 

Obserwowaliśmy to wszystko z podwodnego królestwa; mój kolega nie był zadowolony widząc, jak ci chciwi pastorzy cieszą się jego pieniędzmi. Kiedy zobaczył, że jego żona i dzieci nie korzystają z jego pieniędzy, zaatakował tych pastorów przez wypadek drogowy i wszyscy zginęli w wypadku samochodowym. Brałem udział w tej operacji. Później mój przyjaciel ponownie udał się na powierzchnię ziemi z kopertą, którą umieścił przed drzwiami domu swojej rodziny. Napisał do żony kolejny list, w którym napisał: "Kochanie, jeśli nie chcesz używać moich pieniędzy, pozwól moim dzieciom się nimi cieszyć. Pozwólcie, że poinformuję was, że to ja zabiłem tych pastorów, którzy zginęli w wypadku drogowym, ponieważ wydali moje pieniądze na swoje potrzeby.

 

Po raz drugi ta kobieta zabrała tę kopertę ze srebrnymi banknotami do innego pastora. Kiedy ten pastor przeczytał list, zwłaszcza ten, w którym mówiono o przypadkowej śmierci pastorów, był przerażony. Nie chciał zatrzymać ani nawet dotknąć tych pieniędzy. Pani wróciła do domu z pieniędzmi, które przeznaczyła na opiekę nad dziećmi; nic złego im się nie stało. Tak więc mój kolega miał zwyczaj upuszczać kopertę i pieniądze dla swojej żony i dzieci każdego tygodnia. Implikacją było to, że ta kobieta nie mogła wyjść za mąż, ponieważ jej mąż, który nie żył, opiekował się nią. Ci, którzy próbowali zjednoczyć się z tą kobietą w małżeństwie, umierali.

 

16- Syrenka Jacqueline postanawia się mnie pozbyć

 

Różne misje, które jacqueline nam powierzyła, stawały się coraz bardziej niebezpieczne i ilekroć spotykaliśmy chrześcijan, byliśmy w niebezpieczeństwie, podczas gdy Jacqueline zapewniała nas, że żadna siła we Wszechświecie nie może nam zagrozić. Kiedy poczułem się zagrożony, zacząłem nie szanować syrenki. Dlatego postanowiła się mnie pozbyć. Fakt, że postanowiła mnie nie zabijać, był cudem. Później nakazała swoim pracownikom znaleźć rozwiązanie mojego losu. Jej personel skontaktował się z moim kuzynem okultystą i powiedział: "Proszę pana, księżniczka prosi pana, aby inna osoba zastąpiła pana brata, który sprawia tu problemy. Mój kuzyn powiedział im: "Najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić, to go zabić. Jeśli umrze, biorę na siebie odpowiedzialność za zapewnienie ci innej osoby". Ale personel syreny odpowiedział jej, że rozkaz księżniczki nie polega na zabiciu mnie, ale na zastąpieniu mnie inną osobą.

 

Mój kuzyn chciał, abym został stracony , ponieważ wszyscy członkowie rodziny, których złożył jako ofiarę z ludzi, zwróciłem ich dusze w ich ciałach na ziemi. Nie mógł już dłużej poświęcać członków naszej rodziny. Odbyła się więc debata między personelem syrenki a moim kuzynem. Personel syreny zasugerował, że powinni doprowadzić mnie do szaleństwa i wrzucić do dzielnicy na ziemi, gdzie nie jestem znana. Ale mój kuzyn był przeciwny temu pomysłowi, mówiąc, że rodzina i przyjaciele mogą mnie rozpoznać i będzie to dla niego szkodliwe. Nie było więc zgody co do tego, co robić. Gdy to spotkanie trwało, biznesmen, który mieszka na ziemi, przyszedł zobaczyć syrenę Jacqueline. Ten człowiek jest przedsiębiorcą. Kupuje ofiary ofiar z ludzi. Na targu niewolników świata astralnego kupuje On dusze. A ponieważ ma wiele plantacji w naszym kraju, umieszcza te niewolnicze dusze, które kupuje od niewidzialnego świata na tych plantacjach na ziemi, aby pracowały dla niego jako niewolnicy i rolnicy na jego plantacjach.

 

Ten człowiek jest dobrze znany w naszym kraju; cały czas widzimy go w telewizji i jeśli zadzwonię po imieniu, ludzie go rozpoznają. Ma duże firmy w dziedzinie rolnictwa. Ma pole kukurydzy, pole manioku, ziemniaków, ryżu, soi, fasoli, ale ludzie, którzy pracują na tych plantacjach, oficjalnie nie żyją. Ci ludzie są duszami, które kupił na różnych rynkach niewolników w świecie astralnym. Ten biznesmen zaopatruje kilka supermarketów w produkty rolne, takie jak kukurydza, ryż i fasola. W rzeczywistości ten człowiek przyszedł zobaczyć syrenę, ponieważ chciał kupić ludzkie dusze, aby umieścić je na swojej plantacji. I tego dnia ten człowiek kupił trzydziestu siedmiu niewolników, czyli ludzi, którzy byli ofiarami czarów. Właśnie w tym momencie, kiedy miał wrócić na ziemię z niewolnikami, których kupił, syrena poprosiła go, aby zabrał mnie ze sobą. Ten człowiek wziął mnie za bonus i zabrał mnie na ziemię na swojej rozległej plantacji.

 

17- Niewolnicy i ludzie wskrzeszeni na plantacji

 

Kiedy przybyliśmy na tę plantację, byliśmy zszokowani wielkością ludzi, którzy tam pracowali. Były bardzo krótkie, mam na myśli mniej niż metr. Kiedy byliśmy zdumieni, jeden z niewolników powiedział do nas: "Czy jesteś zaskoczony naszymi rozmiarami? Poczekaj, staniesz się taki jak my w bardzo krótkim czasie". Później zaczęliśmy pracę od cięcia krzewu i zaczęliśmy sadzić nasiona kukurydzy, ryż i inne produkty rolne. Muszę powiedzieć, że nasi przełożeni nie byli ludzie wskrzeszeni takimi jak my. Byli to ludzie żyjący na ziemi, ale praktykujący okultyzm. Przyszli do pracy i wrócili do swoich rodzin w świecie przyrody. Nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu spotkałem jednego z nich w dzielnicy mieszkalnej, w której zbudował wiele firm. Kiedy mnie zobaczył, rozpoznał mnie i pospieszył, by mnie unikać.

 

Zaczęliśmy więc pracować na tej plantacji. To właśnie wtedy, gdy mieliśmy załadować i rozładować worki z tymi produktami rolnymi, zdałem sobie sprawę, że będziemy krótko jak inni niewolnicy. Rzeczywiście, mieliśmy nosić od ośmiu do dziesięciu worków kukurydzy, ryżu i innych produktów na osobę; i z czasem miało to wpływ na naszą wielkość. Pracowaliśmy z demoniczną siłą. Umiłowani, w tym świecie, w którym żyjemy, są ludzie, którzy są martwi i pochowani, ale kiedy umarli przez czary, stali się niewolnikami w świecie astralnym. Stały się własnością swoich oprawców, którzy mogą je sprzedać w kwitnącym przemyśle niewolniczym, który jest w pełnym rozkwicie w astralnym świecie czarodziejów. Wielu mężczyzn i kobiet, którzy oficjalnie nie żyją, jest sprzedawanych i kupowanych jako niewolnicy i transportowanych na plantacje. Na całym świecie istnieją plantacje, których pracownikami są ludzie wskrzeszeni, ponieważ w świecie czarów niewolnictwo jest kwitnącym przemysłem. Istnieją rynki i miejsca sprzedaży niewolników rozsiane po całym świecie.

