Ostrzeżenie

 

Niniejsza Księga jest bezpłatna i w żaden sposób nie może stanowić źródła handlu.

 

Możesz swobodnie kopiować tę Księgę dla swojego głoszenia, lub dla dystrybucji, lub dla swojej Ewangelizacji w Sieciach Społecznościowych, pod warunkiem, że jej zawartość nie jest modyfikowana lub zmieniana w jakikolwiek sposób, i że mcreveil.org jest cytowany jako źródło.

 

Biada wam, agenci szatana, którzy są chciwi i którzy będą próbowali sprzedawać te nauki i świadectwa!

 

Biada wam, synowie szatana, którzy chętnie publikują te nauki i świadectwa w mediach społecznościowych, ukrywając adres strony Internetowej www.mcreveil.org, lub przez sfałszowanie ich treści!

 

Wiedz, że możesz uciec przed systemem sprawiedliwości ludzi, ale na pewno nie uciekniesz przed sądem Bożym.

 

Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Mateusza 23:33

 

SZCZEPIONKA-TRUCIZNA COVID OSTRZEŻENIE

 

1- Wprowadzenie

 

Drodzy bracia i przyjaciele, godzina jest poważna. Dotarliśmy do ostatniego etapu szatańskiego projektu podporządkowania sobie całego świata siłą i przemocą. Świat się kończy. I jak już od prawie trzech dekad ogłaszam wam, czasy ostateczne będą naznaczone panowaniem antychrysta, tak jak jest to przepowiedziane w Biblii. To panowanie będzie brutalne, będzie barbarzyńskie, będzie bezprecedensowo brutalne. Będzie on naznaczony konfiskatą wszystkich indywidualnych wolności.

 

Według słowa Bożego w księdze Objawienia rozdział 13, podczas tego panowania szatana na ziemi, żaden człowiek nie będzie mógł sprzedać lub kupić bez posiadania znaku bestii. Oto, co mówi Biblia: "15I dano jej, aby mogła dać ducha onemu obrazowi bestyi, żeby też mówił obraz tej bestyi i to sprawił, aby ci, którzy by się nie kłaniali obrazowi onej bestyi, byli pobici. 16A czyni, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy, wzięli piętna na prawą rękę swoję albo na czoła swe, 17A żeby żaden nie mógł kupować ani sprzedawać, tylko ten, który ma piętno albo imię bestyi albo liczbę imienia jej. 18Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę onej bestyi; albowiem jest liczba człowieka. A ta jest liczba jej, sześćset sześćdziesiąt i sześć." Objawienie 13:15-18

 

W końcu dotarliśmy do tego panowania antychrysta, od dawna zapowiadanego przez proroków Bożych, które ja również zapowiadałem przez ostatnie 30 lat. Cała ta agitacja wokół rzekomej pandemii Covid ma zatem na celu jedynie realizację tego szatańskiego planu, którego ostatnią fazą będzie całkowite stłumienie gotówki i nałożenie na każdego mieszkańca ziemi znaku na ręce lub na czole, znaku, który będzie służył jako prawo do życia,  prawo do przemieszczania się, prawo do podróżowania, prawo do podróżowania itp.

 

Wiedz więc, że przymusowe narzucanie trucizny zwanej szczepionką, które ma miejsce obecnie w prawie każdym kraju, nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek chęcią ochrony ludzi przed jakimkolwiek wirusem. Jest to satanistyczny plan zniszczenia ludzkości, który jest w trakcie realizacji. Wydaje mi się, że powiedziałem już wszystko na ten temat. Dostarczyłem wam wartościowych artykułów, w tym: "David Icke: Spisek Koronawirusów"; "Covid 19: Zakaz Skutecznych Lekarstwa Zaradczych"; "Covid-19: Maski i Gesty Barierowe są Bezużyteczne"; "Covid-19: Soczysty Handel dla Szpitali"; "Szczepionka Covid-19: Projekt Ludobójstwa Planetarnego"; "Kłamstwo Covid-19 Odsłonięty"; "Lekarz Ostrzega Przed Szczepionką Covid"; "Szczepionki Covid-19: Broń Masowego Rażenia"; "Profesor Jean-Bernard Fourtillan W Niebezpieczeństwie"; "Dyrektor Zakładu Pogrzebowego Ujawnia Kłamstwa na Temat Covid"; "Raport O Zgonach Poszczepiennych"; "Szczepionka: Niezwykle Niebezpieczna Trucizna."; "Prawda o AIDS"; "Medycyna Sztuczna: Zorganizowane Ludobójstwo"; "Medycyna Naturalna Reaguje na Koronawirusa" i wiele filmów wideo. Wszystkie te artykuły można znaleźć na stronie www.mcreveil.org.

 

Prawie wszystko, co chciałem panu powiedzieć, zostało już powiedziane w różnych artykułach cytowanych powyżej. Zachęcam do ich przeczytania, dla tych, którzy jeszcze ich nie czytali, lub do przeczytania ich ponownie, aby odświeżyć pamięć. W tym nauczaniu ograniczę się do ostatecznego ostrzeżenia o nieuchronnej śmierci milionów ludzi w najbliższych tygodniach, zgodnie z raportem poważnych badaczy i naukowców, oraz postawy, jaką należy przyjąć wobec uogólnienia tego, co demony postanowiły nazwać "przepustką do zdrowia". W związku z tym podzielę się z Państwem fragmentem innego świadectwa Johna O'Looneya, przedsiębiorcy pogrzebowego z Milton Keynes w Wielkiej Brytanii.

 

W tym innym świadectwie John relacjonuje spotkanie, które on, naukowcy i prawnicy odbyli w Londynie z członkiem brytyjskiego parlamentu. Wynik tego spotkania wzbudził w nim niepokój o to, co czeka ludzkość do końca 2021 roku. Poniżej przedstawiamy relację z tego spotkania.

 

2- Fragment protokołu spotkania z członkiem brytyjskiego parlamentu

 

Mieliśmy spotkanie z naukowcami i prawnikami w Londynie, z wysokiej rangi posłem do naszego Parlamentu. Niezaprzeczalne dowody zostały im przedstawione. I podejrzewają, że do końca października, listopada i grudnia wysoka śmiertelność będzie dotyczyć wyłącznie odbiorców szczepionki, będą miliony i miliony zgonów. Przedstawione przez nich dowody były więc niepodważalne.

 

Facet siedział, słuchał, nie przeszkadzało mu to w ogóle, a on ciągle patrzył na zegarek. Było dla mnie jasne, że on naprawdę wiedział, co się do niego mówi. I żeby dać wam pojęcie, jedną z osób tam obecnych była profesor Dolores Cahill. Pracowała dla rządu w tych laboratoriach biologicznych. Była odpowiedzialna za laboratoria poziomu 3 i pracowała w laboratoriach poziomu 4 i była nieugięta, nie było co do tego żadnych wątpliwości. Szczepionki, które otrzymują dzieci, zabiją je, spowodują zapalenie serca, a te, które przeżyją, będą bezpłodne. I znowu, ten poseł do Parlamentu nie wzdrygnął się.

 

Podczas gdy wszyscy patrzyli na profesor Dolores Cahill, ja obserwowałem tego posła do Parlamentu, aby zobaczyć, jak zareaguje. Wiedział, co się stanie. Nie był lekceważący, on się gapił, ponieważ wiedział, i wszyscy wokół stołu mówili mu, że będzie wiele niepokojów społecznych, kiedy ci ludzie zdadzą sobie sprawę z tego, co im zrobiono. W pewnym sensie zwierzył się facetowi, który odprowadził go do samochodu, że był zaskoczony, że jeszcze nie odpalił. A przeczucie jest takie, że pod koniec października, listopada i grudnia miliony ludzi zachorują i zaczną umierać, i to wszędzie. I to jest doskonały pretekst dla rządu, aby następnie nakazać szczepienia, a obława rozpocznie się, aby wymusić szczepienia, a także stan wojenny tutaj w Wielkiej Brytanii.

 

Myślę, że rząd się na to przygotował i panuje przekonanie, że jeśli nie będzie w stanie sobie z tym poradzić, to przyjdą żołnierze z UE. Jest to więc przesłanie, które chcę przekazać wszystkim, ponieważ kiedy opuszczałem to spotkanie, było dla mnie jasne, że to nie rząd jest tym, z którym musimy się zbliżyć. Jest całkowicie współwinna, a rządy świata i to, co robią, sugeruje, że się z tym zgadzają. A zatem to, co musimy teraz zrobić, to zająć się ludźmi, którzy zaangażowali się w to kłamstwo. Ponieważ w ostatecznym rozrachunku są to ludzie, których potrzebujemy, aby zjednoczyć się dla naszej sprawy, ponieważ jeśli tego nie zrobimy, podczas gdy oni zachorują i zaczną umierać, jak przekonamy ich, że zostali okłamani? To moje wielkie zmartwienie na dziś. ... Kontynuowaliśmy spotkanie jeszcze przez półtorej godziny po wyjściu tego posła - wszyscy zgodziliśmy się, że ludzie w rządzie nie są ignorantami ani nie są zaangażowani. Nie obchodzi ich to. Po prostu stwierdziliśmy, że mówimy im to, co już wiedzą.

 

To jest to, co podejrzewaliśmy od jakiegoś czasu, i to się zacznie do końca roku. Przejdziemy przez piekło, ponieważ wszyscy stracimy ludzi, których kochamy, a którzy zainwestowali w to kłamstwo. Teraz ich celem są dzieci. Znajdą nowy wariant i będą nalegać na ochronę dzieci i zaczną łapać ludzi. To jest straszne. Poszłam na wczorajsze spotkanie (21 września 2021 r.) z wielką nadzieją, wyobrażając sobie, że możemy dojść do porozumienia z rządem, że możemy to odwrócić, a wyszłam, wiedząc w głębi serca, że rozmawiamy z niewłaściwymi ludźmi. Musimy zbliżyć się do ofiar kłamstwa. ... Chciałam tylko przekazać państwu najnowsze wiadomości, aby ludzie byli świadomi ostatnich wydarzeń. Nie jestem człowiekiem religijnym, ale zaczynam się modlić o to, co możemy zrobić? Co możemy zrobić, aby powstrzymać to szaleństwo?

 

Zakończę ostatnim apelem do wszystkich przedsiębiorców pogrzebowych, aby rozważyli - i jest to pomysł, który mi podsunięto - aby wyjechali swoimi pojazdami z wózkami sygnalizującymi, że istnieje problem, tylko po to, aby ludzie patrzyli, ponieważ ludzie zatrzymają się i spojrzą na pojazd pogrzebowy. I wiem, że chcesz chronić swój biznes. Mam wszystko do stracenia i stoję tam, wywierając na siebie presję, powoli czuję, jak mój biznes się wymyka, nie z powodu braku ludzi, ale z powodu ludzi na wysokich stanowiskach, którzy utrudniają mi wykonywanie mojej pracy. Więc co jeszcze możemy zrobić? Nie wiem, co jeszcze możemy zrobić, aby uświadomić ludziom, że zostali okłamani. [Koniec protokołu posiedzenia].

 

3- Co należy wynieść z tego raportu?

 

Wszystko jest robione tak, aby bez względu na to, jakie opóźnienie podejmą, aby doprowadzić swój katastrofalny projekt do pomyślnego zakończenia, żaden zaszczepiony nie będzie żył za 5 lat. Zgodnie z ich przewidywaniami, owa trucizna zwana szczepionką musi zabić wszystkich tych którzy ją zażyją w okresie nie przekraczającym 2 lat. To powiedziawszy, w najlepszym dla nich scenariuszu, do końca roku 2021 zginą już setki milionów ludzi, a ponad 2/3 populacji musi umrzeć w ciągu najbliższych 6 miesięcy. A w najgorszym dla nich przypadku, czyli jeśli ich plan się nie powiedzie i ich przewidywania się nie sprawdzą, wszyscy zaszczepieni ludzie umrą w ciągu 5 lat. Wszystko jest robione tak, aby bez względu na to, jakie opóźnienie podejmą, aby doprowadzić swój katastrofalny projekt do pomyślnego zakończenia, żaden zaszczepiony nie będzie żył za 5 lat.

 

Aby zwiększyć swoje szanse, aby mieć pewność, że po planowanym okresie dwóch lat nikt nie przeżyje, zwielokrotniają dawki. To jest powód, dla którego proszą tych, którzy już przyjęli dwie dawki, aby wzięli trzecią, a następnie zaproszą ich do przyjęcia dodatkowych dawek. A z drugiej strony, tworzą oni nowe wersje tej tzw. szczepionki, w których szkodliwość ich trucizny jest zwiększona. A ponieważ wiedzą, że tych, którzy jeszcze nie zażyli tej trucizny i tych, którzy przysięgli jej nie zażywać, jest wciąż bardzo wielu, są w trakcie narzucania swojej słynnej przepustki zdrowotnej i czynienia tej trucizny-szczepionki obowiązkową we wszystkich krajach.

 

Są świadomi, że wszyscy naprawdę inteligentni ludzie na tym świecie nie przyjęli tej trucizny i nie przyjmą jej. Chcą więc użyć przemocy, aby ich zabić. Metoda, którą stosują, to inne kłamstwo, które będzie polegało na tym, że będą zaniepokojeni bardzo wysoką śmiertelnością w ciągu najbliższych kilku dni, i że przypiszą tę wysoką śmiertelność wirusom, i powiedzą, że to z powodu tych, którzy nie są jeszcze zaszczepieni, że te wirusy się rozwijają. Następnie wykorzystają to jako powód do narzucenia trucizny przemocą i siłą wszystkim tym, którzy ją odrzucili.

 

Jak państwo przeczytali w protokole ze spotkania, które John i zespół ekspertów odbyli z posłem do Parlamentu, nie był on zaskoczony niczym, co mu wyjaśniono. Zastanawiał się raczej, dlaczego śmierć milionów szczepionych jeszcze się nie rozpoczęła. Psychopaci stojący za tym projektem bardzo dobrze wiedzą, co robią. To jest to, co kilku informatorów mówi od początku tej farsy zwanej pandemią. Lucyferyjscy władcy tego świata bardzo dobrze wiedzą, co robią. Nie są ignorantami, jak myśli wielu naiwnych ludzi.

 

Jeżeli przypadek opisany przez Johna O'Looneya ma miejsce w Wielkiej Brytanii, to powinniście państwo wiedzieć, że to samo dzieje się w każdym innym kraju. Wszyscy ci obrzydliwi przywódcy znają ukrytą prawdę kryjącą się za tym szatańskim planem.

 

4- Czy jest coś do zrobienia?

 

Nawet jeśli zgodnie z Biblią ten szatański plan dojdzie do końca, to jednak są pewne rzeczy, które można zrobić, aby go spowolnić. Istnieją dwa możliwe działania, które można podjąć. Jeden przez wszystkich tych, którzy nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako Boga, a drugi przez wszystkich tych, którzy przyjmują Jezusa Chrystusa jako swojego Boga. Dla wszystkich tych, którzy nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako Boga, działania, które muszą podjąć, polegają na demonstrowaniu tak bardzo, jak tylko mogą, aby potępić i sprzeciwić się temu szatańskiemu dyktatowi, jednocześnie kategorycznie odmawiając tej szczepionki-trucizny narzuconej im przez tych agentów piekła, którzy rządzą tym światem.

 

Dla tych, którzy przyjmują Jezusa Chrystusa jako swego Boga, działanie, które muszą podjąć, to nie tylko kategorycznie odmówić tej szczepionki trucizny, ale także modlić się żarliwie, aby zmylić plan tych węży, które rządzą tym światem. Wiedz, że modlitwy, aby zmylić obóz tych żmij, przynoszą owoce. Dlatego ich plany nie wychodzą zgodnie z założeniami. Podam państwu kilka przykładów:

 

Zgodnie z ich prognozami, w wyniku działania szczepionki powinno być już odnotowanych kilkadziesiąt milionów zgonów. Tak nie jest. Mimo że na całym świecie jest już kilka milionów zgonów, liczba ta jest znacznie niższa niż planowali. Dowodem na to są oświadczenia tego posła do Parlamentu.

 

Kiedy rozpoczęli swoją tak zwaną pandemię, ogłosili dziesiątki milionów zgonów w Afryce i publicznie oświadczyli, że ulice Afryki muszą być usłane trupami. Tutaj ich zamieszanie było ogromne. Afrykańskie ulice nie tylko nie zostały zaśmiecone zwłokami, jak się spodziewano, ale także nie było nawet żadnych zgonów z powodu covidów w Afryce. Należy pamiętać, że nawet nieliczne zgłoszone zgony z powodu covid ogłoszonych w Afryce, były ludźmi zabitymi w szpitalach i oznaczonymi jako Covid, aby skorzystać z funduszy, które te demony obiecały wszystkim krajom, które ogłoszą wysokie wskaźniki zgonów z powodu covid.

 

Są nawet niektórzy afrykańscy przywódcy demonów, którzy zamierzali wykorzystać go do masakrowania swoich mieszkańców i zabijania wszystkich swoich przeciwników. Wśród tych krajów jest jeden, który wyróżniał się wyjątkową niegodziwością. Kraj ten, rządzony nielegalnie i żelazną ręką przez bandę najgorszych szumowin od czasu niezapowiedzianej śmierci dyktatora, z niepojętym zapałem przystąpił do realizacji projektu bezwzględnego ludobójstwa. Nikczemny demon, który rządzi tym krajem, podrabiając podpis zmarłego dyktatora, i który marnuje miliardy, by kręcić montaże wideo ze zwłokami, które gniją w zamrażarce, był przekonany, że otrzymał złotą okazję do zabicia jak największej liczby swoich rodaków.

 

Nie tylko odmówił uwolnienia więźniów, co zalecała mafia ONZ, ale nakazał także otwarcie wszystkich barów i klubów nocnych. Miał nadzieję wymordować wszystkich więźniów politycznych przez covid, przetrzymując ich w przepełnionych więzieniach i organizując ich skażenie. Ten plan się nie powiódł i do dziś ten wąż nie rozumie, jak i dlaczego ten plan nie zadziałał. Miał też nadzieję zabić miliony obywateli uzależnionych od alkoholu i światowych przyjemności w nocnych klubach i innych miejscach szaleństwa. Ponownie, ten szatański plan nie powiódł się. Dlaczego się nie udało? Z powodu zmagań wierzących w Jezusa Chrystusa, aby zmylić te szatańskie plany. Wiedzcie zatem, że pewne działania są możliwe, nawet jeśli ich skuteczność będzie krótkotrwała, ponieważ panowanie szatana na ziemi będzie miało miejsce. Jest to niestety fakt stwierdzony.

 

Według Biblii, nadszedł koniec i nadszedł czas, aby Bóg zainterweniował. Podczas gdy tym, którzy przyjmują Jezusa Chrystusa za swojego Boga, zalecamy dalsze przygotowanie, oczyszczenie i uświęcenie w oczekiwaniu na wybawienie, tym, którzy nie wierzą w Jezusa Chrystusa jako Boga, zalecamy wyciągnięcie wniosków z tego, co się teraz dzieje i ponowne rozważenie swojego stanowiska wobec Biblii. Teraz, gdy zostało ustalone, że to, co obecnie przeżywamy, zostało przepowiedziane w Biblii tysiące lat temu, każdy rozsądny człowiek powinien traktować Biblię poważnie. Mamy nadzieję, że wszyscy ci, którzy chcieli zobaczyć, zanim zaakceptują, będą mogli w końcu przyjąć przesłanie Biblii i uwierzyć w Boga przez Jezusa Chrystusa. Jeśli chcesz zrozumieć przesłanie zbawienia, o którym naucza Biblia, polecamy naukę zatytułowaną " Chrzest Wodny", którą można znaleźć na stronie internetowej www.mcreveil.org w dziale Nauka. A jeśli zdecydujesz się przyjąć Boga i oddać swoje życie Jezusowi Chrystusowi, skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

 

5- Przesłanie do Afrykanów

 

Ta wiadomość jest skierowana szczególnie do Afrykanów, ponieważ nie doznali tak zwanej pandemii covid. Wszyscy wiedzą, że w Afryce nie było żadnego kowida i wszyscy wiedzą, że nawet mała grypa, którą chcieli przedstawić jako pandemię kowida, szybko znalazła rozwiązanie w Afryce, dzięki skutecznym środkom znalezionym przez afrykańskich naukowców i naturopatów. Świadczy o tym przypadek remedium wyprodukowanego na Madagaskarze oraz remediów wytworzonych w innych krajach afrykańskich. Czy jesteście na kontynencie afrykańskim, czy na wyspach Madagaskar, Haiti i innych, macie dowód na to, że tak zwana pandemia covid nie miała na was żadnego wpływu, i nie potrzebujecie do tego żadnej tak zwanej szczepionki. Wszyscy afrykańscy prezydenci, którzy narzucają swoim obywatelom tę truciznę, są przestępcami i terrorystami i tak powinni być traktowani. Robią to, ponieważ zostali przekupieni miliardami przez wielkie demony, które rządzą tym światem. Zatem to do was, mieszkańców tych krajów, należy przeciwstawienie się tym chciwym mordercom i wypędzenie ich z waszych krajów. Nie akceptuj tej trucizny za nic w świecie.

 

Jak przeczytaliście w artykule zatytułowanym "Raport O Zgonach Poszczepiennych" na stronie www.mcreveil.org, rząd Nigerii został sowicie opłacony przez tych wampirów, którzy rządzą tym światem, aby zarezerwować usługi bankowe tylko dla zaszczepionych, co jest przykładem, za którym wkrótce pójdą inne kraje. Wiedz zatem, że każdy afrykański prezydent, który narzuca szczepionkę swojej populacji, jest wampirem, który przyjął miliardy, aby dostarczyć swoją populację jako ofiary dla szatana i jego agentów spragnionych krwi i ludzkiego mięsa. Jeśli cenisz swoje życie, przeciwstaw się tym demonom i zbojkotuj każdą usługę, która jest uwarunkowana tą trującą szczepionką!

 

6- Konkluzja

 

Wreszcie, wiedzcie, drodzy bracia i przyjaciele, że ci mężczyźni i kobiety, którzy rządzą tym światem, nie są ludźmi takimi jak wy i ja. To są demony. To są węże. Dlatego nie jest przypadkiem, że Jezus Chrystus i Jan Chrzciciel nazwał ich wężami i rasą żmij. Nie dziwcie się więc dłużej ich skrajnej niegodziwości i łatwości, z jaką zabijają miliony ludzi bez żadnego skrępowania. Istnieje nauka zatytułowana "Rozeznawanie", która szczegółowo ujawnia wam naturę tych synów diabła. Można ją znaleźć na stronie internetowej www.mcreveil.org, pod hasłem Nauczanie.

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego,
Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

 

Zaproszenie

 

Drodzy bracia i siostry,

 

Jeśli uciekłeś od fałszywych kościołów i chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, oto dwa rozwiązania, które są ci oferowane:

 

1- Sprawdź, czy wokół ciebie są jakieś inne dzieci Boże, które boją się Boga i pragną żyć zgodnie ze Zdrową Doktryną. Jeśli je znajdziesz, dołącz do nich.

 

2- Jeśli nie znajdziesz żadnego, a chcesz do nas dołączyć, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Jedyne, o co będziemy Cię prosić, to abyś najpierw przeczytał wszystkie Nauki, które dał nam Pan, a które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcreveil.org, aby upewnić się, że są one zgodne z Biblią. Jeśli uważasz je za Biblijne i jesteś gotów podporządkować się Jezusowi Chrystusowi i żyć według wymagań Jego Słowa, powitamy cię z radością.

 

Łaska Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami.

 

Źródło i Kontakt:

Witryna Internetowa: https://www.mcreveil.org
E-mail: mail@mcreveil.org

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF