Ostrzeżenie

 

Niniejsza Księga jest bezpłatna i w żaden sposób nie może stanowić źródła handlu.

 

Możesz swobodnie kopiować tę Księgę dla swojego głoszenia, lub dla dystrybucji, lub dla swojej Ewangelizacji w Sieciach Społecznościowych, pod warunkiem, że jej zawartość nie jest modyfikowana lub zmieniana w jakikolwiek sposób, i że mcreveil.org jest cytowany jako źródło.

 

Biada wam, agenci szatana, którzy są chciwi i którzy będą próbowali sprzedawać te nauki i świadectwa!

 

Biada wam, synowie szatana, którzy chętnie publikują te nauki i świadectwa w mediach społecznościowych, ukrywając adres strony Internetowej www.mcreveil.org, lub przez sfałszowanie ich treści!

 

Wiedz, że możesz uciec przed systemem sprawiedliwości ludzi, ale na pewno nie uciekniesz przed sądem Bożym.

 

Wężowie! rodzaju jaszczurczy! i jakoż będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego? Mateusza 23:33

 

MEDYCYNA NATURALNA REAGUJE NA KORONAWIRUSA

 

1- Wprowadzenie

 

Drodzy bracia i drodzy przyjaciele, wielka walka, którą toczyliśmy przez dziesięciolecia, w końcu się opłaciła. Wszystkie manipulacje agentów Piekła, którzy rządzą tym światem, zostały obnażone; wielka przebiegłość węży i innych reptilian, którzy dominują na tym świecie, została zdemaskowana, a zamęt w ich obozie jest bardzo duży. Wampiryczni władcy tej planety, którzy żywią się wyłącznie mięsem i krwią biednych ludzi, obmyślili plan, który zapewniłby im stały dopływ ludzkiego mięsa i krwi. Najlepszym rozwiązaniem, jakie wymyślono, było utworzenie WHO.

 

Co to jest WHO? WHO (Światowa Organizacja Czarownic), którą ci hipokryci postanowili nazywać Światową Organizacją Zdrowia, jest organizacją mafijną, której celem jest zapewnienie mieszkańcom Ziemi życia w ciągłej chorobie. Aby osiągnąć swój cel, po pierwsze produkują oni szkodliwe i bardzo niebezpieczne dla zdrowia trucizny i opakowują je pod etykietą lekarstw lub szczepionek, które narzucają ludności. Po drugie, z największą furią zwalczają wszelkie badania naukowe, które mogłyby doprowadzić do rzeczywistego rozwiązania problemu poprawy zdrowia, oraz systematycznie zakazują wszelkich środków, które naprawdę mogłyby wyleczyć choroby. Wreszcie, mordują, albo więzią, albo usuwają z rad lekarskich wszystkich lekarzy i naukowców, którzy stoją za odkryciami prawdziwych lekarstw.

 

Psychopatyczni władcy tego świata, którzy stworzyli WHO, korzystają na dwa sposoby: po pierwsze, regularnie mają wystarczająco dużo ludzkiego mięsa i krwi z wielu zgonów, które powodują ich trucizny, a po drugie, zarabiają dużo pieniędzy na sprzedaży swoich różnych trucizn zwanych lekami, szczepionkami i innymi farmaceutykami. To ekstrawaganckie bogactwo pozwala im na ustanowienie swojej wyższości i dominacji nad resztą ludzi.

 

Wszyscy kompetentni i światli Lekarze i Naukowcy, którzy zobowiązują się do pracy na rzecz zdrowia ludności, są systematycznie wykreślani z szatańskich zakonów zwanych zakonami lekarzy. Rady te, kontrolowane przez psychopatów z różnych lóż satanistycznych, gromadzą z jednej strony wszystkie owce, które przysięgły recytować na cały głos, jak papugi, puste slogany, niczego nie rozumiejąc, a z drugiej strony nikczemników, którzy zaprzedali swoje dusze Lucyferowi, aby dostarczać mu ludzkiego mięsa i ludzkiej krwi w obfitości. Poniżej zamieszczam wypowiedź jednego z prawdziwych emerytowanych doktorów, która doskonale podsumowuje to, co opisuję.

 

"Jako emerytowany lekarz mogę uczciwie powiedzieć, że jeśli nie ulegniesz poważnemu wypadkowi, najlepszą szansą na dożycie starości jest unikanie lekarzy i szpitali oraz nauka żywienia, ziołolecznictwa (medycyny roślinnej) i innych form medycyny naturalnej, chyba że masz szczęście, że masz do dyspozycji lekarza naturopatę. Prawie wszystkie leki są toksyczne i są przeznaczone tylko do leczenia objawów, a nie do wyleczenia kogokolwiek. Szczepionki są bardzo niebezpieczne, nigdy nie zostały odpowiednio przebadane ani nie udowodniono ich skuteczności, a stosunek ryzyka do korzyści jest bardzo słaby. Większość operacji chirurgicznych jest niepotrzebna, a większość podręczników medycyny jest niedokładna i zwodnicza. Mówi się, że prawie każda choroba jest idiopatyczna (bez znanej przyczyny) lub genetyczna - choć jest to nieprawda. Krótko mówiąc, nasz system medyczny głównego nurtu jest beznadziejnie nieudolny i/lub skorumpowany. Leczenie raka i chorób zwyrodnieniowych jest narodowym skandalem. Im szybciej się tego nauczysz, tym lepiej będzie ci się powodziło." Dr Alan Greenberg.

 

Poza tym, to wyznanie Dr. Alana Greenberga nie jest pojedyncze. Tak w rzeczywistości twierdzą wszyscy uczciwi lekarze i naukowcy. Gdy to zrozumiecie, łatwiej wam będzie zrozumieć, że rozwiązania dla waszego zdrowia nie znajdziecie w szpitalach, ani u lekarzy tej medycyny, która zabija was dobrowolnie, świadomie i celowo, sprawiając wrażenie, że was leczy; tej medycyny, którą pewien ekspert nazwał "Medycyna Sztuczna": nadal nazywaną Medycyną Konwencjonalną, Medycyną Chemiczną lub Medycyną kryminalną. Znajdziecie tę naukę zatytułowaną: "Medycyna Sztuczna: Zorganizowane Ludobójstwo", na stronie internetowej mcreveil.org, w dziale Zdrowie. Pamiętajcie, że rozwiązanie waszych chorób leży albo w Bogu (boskie uzdrowienie), albo w naturze (leczenie naturalnymi roślinami), albo w dobrym odżywianiu. Proszę przeczytać naukę zatytułowaną: "Choroba i Dieta", która znajduje się na stronie internetowej mcreveil.org w dziale Zdrowie.

 

Wracając do sprawy koronawirusa, który stał się narzędziem szantażu lucyferian wobec naiwnej i przestraszonej ludności, chcielibyśmy oddać do Państwa dyspozycji niektóre z naturalnych rozwiązań problemu koronawirusa, proponowanych przez afrykańskich naturopatów. Kilka z tych zabiegów zostało opracowanych przez Afrykańczyka o nazwisku Mbah Mekem, który wskazuje również, że zabiegi te są skuteczne dla wszystkich rodzajów grypy, i że są one równie skuteczne w terapii zapobiegawczej, jak i leczniczej.

 

2- Leczenie Zapobiegawcze

 

Pamiętaj, że "Lepiej zapobiegać niż leczyć". Nie czekaj więc, aż zachorujesz, aby pobiec w kierunku leczenia, zamknij drzwi chorobom poprzez zapobieganie. Celem leczenia profilaktycznego jest wzmocnienie systemu odpornościowego.

 

2.1- Dobra Higiena Żywności

 

Aby zamknąć drzwi przed chorobą, musisz przyjąć dobrą higienę żywności, która polega na unikaniu wszystkich produktów znanych jako szkodliwe dla zdrowia. W tym względzie polecamy nauki zatytułowane "Wojna Duchowa", które można znaleźć na stronie mcreveil.org, w dziale Nauki, oraz "Choroba i Dieta", polecane powyżej.

 

2.2- Sok z Cytryny + Rozgnieciony Imbir

 

• Zaparz je we wrzącej wodzie;

• Spożywać rano i wieczorem w gorącej filiżance osłodzonej miodem;

• Nałóż odrobinę mentolu do nozdrzy i na usta przed wyjściem rano; zrób to samo przed pójściem do łóżka w nocy.

 

2.3- Sok z Cytryny + Proszek Goździkowy

 

• Zaparz je we wrzącej wodzie;

• Przyjmować gorącą filiżankę z miodem, rano i wieczorem;

• Nałóż odrobinę mentolu do nozdrzy i na usta przed wyjściem rano; zrób to samo przed pójściem do łóżka w nocy.

 

2.4- Woda + Sól (Proponowane przez Doktora Zhong Namsham)

 

• Wsypać sól do wody;

• Przed porannym wyjściem z domu należy przepłukać gardło słoną wodą; to samo należy zrobić po powrocie do domu;

• Nałóż odrobinę mentolu do nozdrzy i na usta przed wyjściem rano; zrób to samo przed pójściem do łóżka w nocy.

 

Konkretnie polega to na wlaniu słonej wody do szklanki, włożeniu jej do ust, uniesieniu głowy do tyłu, aby słona woda dobrze przepłukała wszystkie rejony gardła, lekkim otwarciu ust, płukaniu przez kilka sekund i wypluciu wody. Powtórzyć procedurę trzy do pięciu razy po kolei.

 

3- Leczenie Lecznicze

 

3.1- Leczenie Zaproponowane przez François Bingono

 

Ząbek czosnku, imbir, cytrynę pokrojoną w plasterki, wszystko umieścić w blenderze do uzyskania soku, sok przefiltrować i wymieszać z miodem, następnie spożyć. Jest to zarówno środek zapobiegawczy, jak i leczniczy w przypadku każdej gorączki, w tym Coronavirus.

 

3.2- Czosnek + Imbir + Limonka (Propozycja dr Peyou Marlyse)

 

Pierwsza metoda:

 

• Weź ½ kg czosnku, ½ kg imbiru, ½ kg limonki: dobrze je oczyść i pokrój osobno;

• Rozgnieć imbir razem z limonką;

• Rozgnieść osobno czosnek i pozostawić na 10 minut, aby uwolnić jego aktywny produkt;

• Wszystko wymieszać z odrobiną wody i miodu;

• Przechowywać w lodówce i przyjmować po łyżce stołowej 3 razy dziennie przez 10 dni.

 

Druga metoda:

 

• Dokładnie oczyść i umyj imbir, czosnek i 4 limonki: pokrój wszystko na małe kawałki i zmiel wszystko razem w blenderze;

• Zagotować 3 litry wody:

• Zdjąć z ognia, wlać mieszaninę, dobrze wymieszać drewnianym patyczkiem kuchennym, zamknąć i pozostawić do ostygnięcia;

• Filtr;

• Dodaj miód do smaku;

• Przechowywać w lodówce;

• Przyjmować ćwierć szklanki (6,5 cl) rano i wieczorem przez 10 dni.

 

3.3- Mentol (lub Trawa cytrynowa) + Cebula + Czosnek
(Proponowane przez Mbah Tacheteug)

 

• Pokroić 2 cebule, posiekać czosnek;

• Zagotować 5 litrów wody i zdjąć z ognia;

• Dodaj łyżeczkę mentolu lub trochę trawy cytrynowej

• Dodać cebulę i czosnek.

• Usiądź na stołku, garnku między nogami, przykryj się prześcieradłem i wdychaj głęboko, a następnie wydychaj przez 20 do 30 minut, rano i wieczorem przez 10 dni.

 

3.4- Leczenie Proponowane przez Dr. Noumessi

 

• 1 łyżka stołowa miodu;

• 1/2 łyżeczki soli kamiennej;

• 4 cytryny;

• 1 łyżka stołowa imbiru;

• Wszystko wymieszać w szklance wody;

• Otrzymany roztwór przefiltrować, podawać jedną łyżkę stołową dorosłym lub jedną łyżeczkę dzieciom, 3 razy dziennie.

 

Grypa w czasie krótszym niż 5 godzin straci całą swoją moc, a w ciągu jednego dnia całkowicie zniknie. Należy ją jednak pić przez co najmniej 3 lub 4 dni.

 

Jeśli nie ma dobrego miodu, bierzemy sok z 4 pomarańczy, z taką samą kombinacją jak powyżej. A jeśli nie ma pomarańczy, można użyć 1 garść zmiażdżonego kopru włoskiego, z taką samą kombinacją jak powyżej.

 

3.5- Od Początku Kaszlu: Ocet + Miód

 

• 3 łyżki stołowe octu + 1 łyżka stołowa miodu;

• Dobrze wymieszać w filiżance wody;

• Wypij wszystko;

• Rób to rano i wieczorem;

• Dla dziecka wystarczy łyżka stołowa octu i łyżka stołowa miodu;

• Kontynuować przez 10 dni.

 

3.6- Liście Eukaliptusa + Liście Trawy Cytrynowej (Fever Grass)

 

• Ugotować w pięciu litrach wody;

• Łaźnia parowa przykryta prześcieradłem lub ręcznikiem z naczyniem między udami, siedząc na stołku: głęboko wdychać i wydychać parę przez około 20 do 30 minut;

• Rób to trzy razy dziennie przez dziesięć dni.

 

3.7- Aloe Vera + Cytrynowej

 

• Weź 2 duże liście Aloe Vera, usuń kłujące części, umyj je dobrze i pokrój na kawałki;

• Weź garść liści trawy cytrynowej, umyj je i posiekaj.;

• Wrzuć wszystko do 5 litrów wody;

• Macerować dobrze przez 3 do 5 minut;

• Przykryć i pozostawić na 24 godziny;

• Przyjmować po szklance rano i wieczorem przez 10 dni.

 

3.8- Skórka Ananasa + Limonka + Imbir

 

• Wszystko dobrze umyć i pokroić na małe kawałki;

• Całość zaparzyć w 5 litrach wrzącej wody;

• Przyjmować po szklance rano i wieczorem przez 10 dni.

 

3.9- Cebula + Czosnek

 

• Dokładnie oczyść czosnek: włóż do ust, żuj, zamknij usta, wdychaj i wydychaj przez 3 do 5 minut, wyjmij czosnek i wyrzuć;

• Pokroić kawałek cebuli, położyć na nozdrza, wziąć głęboki wdech i wydech (10 do 12 razy);

• Powtórz poprzednie dwa punkty rano i wieczorem;

• Odetnij dwa końce cebuli:

• Połóż go na całą noc w pobliżu łóżka pacjenta (z boku jego głowy);

• Zrób to samo we wszystkich pozostałych pomieszczeniach;

• Rano wyrzuć cebulę do kosza;

• Stosować tę kurację przez 10 dni.

 

Nota Bene: Cebula jest niezwykłym magnesem dla bakterii, a tym bardziej dla wirusów, które mogą być przenoszone w powietrzu.

 

3.10- Artemisia

 

• Weź sporą ilość: dobrze umyj i pokrój na czystej desce, tak jak robimy to z warzywami;

• Zaparzyć w 5 litrach wrzącej wody: ostudzić na tyle, aby się nie przypaliło i zdekantować;

• Pić po szklance rano i wieczorem przez 10 dni.

 

Dr Jérôme Munyangi, badacz z Konga, udowodnił, że Artemisia jest nie tylko skuteczna w leczeniu malarii, ale że roślina ta całkowicie eliminuje plazmodium z krwi, czego nie robi żaden lek przeciwmalaryczny oferowany w aptekach. Wykazał również, że przyjmowanie naparu z Artemizji dwa razy w tygodniu jest dobrym środkiem zapobiegawczym przeciwko malarii.

 

4- Podsumowanie

 

Oprócz tych zabiegów są inne skuteczne środki, takie jak Apivirine 500 od Dr. Valentin Agon z Beninu w Afryce, i Covid-Organics herbata ziołowa od prezydenta Andry Rajoelina z Madagaskaru w Afryce. Omówiliśmy to w artykule zatytułowanym "David Icke: Spisek Koronawirusów", który można znaleźć na stronie www.mcreveil. org, w dziale Zdrowie.

 

Wy, uciskane ludy świata, obudźcie się. A wy, posiniaczone ludy Afryki, wy, którzy od dawna jesteście podnóżkiem tych chorych psychicznie ludzi, którzy rządzą światem, powstańcie i wyzwólcie się z wszelkich więzów niewoli. Normalny człowiek może wykonywać tylko wolę tego, który go stworzył. Jeśli wierzycie, że zostaliście stworzeni przez węże, to czyńcie wolę tych węży; jeśli wierzycie, że zostaliście stworzeni przez psychicznie chorych ludzi, to czyńcie wolę tych psychicznie chorych ludzi; a jeśli uważasz, że zostałeś stworzony przez oszołomionych (ludzi, którzy działają bezmyślnie) ze Światowej Organizacji czarów, spełnij wolę WHO. Jeśli jednak wierzycie, że zostaliście stworzeni przez Boga, uwolnijcie się od wszelkiej niewoli agentów szatana, którzy myślą, że są bogami na ziemi.

 

Jeśli chcecie wiedzieć, kim są te demony, które was zabijają, sprawiając jednocześnie wrażenie, że was kochają i chcą was uratować, zadajcie sobie trud przeczytania artykułu zatytułowanego "Sprawa Gbagbo: Odskocznia Afrykańskiego Przebudzenia", który znajdziecie na stronie www.mcreveil. org, w dziale Illuminati Section.

 

Niektórzy schizofrenicy mieli czelność oskarżać nas o nauczanie nielegalnej medycyny, ponieważ według nich proponowalibyśmy ludziom poszukiwanie Medycyny Naturalnej, która nie ma skutków ubocznych i jest dostępna dla wszystkich, bezpłatnie lub prawie bezpłatnie. Proszę zadać tym idiotom te proste pytania: Mówicie o Nielegalnej Medycynie, nielegalnej w stosunku do czego? Nielegalnej w stosunku do kogo? Nielegalnej w świetle jakiego prawa? W której książce przeczytaliście, że życie innych ludzi zależy od waszych zachcianek? Kto uczynił was bogami nad resztą ludzi na ziemi?

 

Dokonajcie więc właściwego wyboru, drodzy bracia i drodzy przyjaciele. Uciekajcie przed masowym samobójstwem zwanym szczepionką Covid-19, którą tworzą agenci Piekła. Oni nie robią tego by was wyleczyć, oni robią to by was zabić. Wasi zabójcy nie mogą nagle stać się tymi, którzy chcą was uratować od śmierci. Uciekajcie także od tak zwanych testów Covid-19, które wam oferują. Zapamiętajcie dobrze i raz na zawsze, że nigdy nie otrzymacie nic dobrego od wampirów, których życie i przetrwanie zależy tylko od waszej krwi.

 

O ile nie zdecydujecie się na samobójstwo, swoje i swoich dzieci, nie odrzucajcie naturalnych i skutecznych środków zaradczych oferowanych przez naturopatów, aby uciekać w kierunku trucizn zwanych szczepionkami. Jeśli zdecydujecie się odrzucić tę szczepionkową truciznę, a jakieś gorliwe węże będą próbowały wam ją narzucić, jak to często czynią w niektórych krajach, brońcie się. Traktujcie ich tak jak traktuje się węże. Nazywa się to samoobroną.

 

Łaska niech będzie ze wszystkimi miłującymi Pana naszego,
Jezusa Chrystusa ku nieskazitelności. Amen.

 

Zaproszenie

 

Drodzy bracia i siostry,

 

Jeśli uciekłeś od fałszywych kościołów i chcesz wiedzieć, co powinieneś zrobić, oto dwa rozwiązania, które są ci oferowane:

 

1- Sprawdź, czy wokół ciebie są jakieś inne dzieci Boże, które boją się Boga i pragną żyć zgodnie ze Zdrową Doktryną. Jeśli je znajdziesz, dołącz do nich.

 

2- Jeśli nie znajdziesz żadnego, a chcesz do nas dołączyć, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Jedyne, o co będziemy Cię prosić, to abyś najpierw przeczytał wszystkie Nauki, które dał nam Pan, a które można znaleźć na naszej stronie internetowej www.mcreveil.org, aby upewnić się, że są one zgodne z Biblią. Jeśli uważasz je za Biblijne i jesteś gotów podporządkować się Jezusowi Chrystusowi i żyć według wymagań Jego Słowa, powitamy cię z radością.

 

Łaska Pana Jezusa Chrystusa niech będzie z wami.

 

Źródło i Kontakt:

Witryna Internetowa: https://www.mcreveil.org
E-mail: mail@mcreveil.org

Kliknij tutaj, aby pobrać tę książkę w formacie PDF