 

Kiedy musieliśmy rozpocząć pracę na tej plantacji, zauważyliśmy, że niewolnicy pracowali z nadprzyrodzoną siłą, demoniczną siłą, ponieważ niewolnik mógł nosić od siedmiu do ośmiu worków ryżu lub fasoli. Było to możliwe dzięki inwokacjom okultystów, którzy zarządzali tymi plantacjami. Wygłaszali inwokacje w celu zwiększenia siły fizycznej niewolników. Niewolnicy ci mogli przewieźć kilka worków z produktami rolnymi tysiące kilometrów przez las, aż dotarli do wiosek, gdzie znajdowały się pojazdy, które miały transportować te produkty do punktów dostawy. Kiedy zacząłem pracować, byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że worek manioku i ryżu, które były ciężkie, gdy żyłem, stał się lekki. Mogłem nosić od sześciu do ośmiu worków soi lub ziemniaków.

 

Chciałbym zwrócić uwagę, że nie tylko wszyscy niewolnicy pracujący na tych polach pracowali z nadprzyrodzoną demoniczną siłą, ale poruszali się z bardzo dużą prędkością duchów, poruszali się jak duchy. Mogliśmy przejechać dziesięć tysięcy kilometrów w kilka minut i wrócić. Mogliśmy pokonać dystans kilku kilometrów, od lasu plantacyjnego do wioski, gdzie mieliśmy załadować ciężarówki i wrócić za dwie minuty. Miałem nosić określoną liczbę worków z produktami rolnymi w określonym czasie. A ponieważ miałem demoniczną siłę i prędkość duchów, podróżowałem tysiące mil i chodziłem tam iz powrotem z tymi torbami w krótkim czasie.

 

Plantacje te znajdowały się głęboko w lesie i kiedy dotarliśmy do wiosek, gdzie musieliśmy załadować, zostaliśmy zauważeni przez mieszkańców wioski jako normalni nosiciele. Nie mogli podejrzewać, że jesteśmy ludzie wskrzeszeni pracującymi jako niewolnicy na polach plantacyjnych w lesie. Dopiero po pierwszych żniwach i załadunku ciężarówek staliśmy się niscy jak niewolnicy, których znaleźliśmy na tych plantacjach. Podczas pracy na tych plantacjach często widywaliśmy myśliwych, ale oni nie mogli nas zobaczyć. Byli też inni rolnicy, którzy również przychodzili do lasu, aby uprawiać, a ponieważ nie widzieli naszej plantacji, niszczyli nasze produkty, nie wiedząc o tym. Nie widzieli naszych plantacji, które deptali, a czasami wyrządzali szkody. Lasy kryją wiele tajemnic i są duchy, które są aktywne w lasach.

 

Czasami tradycyjni wodzowie okolicznych wiosek zabraniali myśliwym i rolnikom wstępu na nasz teren w lesie, ostrzegając ich przed działaniami duchów. Nie mogli powiedzieć im całej prawdy. Byli świadomi mistycznych plantacji w lesie oraz niewolników i ludzie wskrzeszeni, którzy tam pracowali, ale nie mogli powiedzieć o tym wieśniakom. Myśliwym i innym zabroniono przebywać w lesie. W lesie pracował myśliwy, który łapał zwierzęta. Nie widział nas; mogliśmy zobaczyć, jak zastawiał pułapki i pomagał mu, wpychając zwierzęta do swoich pułapek. Później chciał na jakiś czas osiedlić się w lesie, ale zaczął wycinać drzewa, nie wiedząc, że wycina i niszczy nasze produkty rolne. Wywołało to gniew wśród rolników niewolników. Postanowili go zabić. Niewolnik wszedł do jego ciała i popchnął go na śmierć. Niewolnicy, którzy pracowali na tym polu, zabijali ludzi, którzy przychodzili, aby im przeszkadzać. W ten sposób tata, który przyszedł po olej palmowy, zginął przez przypadek spowodowany przez niewolnika, który przeciął linę, którą wspiął się na palmę. Las jest miejscem, w którym działają demony.

 

18- Pogrzeb mojego ojca

 

Kiedy byłem w podwodnym świecie, pracując dla syrenki Jacqueline, mój kuzyn poświęcił wielu ludzi, którzy byli członkami naszej rodziny, ale ja zwracałem ich dusze do ich ciał. Nie mógł już poświęcać członków rodziny, ponieważ walczyłem i broniłem rodziny. Ale kiedy zabrano mnie na tę plantację, nie mogłem już walczyć o rodzinę w niewidzialnym świecie. W podwodnym świecie Madame Jacqueline byłem uprzywilejowany, ale na tej plantacji byłem tylko niewolnikiem. W rezultacie mój kuzyn skorzystał z tej okazji i zaczął poświęcać członków mojej rodziny. W ciągu jednego roku zabił sześć osób w rodzinie, w tym mojego ojca.

 

Kiedy zmarł mój ojciec, zostałem upoważniony przez kierownika plantacji, który był właścicielem niewolników, do udziału w pogrzebie mojego ojca. Fizycznie poszedłem na pogrzeb mojego ojca, przyjmując fałszywą tożsamość. Nie mogli mnie rozpoznać, bo udawałem, że jestem przyjacielem mojego ojca. Uczestniczyłem w jego pogrzebie z kolegami i niewolnikami, którzy pracowali ze mną na plantacji. Pojechaliśmy tam fizycznie przyjmując wygląd nieznanych osób. Udawaliśmy przyjaciół mojego ojca i wydaliśmy dużo pieniędzy na jego pogrzeb. Nikt nie mógł mnie rozpoznać, a później, kiedy w cudowny sposób wróciłem do życia, opowiedziałem rodzinie szczegółowo, jak przebiegał pogrzeb. Byli zdumieni i przytłoczeni, ponieważ poinformowałem ich, że jestem obecny na pogrzebie, podając im wszystkie szczegóły pogrzebu.

 

19- Mój powrót do normalnego życia na ziemi

 

Po pewnym czasie życie toczyło się dalej na tej plantacji, ale czasami zauważaliśmy, że nasi przywódcy żyli normalnym życiem na ziemi, to znaczy nie byli martwi jak my, ale żywi, ponieważ przyszli do pracy i wrócili do świata. Ale aby powrócić do świata, musieli jeść pewien rodzaj jedzenia. W stołówce przygotowano jedzenie dla dwóch grup osób. Grupa niewolników i grupa normalnych ludzi, którzy przyszli do pracy i wrócili do świata przyrody. Ci ludzie byli okultystami, którzy weszli w nasz wymiar astralny i powrócili na ziemię. Ale aby wrócić do domu, ci ludzie, którzy byli naszymi przywódcami, musieli tylko jeść swój rodzaj jedzenia. Pewnego dnia postanowiłem z ciekawości zjeść jedzenie naszych szefów, którzy wszyscy byli okultystami. Zabronili nam jeść ich jedzenie. Ostrzegali nas, że umrzemy, jeśli zjemy ich jedzenie. W rzeczywistości w swoim jedzeniu wkładali sól, która pozwoliła im opuścić ten wymiar astralny. Kiedy zdecydowałem się zjeść to jedzenie, moi koledzy sprzeciwili się, mówiąc, że umrę. Powiedziałem im: "Lepiej jest umrzeć, niż żyć jako niewolnik w tych cierpieniach".

 

Po tej debacie ustawili się ze mną w kolejce i jak tylko zjedliśmy to, co jedli nasi szefowie, coś się stało. Od momentu, gdy jedzenie dostało się do mojego żołądka, poczułem się, jakbym był pod wodą i nagle zostałem wyrzucony z wody siłą. Czułem się tak, jakbym miał zablokowane uszy, które właśnie zostały odblokowane, i miałem wrażenie, że łuski spadły mi z oczu. Widziałem słońce i światło dnia po trzech latach w przerażeniu i zmierzchu. W rzeczywistości jako niewolnik byliśmy w sytuacji, w której nie widzieliśmy słońca ani światła dziennego. Wszystko było mroczne, jakby nasze postrzeganie rzeczywistości zostało zmienione, zdegradowane i zawoalowane. Zaczęliśmy słyszeć krzyk ptaków, powietrze i wiatr wiały na nas. Zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy w wielkim lesie, każdy z nas zaczął zdawać sobie sprawę z tego, kim się stał, odkąd wróciła do nas świadomość. Kiedy spojrzałem na siebie, zdałem sobie sprawę, jak mały jestem i byłem przerażony. Kiedy spojrzałem na moich kolegów, ich rozmiar i wygląd mnie przerażały. A kiedy moi koledzy spojrzeli na siebie, byli przepełnieni przerażeniem. W rezultacie wszyscy zaczęli uciekać w jego kierunku.

 

Mieliśmy dużo włosów i brody. Wyobraź sobie kogoś, kto nie goli włosów i brody przez trzy kolejne lata. I zauważyłem, że moja skóra była wypełniona wieloma warstwami brudu, ponieważ nie myłem jej przez trzy lata, odkąd nie żyłem. Tak więc, kiedy jedliśmy jedzenie zawierające sól, znikaliśmy z wymiaru astralnego i wylądowaliśmy w tym lesie na ziemi. Zacząłem chodzić w górę i w dół po tym lesie, który był lasem równikowym. Po trzech dniach chodzenia bez widzenia kogokolwiek i bez jedzenia, byłem zmęczony, odpocząłem w pobliżu drzewa. Słyszałem odgłosy małp. Potem w pewnym momencie usłyszałem ludzi rozmawiających daleko. Ci ludzie byli myśliwymi. Ponieważ moja głowa była pochylona z dużą ilością włosów, których nie byłem w stanie ogolić, wzięli mnie za zwierzę. Już mieli do mnie strzelać, kiedy podniosłem głowę, a kiedy wstałem, przestraszyli się i zaczęli uciekać krzycząc: "demony!". I użyli imienia Jezusa Chrystusa przeciwko mnie.

 

Kiedy uciekali, ścigałem ich, ponieważ wiedziałem, że tylko oni mogą mnie wydostać z tego lasu; Nie znałem drogi. Powiedzieli mi: "Jesteś demonem, człowiek nie może taki być. Powiedziałem im: "Moi bracia, zgubiłem się w lesie na trzy lata, dlatego taki jestem". Powiedziałem sobie, że jeśli powiem im prawdę, że jestem martwy i pochowany trzy lata temu, porzucą mnie w tym rozległym lesie. Po rozmowie ze mną z daleka jeden z tych myśliwych był przekonany i przekonany, że jestem zwykłym człowiekiem, ale drugi był pełen przerażenia i krzyczał z paniką, mówiąc: "Jesteś demonem, normalny człowiek nie może być tak duży i być taki jak ty". W końcu zgodzili się zabrać mnie do domu i umyłem się.

 

Potem trzeba było zdjąć mistyczną parę spodenek, które były na mnie przez trzy lata. Umiłowani, nożyczki i noże nie mogły przeciąć tej pary szortów. Po dwóch dniach starań o zdjęcie pary szortów musieliśmy się poddać. Ale kiedy modliłem się w sercu: "Panie, pomóż mi zdjąć te krótkie spodenki", poczułem, że spodnie się poruszają. Zadzwoniłem do myśliwego i po kilku godzinach wysiłku spodnie zostały zdjęte z mojego ciała. Podpaliliśmy go. Ale po godzinach w ogniu te spodnie nadal nie zostały spalone. Później para spodenek, która była moją tożsamością w niewidzialnym świecie, ostatecznie zniknęła sama. Konieczne było zdjęcie tych majtek, ponieważ świat Astralny mógł przywoływać zaklęcia, a na wzmiankę o numerze majtek zabraliby mnie z powrotem do niewidzialnego świata. Dokładnie to przydarzyło się trzem innym kolegom, którzy wylądowali ze mną w lesie równikowym. Ponieważ nie mogli pozbyć się mistycznych spodni, zostali przeniesieni do świata astralnego przez inwokację swoich oprawców.

 

Później ci myśliwi pokazali mi drogę do miasta. Po trzech dniach spaceru zobaczyłem antenę Vodacom. Podążyłem za nim, a później znalazłem się na głównej drodze. Odniosłem wrażenie, że widziałem ludzi, ale to tak, jakby mnie nie widzieli. Potem zobaczyłem mężczyznę, który był wysoki. Już miałem mu wyjaśnić mój problem, kiedy powiedział do mnie: "Nie martw się, wiem o tobie wszystko. Obraj ten kierunek, który doprowadzi cię do grupy żołnierzy. Wyjaśnisz im swoją sytuację, a oni zabiorą cię do biura władz lokalnych, które z kolei wezwą dla ciebie pastorów. Umiłowani, sprawy potoczyły się dokładnie tak, jak ten człowiek przewidział. Jestem pewien, że ten człowiek był aniołem lub samym Panem. Dowódcą tych żołnierzy, których spotkałem po drodze, był mój wujek.

 

Poinformowano go, że niejaki Matthew Badjoko jest na zewnątrz. Twierdzi, że nie żyje i że wrócił do życia. Kiedy mój wujek to usłyszał, odpowiedział uroczystym głosem i powiedział: "To imię Matthew Badjoko jest imieniem mojego siostrzeńca, który zmarł 3 lata temu. Mój wujek rozkazał zabrać do swojego biura osobę podającą się za Matthew Badjoko. Zabrano mnie więc do gabinetu wuja, a kiedy mnie zobaczył, był pod wpływem emocji i zapadł w śpiączkę. Później został zabrany do szpitala. Żołnierze przenieśli mnie więc do lokalnych władz. Rozpoczęli dochodzenie, aby ustalić, kim jestem. Po pewnym czasie odkryli, że moja rodzina mieszka w Prowincji Wschodniej, która jest sąsiednią prowincją. Władze skontaktowały się z moją rodziną telefonicznie i potwierdziły, że mają syna o imieniu Matthew Badjoko, który zmarł 3 lata temu.

 

20- Akta Zmartwychwstałego

 

Później wiadomość dotarła do gubernatora, który przyszedł mnie odwiedzić. Ludzie przyjeżdżali z całego miasta, żeby mnie zobaczyć. Kiedy gubernator poinformował rząd centralny kraju, poinstruowano go, aby mnie aresztować i przeprowadzić dochodzenie w celu odkrycia tej tajemnicy. Dochodzenie to nazwano "Akta zmartwychwstałego człowieka". Po moim aresztowaniu władze ujawniły mi, że cały region jest z mojego powodu w rozsypce. A jeśli okaże się, że moja historia była błędna, zostanę publicznie ukarany. W tym momencie byłem pod wpływem potężnych demonów. Byłem niestabilny i bardzo silny, i mogłem zerwać łańcuchy, ponieważ moja siła nie była zwykła, ale demoniczna.

 

Pamiętam, że pewnego dnia, kiedy byłem w celi więziennej, żołnierze i policja przyszli mnie pobić, ponieważ myśleli, że jestem uzurpatorem. Ale tego dnia pobiłem cały oddział policji. Musieli szukać wzmocnienia, aby mnie powstrzymać. A później zostałem przykuty łańcuchem. Tego samego dnia pastor spacerował po okolicy, kiedy zobaczył tłum przed posterunkiem policji. Policja wyjaśniła mu moją sytuację, ale on nalegał, aby się ze mną zobaczyć, mimo że policja ostrzegła go przed niebezpieczeństwem, jakie zrobił. Ten pastor przesłuchiwał mnie i modlił się za mnie. Zaproponował władzom, aby zabrały mnie do kościoła, ale został poinformowany przez władze regionalne, że moja sprawa jest przedmiotem dochodzenia przez rządy prowincjonalne i krajowe.

 

Spędziłem więc sześć miesięcy w regionalnym więzieniu policyjnym, a rządowi udało się odzyskać mój akt zgonu i pozwolenie na pochówek. To ich przeraziło, ponieważ byli teraz przekonani, że mają do czynienia z bezprecedensową i paranormalną sytuacją. Mieli do czynienia z człowiekiem, który zmarł 3 lata temu i pojawił się ponownie. Nawiązali kontakt telefoniczny z moją matką i wezwali ją do Prowincji Wschodniej na przesłuchanie, aby przyspieszyć śledztwo. Powiedzieli do mojej matki: "Panie Matthieu Badjoko, który jest teraz z nami, czy jest pańskim synem? Mamy jego akt zgonu i pozwolenie na pochówek." Moja matka potwierdziła, że jestem jej synem.

 

Później rozebrali mnie i poprosili moją matkę, aby zidentyfikowała różne blizny na moim ciele. Moja matka zidentyfikowała wszystkie bliznowace plamy na moim ciele i wyjaśniła im historię i pochodzenie tych blizn. Następnie rząd krajowy zlecił rządowi regionalnemu aresztowanie mojego kuzyna, który poświęcił mnie, aby go przesłuchać. Podczas przesłuchania mój satanistyczny kuzyn wyznał, że jest główną przyczyną mojej śmierci. Kochani, to dzięki ręce Boga Jacqueline mnie nie zabiła, bo mamy tu do czynienia z demonem wysokiej rangi.

 

Pamiętam, że po powrocie do życia musiałem zostać ochrzczony, ale byłem poważnie pod kontrolą sił ciemności. Tylko mężów Bożych mogli poradzić sobie z moją sytuacją, ponieważ miałem demoniczną siłę. W pewnym momencie musiałem zostać ochrzczony, ale żyjąc w świecie szatana przez 3 lata, znałem tajemnicę kościoła katolickiego pracującego z diabłem i wieloma pastorami, którzy zawarli pakt z szatanem. Byłem więc ostrożny. Potrzebowałem poważnego i autentycznego męża Bożego do mojego chrztu i uwolnienia od duchów nieczystych. Prawdę mówiąc, moje uwolnienie nie było łatwe, ponieważ mój kuzyn, który mnie poświęcił, wylądował w kompleksie lokalnych władz, gdzie pastor opiekował się mną mistycznym helikopterem. Byli pastorzy i żołnierze, którzy byli świadkami tych paranormalnych demonstracji. Mój kuzyn przyszedł, aby mnie zabrać i zabrać z powrotem do syrenki Jacqueline, która mnie szukała, ale to nie zadziałało. To była duchowa i fizyczna walka.

 

Kiedy mój kuzyn wylądował swoim mistycznym i fizycznym helikopterem na działce lokalnych władz, w której byłem przetrzymywany, wyszedł z helikoptera ubrany na biało i trzymał teczkę wypełnioną pieniędzmi. Wszedł do biura władz urzędowych, gdzie byli pastorzy i zapytał ich: "Co rodzina Mateusza da wam za wasze wysiłki? Weź tę teczkę z pieniędzmi i idź robić interesy, ale najpierw musisz przekazać mi Mateusza". W tym właśnie momencie pastorzy zaczęli sprawować nad nim władzę. Użyli imienia Jezusa przeciwko niemu. Zniknął przed nimi. Podczas moich modlitw o uwolnienie od duchów nieczystych próbował mnie schwytać i zabrać do podwodnego świata, w którym byłem.

 

Oprócz mojego kuzyna okultysty, groziła mi również moja żona syrena, którą zostawiłem w podwodnym świecie z 4 dziećmi. Była rozczarowana i błagała mnie, żebym do niej wrócił. Kiedy uczestniczyłem w modlitwach o uwolnienie od duchów nieczystych, ona przyszła, aby mnie nękać i błagać. Pastorzy mogli słuchać jej głosu, ale jej nie widzieli. Przychodziła każdej nocy. Czasami budziłem się rano i widziałem, jak śpi u mojego boku. I za każdym razem, gdy się pojawiała, dzwoniłem do pastorów, którzy jej nie widzieli, chociaż słyszeli jej głos. Skarżyła się i płakała, mówiąc: "Jak możesz zostawić mnie z takimi dziećmi?" Wiedziałem, że ta kobieta jest demonem, nawet dzieci, które tam mieliśmy, są demonami i są bardzo niebezpieczne.

 

21- Mój chrzest wodny i moje uwolnienie od duchów nieczystych

 

Kiedy wróciłem do życia, wielu pastorów mówiło mi, że muszę przyjąć chrzest wodny, ale nie chciałem być ochrzczony przez tych pastorów, ponieważ pamiętam, że przed śmiercią byłem katolikiem. Ale kiedy byłem w podwodnym świecie, poznałem wiele tajemnic na temat tego rzymskiego kościoła, a także słynnych pastorów tego świata. Widziałem pastorów i kapłanów, którzy regularnie przychodzili na spotkania i szczyty organizowane przez lucyfera. Wiedziałem, że wielu pastorów było sługami szatana. Byłem więc podejrzliwy wobec pastorów i nie chciałem być przez nich ochrzczony. Ale pewnego dnia, kiedy spałem, miałem wizję, w której Pan polecił mi przyjąć chrzest wodny, ale opierałem się Panu.

 

Później, kiedy pastorzy modlili się o moje uwolnienie od duchów nieczystych, otrzymali to samo przesłanie w wizji. Pan nalegał i ostrzegł ich, że jeśli odmówię przyjęcia chrztu wodą, stanę się niemy przez 3 dni. Po kilku dniach, kiedy obudziłem się rano, zdałem sobie sprawę, że stałem się głupi. Byłem zdumiony. Zacząłem komunikować się z ludźmi za pomocą znaków. Pastorzy musieli zaplanować dzień, w którym miałem przyjąć chrzest wodny. Doszło do kłótni między pastorami o mój chrzest. Stałem się tak popularny, że pastorzy walczyli o chrzest mnie. Wszyscy chcieli mnie ochrzcić, aby wykorzystać moją popularność. Między tymi pastorami nie było zgody.

 

Później Pan zainterweniował i objawił, co wydarzy się w dniu mojego chrztu. Ostrzegł, że każdy, kto chce mnie ochrzcić, musi wiedzieć, że w dniu mojego chrztu długie demoniczne węże zaatakują służbę chrzcielną, próbując temu zapobiec. Ta wyrocznia Pana Jezusa Chrystusa zniechęciła wielu pastorów, którzy walczyli o chrzest mnie. Spośród tych, którzy zgodzili się mnie ochrzcić pomimo tej wyroczni Pana, wybrałem apostoła do tej służby. W tym czasie byłem bardzo niski, a moje oczy były białe. Nie miałem źrenic i byłem niestabilny. Czasami traciłem kontrolę, ponieważ siły ciemności wpływały na mnie. W dniu mojego chrztu było wielu ludzi na rzece, którzy przyszli, aby wziąć udział, ponieważ moja historia była szeroko rozpowszechniona w okolicy. Zrozumiałem, że chrzest jest niezbędny w życiu chrześcijańskim, ponieważ po moim chrzcie demony, które mnie kontrolowały, zniknęły, a ja byłem całkowicie wolny.

 

Tego dnia byłem w wodzie z wieloma pastorami. Śpiewali hymny, uwielbienia i uwielbienia. Po uwielbieniu i wielbieniu Pana apostoł rozpoczął służbę chrztu. Gdy tylko rozpoczął tę służbę, usłyszałem krzyki tłumu ludzi na rzece. W rzeczywistości dwa duże węże kobry przesunęły się w naszym kierunku. Ludzie, którzy przyszli uczestniczyć w tym nabożeństwie, uciekli, a pastorzy, którzy nam pomagali i którzy byli w wodzie, wyszli z wody, aby uciec. Zostałem sam na sam z apostołem. Zobaczyłem pierwszego węża nadciągającego z lewej strony. Uderzał w wodę i wykonywał ruch w górę iw dół. Tłum obserwował tę scenę z daleka i krzyczał. Obserwowałem, co ten wąż robił. Zauważyłem, że apostoł miał zamknięte oczy; nie chciał patrzeć. Miał zamknięte oczy na długo przed tym, jak ludzie zaczęli krzyczeć. Podczas gdy tłum krzyczał, obserwowałem, co robi kobra, a potem zniknęła z wody.

 

Potem zobaczyłem drugiego węża. Zbliżył się do nas i otoczył nas. Podczas gdy apostoł wciąż miał zamknięte oczy, wąż podniósł głowę z wody. Miał około 5 metrów długości. Prawdę mówiąc, tym wężem była Jacqueline, syrena z toalety, jedna z żon szatana. Ten wąż wpatrywał się we mnie, a potem zaczęła ze mną rozmawiać i narzekać. Powiedziała do mnie: "Mateuszu, bardzo cię kochałam i dałam ci wszystko, ale czy to jest to, co mi robisz? Jestem rozczarowany twoimi działaniami i twoją postawą". Kiedy ta syrenka mówiła do mnie, apostoł słuchał, ale miał zamknięte oczy i nie chciał tego wszystkiego widzieć. Skupiał się na modlitwie ochrony przed wężem. Kiedy Duch Święty go pochwycił, wziął mnie, zanurzył w wodzie i wyprowadził. Zaraz potem Jacqueline zniknęła.

 

Po zbadaniu mojej historii rząd krajowy doszedł do wniosku, że moja historia jest prawdziwa. Zabrali mnie do stolicy. Chcieli, żebym dla nich pracował, ale znałem ich wszystkich, od prezydenta po członków rządu i parlamentu. Wszyscy ci ludzie zawarli pakty z diabłem. Pewnego dnia byłem na ich spotkaniu, jeden z ich przywódców spóźnił się, ale kiedy przyszedł, zauważyłem, że jego górna część była demoniczną bestią, a jego dolna część człowiekiem. Był lucyferianinem.

 

Później pierwsza dama kraju dała pieniądze władzom agencji wywiadowczej, aby mnie ubrać. Byliśmy w supermarkecie, robiąc zakupy, ale dżentelmen, który sprzedawał w tym supermarkecie, nie był zwykłym człowiekiem, ale zmartwychwstałego, który już nie żył. Kiedy ten człowiek mnie zobaczył, wpadł w panikę, ponieważ wiedział, że znam jego tożsamość. Gdy tylko zauważył, że znam jego tożsamość, zniknął spośród swoich pracowników. To był terror wśród robotników. Wieści o tym rozeszły się, ale agenci wywiadu byli niezadowoleni, ponieważ wszyscy byli w okultyzmie. [Koniec świadectwa].

 

22- Lekcje do nauczenia się

 

Poniższe nauki to zestaw lekcji, które możemy wyciągnąć ze świadectwa, które właśnie przeczytałeś, oraz wezwanie do pokuty, które wam dajemy. Wspaniała historia, którą właśnie przeczytałeś, jest dość jasna. Ale dla tych, którzy mimo wszystko wciąż mają pewne wątpliwości, dostępne są wszystkie inne dowody materialne, takie jak akt zgonu, pozwolenie na pochówek, raport sporządzony przez rejestratorów, gdy pojawił się ponownie, oraz różne zdjęcia pacjenta, zmarłego i pochówku. Znajdziesz je w krótkim filmie trwającym 6 minut i 18 sekund opublikowanym na stronie internetowej www.mcreveil.org, pod tytułem " Zeznania Zmartwychwstałego". Teraz, gdy udowodniono, że to świadectwo jest prawdziwe i że ten bezprecedensowy fakt będzie odtąd częścią naszego codziennego życia, ważne jest, abyśmy jako myślący ludzie uczyli się z niego.

 

Zacznijmy tę sekcję "Lekcje do nauczenia się" od przeglądu tego, co mówi Biblia. Chociaż ten przypadek jest już wystarczająco jasny, zawsze ważne jest, abyśmy przybliżali go do Słowa Bożego, aby lepiej go docenić. Dowiedzenie się, co mówi się o śmierci, o Hadesie i o zmartwychwstaniu umarłych, i sprawdzenie, czy są jakieś przykłady takich przypadków w Biblii, będzie bardzo przydatne w tego rodzaju wojnie, którą będziemy prowadzić od teraz. Nasza wiara zostanie wzmocniona.

 

Biblia od jednego końca do drugiego mówi nam tylko o życiu wiecznym. Widząc ludzi umierających wokół nas każdego dnia i wiedząc, że my również jesteśmy powołani do śmierci tego czy innego dnia, można się zastanawiać, jak Biblia może mówić o życiu wiecznym. Jeśli Bóg w swoim słowie mówi nam o życiu wiecznym, kiedy mamy umrzeć, to dlatego, że wie, że śmierć fizyczna na ziemi jest tylko przejściem do znacznie dłuższego życia niż to, które żyjemy na ziemi. Śmierć i zmartwychwstanie nie są już pustymi słowami, ale rzeczywistością, która czeka na każdego człowieka.

 

Dlatego, drodzy bracia i drodzy przyjaciele, wiedzcie, że czeka was życie wieczne, a nie będziecie w stanie go uniknąć. Po życiu na ziemi czeka nas inne życie. Niezależnie od tego, czy służysz Bogu, czy szatanowi, czeka cię inne życie. Niezależnie od tego, czy oddasz swoją duszę Jezusowi Chrystusowi, akceptując Go jako swojego Pana i swojego osobistego Zbawiciela, czy raczej sprzedasz swoją duszę lucyferowi, podpisując obrzydliwe pakty ze światem okultystycznym i sektami satanistycznymi, takimi jak masoneria, Zakon Różokrzyżowców i inne ezoteryczne loże, aby mieć chwałę, moc, moc, sławę i bogactwa na ziemi, czeka na ciebie inne życie. I że życie będzie wieczne.

 

Pojęcie śmierci i zmartwychwstania, czy to przemijające, czy ostateczne, jest zatem dobrze nauczane w Biblii. Z wyjątkiem tych, którzy będą mieli przywilej bycia pochwyconymi zgodnie z obietnicą Bożą z 1Tesalonicensów 4.13-18, każdy człowiek na ziemi umrze i zmartwychwstanie. Fakt ten został ustalony i nikt nie może nic z tym zrobić. Biblia mówi w Jana 11:25-26: "25I rzekł jej Jezus: Jam jest zmartwychwstanie i żywot; kto w mię wierzy, choćby też umarł, żyć będzie. 26A wszelki, który żyje, a wierzy w mię, nie umrze na wieki. Wierzyszże temu?" W ten sposób Pan wyraźnie głosi pojęcie śmierci, zmartwychwstania i życia wiecznego.

 

Jana 5:28-29 mówi nam: "28Nie dziwujcież się temu; boć przyjdzie godzina, w którą wszyscy, co są w grobach, usłyszą głos jego; 29I pójdą ci, którzy dobrze czynili, na powstanie żywota; ale ci, którzy źle czynili, na powstanie sądu." Zmartwychwstanie nie jest więc czymś zarezerwowanym dla nielicznych uprzywilejowanych, ale raczej rzeczą dla każdego człowieka.

 

Niektórzy szczęśliwi ludzie będą mieli przywilej nie doświadczania śmierci, ale opuszczenia ziemi przez pochwycenie, jak czytamy w 1Tesalonicensów 4:13-18 "13A nie chcę, bracia! abyście wiedzieć nie mieli o tych, którzy zasnęli, iżbyście się nie smucili, jako i drudzy, którzy nadziei nie mają. 14Albowiem jeźli wierzymy, iż Jezus umarł i zmartwychwstał, tak Bóg i tych, którzy zasnęli w Jezusie, przywiedzie z nim. 15Boć to wam powiadamy słowem Pańskiem, że my, którzy żywi pozostaniemy do przyjścia Pańskiego, nie uprzedzimy onych, którzy zasnęli. 16Gdyż sam Pan z okrzykiem, a głosem archanielskim i z trąbą Bożą zstąpi z Nieba, a pomarli w Chrystusie powstaną najpierwej. 17Zatem my żywi, którzy pozostaniemy, wespół z nimi zachwyceni będziemy w obłokach naprzeciwko Panu na powietrze, a tak zawsze z Panem będziemy. 18Przetoż pocieszajcie jedni drugich temi słowy." Nie będziemy zajmować się tematem pochwycenia w tym nauczaniu. Było to już przedmiotem badania, które znajdziesz na stronie internetowej www.mcreveil.org.

 

Aby powrócić do tematu, który nas dotyczy, zbadamy niektóre przypadki zmartwychwstania w Biblii. Znajdujemy kilka przypadków zmartwychwstania w Biblii; ale aby nie uczynić tej nauki niepotrzebnie długą, wzięlibyśmy tylko trzy. Wzięlibyśmy przypadek zmartwychwstania zmarłej osoby, ale jeszcze nie pogrzebanej, przypadek zmartwychwstania zmarłej osoby już pochowanej, ale która spędziła tylko kilka dni w śmierci, oraz przypadek zmartwychwstania ludzi martwych i pochowanych przez długi czas.

 

Dzieje Apostolskie 9:36-41 "36A była w Joppie niektóra uczennica, imieniem Tabita, która wyłożywszy, zowie się Dorka; ta była pełna dobrych uczynków i jałmużny, które czyniła. 37I stało się w one dni, że rozniemógłszy się, umarła; którą omywszy, położyli na sali. 38A iż Lidda była blisko Joppy, uczniowie usłyszawszy, że tam jest Piotr, posłali do niego dwóch mężów, prosząc go, aby się nie lenił przyjść do nich. 39Tedy wstawszy Piotr, szedł z nimi; a gdy przyszedł, wprowadzili go na salę i obstąpiły go wszystkie wdowy, płacząc i ukazując suknie i płaszcze, które im Dorka robiła, póki była z nimi. 40A Piotr wygnawszy precz wszystkie, klęknął na kolana i modlił się, a obróciwszy się do onego ciała, rzekł: Tabito, wstań! a ona otworzyła oczy swoje i ujrzawszy Piotra, usiadła. 41A on podawszy jej rękę, podniósł ją, a zawoławszy świętych i wdów, stawił ją żywą."

 

Jana 11:1-45 "... 31Żydowie tedy, którzy z nią byli w domu, a cieszyli ją, ujrzawszy Maryję, iż prędko wstała i wyszła, szli za nią, mówiąc: Idzie do grobu, aby tam płakała. 32Ale Maryja, gdy tam przyszła, gdzie był Jezus, ujrzawszy go, przypadła do nóg jego i rzekła: Panie! byś tu był, nie umarłby był brat mój. 33Jezus tedy, gdy ją ujrzał płaczącą, i Żydy, którzy byli z nią przyszli, płaczące, rozrzewnił się w duchu i zafrasował się, 34I rzekł: Gdzieście go położyli? Rzekli mu: Panie! pójdź, a oglądaj. 35I zapłakał Jezus. 36Tedy rzekli Żydowie: Wej! jakoć go miłował. 37A niektórzy z nich mówili: Nie mógłże ten, który otworzył oczy ślepego, uczynić, żeby ten był nie umarł? 38Ale Jezus zasię rozrzewniwszy się sam w sobie, przyszedł do grobu; a była jaskinia, a kamień był położony na niej. 39I rzekł Jezus: Odejmijcie ten kamień. Rzekła mu Marta, siostra onego umarłego: Panie! jużci cuchnie; bo już cztery dni w grobie. 40Powiedział jej Jezus: Azażem ci nie rzekł, iż jeźli uwierzysz, oglądasz chwałę Bożą? 41Odjęli tedy kamień, gdzie był umarły położony. A Jezus podniósłszy oczy swe w górę, rzekł: Ojcze! dziękuję tobie, żeś mię wysłuchał. 42A jamci wiedział, że mię zawsze wysłuchiwasz; alem to rzekł dla ludu wokoło stojącego, aby wierzyli, żeś ty mię posłał. 43A to rzekłszy, zawołał głosem wielkim: Łazarzu! wynijdź sam! 44I wyszedł ten, który był umarł, mając związane ręce i nogi chustkami, a twarz jego była chustką obwiązana. Rzekł im Jezus: Rozwiążcie go, a niechaj odejdzie. 45Wiele tedy z Żydów, którzy byli przyszli do Maryi, a widzieli to, co uczynił Jezus, uwierzyło weń."

 

Mateusza 27:50-53 "50Ale Jezus zawoławszy po wtóre głosem wielkim, oddał ducha. 51A oto zasłona kościelna rozerwała się na dwoje od wierzchu aż do dołu, i trzęsła się ziemia, a skały się rozpadały. 52I groby się otwierały, a wiele ciał świętych, którzy byli zasnęli, powstało: 53A wyszedłszy z grobów po zmartwychwstaniu jego, weszli do miasta świętego, i pokazali się wielom."

 

Nie komentując, są to trzy przypadki, które dowodzą nam, że przypadek naszego brata Mateusza Badjoko jest naprawdę usprawiedliwiony przez Biblię. Zmartwychwstanie umarłych przez Boga jest zatem potwierdzone przez Biblię; czy jest to zmartwychwstanie zmarłego, ale jeszcze nie pogrzebanego, czy zmartwychwstanie zmarłego już pochowanego, ale który spędził tylko kilka dni w śmierci, czy zmartwychwstanie ludzi martwych i pogrzebanych przez kilka miesięcy, a nawet lat, jak w przypadku brata Mateusza, który właśnie przeczytaliśmy. A teraz, umiłowani, wyciągnijmy z tego wnioski.

 

22.1- Wojna Duchowa

 

Chrześcijanie modlili się tylko za chorych lub zmarłych, którzy nie zostali jeszcze pochowani, a nawet w tym przypadku robili to z pewną dozą niewiary i nieśmiałości. Nigdy nie myśleli, że mogą odważyć się modlić z wiarą i zaangażowaniem o zmartwychwstanie ludzi martwych i już pogrzebanych. Jeśli Pan dał nam ten przypadek, to po to, aby otworzyć nam oczy i obudzić nas w związku z tym innym aspektem duchowej walki, który do tej pory był przed nami ukryty. Obudź się i podejmij walkę duchową. Zwycięstwo należy do Pana.

 

22.2- O kogo powinieneś walczyć?

 

Musicie walczyć o tych wszystkich, chrześcijan lub nie, którzy zmarli przed swoim czasem i o których jesteście przekonani, że zostali zabici przez czarowników. Możesz się zastanawiać, czy chrześcijanie również mogą zostać zabici przez czarowników i satanistów; odpowiedź brzmi: tak. To właśnie dzieje się wokół nas każdego dnia. Biorąc pod uwagę stopień wojny, jaką świat ciemności prowadzi przeciwko nam, wielu chrześcijan umiera jako ofiary tej zaciekłej wojny przeciwko obozowi szatana, który obejmuje demony w duchu, demony fizyczne i innych satanistów i czarowników. I jest ich tak wielu i walczą z chrześcijanami sekunda po sekundzie.

 

22.3- Dla kogo nie walczyć w ogóle

 

Nie wolno wam tracić ani minuty na modlitwę lub walkę za czarowników, którzy padli ofiarą własnych zaklęć, oraz za tych, którzy dobrowolnie podpisali pakty z szatanem i których pakty obróciły się przeciwko nim. Nie powinieneś też tracić czasu na modlitwę za tych, którym dobrze głosiłeś Ewangelię, i którzy zdecydowali się być uparci pomimo wielu ostrzeżeń i okazji do pokuty, które Bóg im dał. Wszyscy ci, którzy sami szukali śmierci przez swoją skrajną niegodziwość lub oddanie szatanowi w czarach i obrzydliwych sektach, nie tracą czasu na swoją sprawę.

 

22.4- Jak powinieneś walczyć?

 

Teraz, gdy wiesz, że wszyscy ci ludzie zabici przez czarowników są w niewoli, cierpiąc okrutnie, musisz stoczyć zaangażowaną bitwę. Musicie uderzyć siłą i przemocą w wszystkich satanistów, którzy używają jako niewolników tych, za których się modlicie. Musicie zakryć ducha, duszę i ciało tych, za których się modlicie krwią Jezusa, i uwolnić ich od wszystkich łańcuchów ciemnego świata, w którym są trzymani w niewoli.

 

Musicie zniszczyć wszystkie zaklęcia, które zostały stworzone, aby zachować ich w świecie szatana i uwolnić ich w imię Jezusa Chrystusa, żywego Boga. Prowadźcie tę wojnę z wściekłością i wielką wiarą. Prowadź tę wojnę nieustępliwie, aż osiągniesz całkowite zwycięstwo. Sataniści nie są tak silni, jak myślisz. Są silni tylko dlatego, że lud Boży pozwolił im być. Nadszedł zatem czas, aby lud Boży w końcu się obudził i poprowadził wojnę godną tego imienia. Dlatego Pan postanowił oddać do naszej dyspozycji tego rodzaju świadectwo.

 

Wiedzcie jeszcze raz, że wielu z tych, którzy zostali schwytani przez szatana i jego agentów, może zostać uwolnionych. Musicie tylko rozpocząć prawdziwą duchową walkę i prowadzić ją tak, jak powinna, to znaczy z powagą i determinacją. To, co musiało zostać pokonane, aby wygrać w tego rodzaju wojnie, to niewiara związana z faktem, że nikt nie mógł sobie wyobrazić przywrócenia kogoś, kto był martwy i pochowany przez długi czas. Pan właśnie objawił nam, że jest to możliwe. To, czego teraz potrzeba do całkowitego zwycięstwa, to powaga, wielka determinacja i prawdziwa wściekłość na zwycięstwo. I ta wściekłość do pokonania będzie pochodzić z faktu, że jesteś przekonany, że twój brat, twoja siostra, twój mąż, twoja żona, twoje dziecko lub twój rodzic są wykorzystywani jako niewolnicy przez niektórych agentów szatana. Nie wolno ci siedzieć z założonymi rękami w obliczu takiej sytuacji. Więc wstań i walcz!

 

Jeśli Bóg objawił ci satanistów, którzy przetrzymują członka twojej rodziny lub inną osobę, to właśnie na nich musisz się skupić w swojej walce. Musisz ich uderzyć, wołając ich imiona i zniszczyć ich. Mogą być potężne, ale jeśli uderzysz je mocno i stale każdego dnia, w końcu zostaną pokonane. Jeśli nie znasz tożsamości tych satanistów lub jeśli nie jesteś pewien, musisz po prostu skierować swoją walkę na nich, bez nazywania ich, z tą samą wściekłością. Nie zapominajcie uderzyć w tych wszystkich, którzy przyczynili się do śmierci tego, za kogo się modlicie. Nie oszczędzaj żadnego z nich.

 

23- Wezwanie do pokuty

 

23.1- Przesłanie do niewierzących

 

Drodzy przyjaciele, wy, którzy przed chwilą przeczytaliście to świadectwo, jeśli jeszcze nie oddaliście swojego życia Jezusowi, wiedzcie, że jesteście w niebezpieczeństwie. Czarownicy mogą cię zabić w każdej chwili, aby uczynić z ciebie niewolnika w świecie ciemności, gdzie będziesz strasznie cierpieć aż do końca dni, które Bóg dla ciebie wyznaczył, zanim pójdziesz do Piekła, aby spłonąć na wieczność. Oto moment, aby się uratować i uchronić przed tym ryzykiem. Aby się tam dostać, musisz narodzić się na nowo. Innymi słowy, musisz przyjąć Jezusa Chrystusa jako swojego Pana i osobistego Zbawiciela, wyznać wszystkie swoje grzechy i zostać ochrzczonym w wodzie na przebaczenie grzechów. Nie podejmujcie ryzyka odłożenia waszego zbawienia na jutro, ponieważ nie wiecie, co przyniesie wam następny dzień. Nie bądźcie uparci na śmierć, mając nadzieję, że będziecie cieszyć się taką samą łaską jak Mateusz. Wiedzcie, że ta łaska nie jest niestety dana wszystkim.

 

Dla tych z was, którzy mówią, że jesteście chrześcijanami, ale nie przeszli przez nowe narodzenie, to znaczy wyznanie grzechów, po którym następuje chrzest wodny przez zanurzenie, oto jest czas, aby naprawdę przyjąć Jezusa, przez prawdziwą pokutę zgodnie z Biblią. Nie wpadaj ponownie w pułapkę wierzenia sobie w katolickiego chrześcijanina lub ewangelicznego chrześcijanina. Prawdziwym chrześcijańskim uczniem Jezusa Chrystusa jest ten, kto zaprosił Jezusa Chrystusa do swojego życia, który wyznał swoje grzechy z zobowiązaniem do porzucenia ich i który został ochrzczony przez zanurzenie, to znaczy w wodzie, na odpuszczenie grzechów. Dla was, którzy otrzymaliście kilka kropel przekleństw na głowę jako chrzest, przestańcie się oszukiwać. Nadal jesteś w obozie szatana. a jeśli śmierć zaskoczy cię w twoim stanie, Piekło zaczęło się dla ciebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące chrztu wodnego, zapoznaj się z naukami na temat Chrztów, które znajdziesz na stronie internetowej www.mcreveil.org.

 

Dopóki nie oddasz swojego życia Jezusowi, jesteś na łasce szatana. Jak właśnie przeczytaliście w tym świadectwie, wielu z tych, którzy pracują na dużych plantacjach, w sklepach i innych supermarketach, to ludzie wskrzeszeni. A wiele produktów, które kupujesz na rynkach, pochodzi prosto ze świata szatana; a kiedy je spożywasz, jesteś bezpośrednio inicjowany w czary. Natomiast ci, którzy mają Jezusa, modlą się przed pójściem na zakupy, aby Pan poprowadził ich, aby nie kupowali produktów wytwarzanych w świecie szatana.

 

23.2- Wiadomość dla handlarzy i łakomcami

 

Wy, którzy jesteście gotowi na wszystko, aby mieć pieniądze, wy, którzy nie wahacie się sprzedać swoich braci lub przyjaciół w czarach, aby mieć pieniądze, wiedzcie, że wasz koniec będzie straszny. Szatan, z którym podpisujesz pakty i który obiecuje ci bogactwo, nie tylko zwróci się przeciwko tobie i połknie cię, gdy cię uwięzi, ale nie unikniesz gniewu Bożego za twoją niegodziwość. Boży sąd nad tobą będzie proporcjonalny do twojego okrucieństwa.

 

To jest czas, aby odpokutować i wyrzec się czarów. Nadal możesz uniknąć kary, która cię czeka, jeśli przyjmiesz teraz Jezusa Chrystusa jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela. Nie ryzykuj uporu. Nie ryzykuj odroczenia swojego zbawienia na jutro. Szatan cię obserwuje. Twoje dni są policzone przed Nim. Jeśli popełnisz najmniejszy błąd, on cię poświęci. Zaproś teraz Jezusa do swojego serca i staraj się iść pod Jego opiekę.

 

23.3- Przesłanie dla tych, którzy chcą stać się bogaci, potężni i wielcy na tym świecie

 

Wy, którzy chcecie stać się bogaci, potężni i wielcy na tym świecie, wiedzcie, że aby być wielkim, potężnym, sławnym, bogatym i wpływowym na tym świecie, absolutnie konieczne jest zawarcie paktów z szatanem i pokłonienie się przed nim. Moc i chwała ziemi są pod kontrolą szatana i to on daje je komu chce, jak czytamy w Łukasza 4:5-7 "5I wwiódł go dyjabeł na górę wysoką, i pokazał mu wszystkie królestwa świata we mgnieniu oka. 6I rzekł mu dyjabeł: Dam ci tę wszystkę moc i sławę ich; bo mi jest dana, a komu chcę, dawam ją. 7A tak jeźli się ukłonisz przede mną, będzie wszystko twoje."

 

Nie możesz uzyskać chwały, sławy, mocy i bogactwa tego świata bez przejścia przez szatana, a jedynym warunkiem, aby się tam dostać, jest to, że sprzedasz mu swoją duszę, aby spędzić z nim wieczność w Piekle. Zanim pobiegniesz za próżnością tego świata, wiedzcie, że to za cenę waszego życia i waszego życia wiecznego, szatan zaoferuje wam to, o co go poprosicie. On nigdy nie da ci czegoś za nic. Pakt, który z nim zawrzesz, będziesz tego gorzko żałował, i to w ciągu najbliższych kilku dni. To Piekło czeka na was przez całą wieczność. Teraz jest czas, aby przyjąć Jezusa Chrystusa, aby spędzić z Nim wieczność w Jego królestwie.

 

23.4- Wiadomość do celebrytów i sportowców

 

Wy, którzy podpisujecie pakty z lucyferem, aby być sławnym, mieć chwałę tego świata, stać się bogatym i być szanowanym i szanowanym przez wszystkich, wiedzcie, że umowa, którą podpisaliście z szatanem, pewnego dnia obróci się przeciwko wam. To tylko kwestia czasu. Szatan uwięzi cię, zakończy ten kontrakt bez uprzedzenia, a ty zakończysz swoje życie jako prosty niewolnik w swoim świecie, czekając na wieczne cierpienie Piekła. Macie przykłady niektórych waszych kolegów, którzy zostali już zabici przez szatana i którzy obecnie płacą cenę za zaufanie, jakim obdarzyli szatana. Być może mówisz sobie, że zrobisz wszystko, aby uniknąć popełnienia błędów, które popełnili, aby zostać zabitym przez szatana. Mylisz się. Z szatanem zawsze będziesz popełniać błędy. On wie, jak zastawić na ciebie pułapki i zawsze wie, jak cię zdobyć. Jeśli jesteś uparty, zrozumiesz to w nadchodzących dniach. Pamiętaj raz na zawsze, że szatan nigdy nie daje czegoś za nic. To twoje życie zapłaci za wszystko, co od niego otrzymasz. Wykorzystaj tę okazję, którą Bóg ci daje, aby uciec z Piekielnego świata lucyfera i ocalić swoje życie, szukając schronienia w Jezusie Chrystusie.

 

23.5- Przesłanie do czarowników i innych satanistów

 

Do was wszystkich, którzy jesteście w czarach, okultyzmie i sektach satanistycznych, takich jak masoneria, Zakon Różokrzyżowców i inne ezoteryczne loże, wy, którzy spędzacie wszystkie noce na cmentarzach, na obrzydliwych spotkaniach w świecie szatana, wiedzcie, że wasz koniec będzie smutny. lucyfer, któremu służysz w tej chwili, wie bardzo dobrze, że Piekło czeka go na wieczność. To pułapka, którą zastawia na ciebie, abyś cierpiał ten sam los co on. Nie wpadnij w jego pułapkę. Przestań wierzyć w jego kłamstwo. Bez wątpienia będziesz kuszony, aby zadać sobie pytanie, czy nie jest dla ciebie za późno, czy też nadal będziesz mógł uwolnić się od paktu podpisanego z lucyferem i otrzymać przebaczenie po wszystkich obrzydliwościach, w których się pogrążyłeś. Odpowiedź brzmi: tak. Jezus Chrystus jest gotów przebaczyć wam wszystkie wasze krzywdy i wszystkie wasze zbrodnie, bez względu na ich powagę. Daj Mu teraz swoje życie i szukaj w Nim schronienia. Jeśli chcesz przyjąć Jezusa Chrystusa jako swojego Pana, swojego osobistego Zbawiciela i nowego Mistrza, idź na kolana i zaproś Go szczerze do swojego serca. On cię przyjmie i poprowadzi na ścieżkę twojego całkowitego uwolnienia od duchów nieczystych. Skontaktuj się z nami również, jeśli potrzebujesz pomocy.

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego,
 Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

 

Zaproszenie

 

Drodzy bracia i siostry,

 

Jeśli uciekłeś od fałszywych kościołów i chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, oto dwa rozwiązania, które są ci oferowane:

 

1- Sprawdź, czy wokół ciebie są jakieś inne dzieci Boże, które boją się Boga i pragną żyć zgodnie ze Zdrową Doktryną. Jeśli je znajdziesz, dołącz do nich.

 

2- Jeśli nie znajdziesz żadnego, a chcesz do nas dołączyć, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Jedyne, o co będziemy Cię prosić, to abyś najpierw przeczytał wszystkie Nauki, które dał nam Pan, a które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcreveil.org, aby upewnić się, że są one zgodne z Biblią. Jeśli uważasz je za Biblijne i jesteś gotów podporządkować się Jezusowi Chrystusowi i żyć według wymagań Jego Słowa, powitamy cię z radością.

 

Łaska Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami.

 

Źródło i Kontakt:

Witryna Internetowa: https://www.mcreveil.org
E-mail: mail@mcreveil.org

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF